Makyaj Ürünleri 11.ünlü makyajı yarısması

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

11.ünlü makyajı yarısması

• Ankete Katılan
    314
  • Anket Kapalı .
bende 2 numarayı cok begendim buyrunbenim74 oda zaten desifre oldugu icin herkes acıkladım opuyorumnanaktan

:jeyyar:oooo ben yokken bayağı bi değişiklik olmuş .........2 numaralı Şükran Şorayada oylar gitmiş :roflol:

bende 2 numarayı cok begendim buyrunbenim74 oda zaten desifre oldugu icin herkes acıkladım opuyorumnanaktan

yok datlumm yok o buyrunbenim değillll o ŞÜKRAN ŞORAY:roflol:

yuz hatların cok benziyor ama digerleride cok basarılı gercekten ayrım yapmak istemiyorum opuyorumnanaktan

2 ve 4 manyak güzelakannehir iananamıyorum ya, bu ne böyleee...alkisalkisalkis

wepcamle ancak okadar oldu makyaj belli olmadı... acemilik çıktı diyelim makinam bozuk olmasaydı size layık bir foto koyardım emme makinam bozuk net çekmiyor.......birde takma kirpiğim olaydııııııııı dermişim:roflol:a.s

1. numara kim şimdi yani madem nickelr çıktı merak ettim vallabilmiyorumkismile

Aaaa sanki bir ara tahmin eder gibi oldum ama ..Vallahi bence çok güzeldi buyrunbenim74..Çok beğendim ben ..Benzemesi dezavantaj olmamalı..Türkan Şoray'a benzerken Hülya Koçyiğit makyajı yapsa saçma olurdu zaten..
Çok beğendim ben :asigim:

olmaaazz sölemeyiiizzz

gülüyoruz işte yaa ne güzel böyle film güzel oluyor canım:)))

kızlar olağanüstü resimler yaaaaaaaa. tıpatıp benzettmişsiniz resmen. türkan şoray görse ne gurur duyar sizinle vallah.oyum 4 numaraya gitti hahay yanağındaki bene kulagındaki küpeye kadar aynı.pembiş allıklarıda unutmayalım:=))=)

ilarzu balım seninkide süper olmuş ha kırmızını tonunu nasıl buldun yawwwwwwwww!!!!!
medusa hayatım cidden sanki aynı makyöz yapmış makyajlarınızı. göz yapınızda benzediği için kopya olmuş valla.

2 numarayı tanımıyorum. ama oda süper olmuş. başta çıkaramadım,hani dedim yarışma resmi:)))
dikkatli bakınca anladım ama cidden cuk oturmuş yaaaaaaaaa. heleki siyah beyaz oluşu...

3 numaraaaaaaaa düş, balım kaş şekilleriniz de benzese sanki kim"in zoomlanmış gözleri gibi. çok başarılı

hepinizi tebrik ediyorum!!!...

özledim valla bu topiği neyse az kaldı 1 aya kadar buradayım bende:))))

Son düzenleme:
Valla 2 numarada, arkadaşın resmini aramadıysam ,bende kezban olayım..delikafadulden
O kadar yaniiii....:1rolleyes:
Kız, hakketten benziyon mu ?Sultan a..

5 teki fotoda ben de farketmemişim yüzünün diğer yanının başkası olduğunu..:kedi:Hepiniz ayrı marifetlisiniz..Çok güzel olmuşsunuz ayrıca.boshayallersmile

Arzuş..o Şeboyla yapıştırdığın kısmı çakamamışım yaaaaklinialirimsmile..heycandan olsa gerek, süper valla..
Herkes çok iyi yaaa..
-tatlicadiarzu-

barbim dudak kalemi:)))))) öyle far nerden bulacam zati

5 teki fotoda ben de farketmemişim yüzünün diğer yanının başkası olduğunu..:kedi:Hepiniz ayrı marifetlisiniz..Çok güzel olmuşsunuz ayrıca.boshayallersmile

yolladım moona bakalım değiştirrise sorun kalkacak ortadan çok var o detayı görmeyen canım yaaaaeyvahedigeldismile

olmaaazz sölemeyiiizzz

gülüyoruz işte yaa ne güzel böyle film güzel oluyor canım:)))

bildim bildim canım sen 5 sin demibilmiyorumkismile ay ne bilim makyaj topiklerine çok takılmadığımdan tanıyamıyorum, 1 de kedi mi acepbilmiyorumkismile

diğer arkadaşları hiç bilmiyorum valla:hulya:

ilarzu allah seni kahretmesin emi kıss o şebnemin yarısı sen misin yaaaaaaaaaa. valla dikkatli bakınca fark ettim. of anam ben sana ne diyim ki.sadece ayakta alkışlıyorum.
hahay şebnem ferahın albüm kapağı:)))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…