Makyaj Ürünleri 11.ünlü makyajı yarısması

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

11.ünlü makyajı yarısması

• Ankete Katılan
    314
  • Anket Kapalı .
Ya ne kadar kötüsünüz sizin yüzünüzden yine birinci olamiyciyimalsanaalsanasmile :umursamaz:

ınsan bi gençlere fırsat verir anam kaydirigubbakcemile2

Gerçi fırsat versenizde pek işe yaramıyor ama :gitme:
Hiçbi makyözün sizi kadar iyi makyaj yaptığını görmedim bayanssulusmile
ınsanların elinden mesleğini alcaksınız akannehir

Şaka bi yana harikasınız ne diyim diycek söz bulamıom yaa :asigim:

ılerde bende ablalarım gibim olacayım çok küçüküm daha ben çoook:kedi: boshayallersmile:küçülüpcebegirebilensmiley:

inanmıyorum yaaa şok oldum ne kadar benzemişsiniz hepiniz, dibim düştü resmen, hele 2 numarada hangisi türkan şoray hangisi üye anlayamadım gerçekten, ilk gördüğümde "eee benzer makyaj nerde? koymamış mı?" dedim.. hepiniz ayrı ayrı birincilik hakediyosunuz bence kızlar ama bi kişiye oy vermek gerekiyo maalesef ben de 2 dedim gitti :1rolleyes: süpersiniz süpeerrr!!!

4 noya bayıldımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

hepiniz çok güzel

aa ben 5 numaranın kendi fotosunu eklediğini anlamamıştımm,okadar aynı olmuş yaniakannehir
keşke farketseydimm,sadece göz fotosunu koymuş sandımm,çok başarılı olmuş
ellerine sağlıka.s.

4. ve 2. numaralı fotoğraflardaki Türkan Şoray makyajı harika olmuş ama ben en çok 4 numarayı beğendim oyum 4 numaraya başarılar​

Var ya 5.yarismaciyi (cicegimmmmmmmmmmmmmmm) yeni fark ettim ya..

sadece göz makyaji var sandim:kedi:

Muhtesemsin sen nasilda ayarlamis bal petegim benimmmmm

Var ya 5.yarismaciyi (cicegimmmmmmmmmmmmmmm) yeni fark ettim ya..

sadece göz makyaji var sandim:kedi:

Muhtesemsin sen nasilda ayarlamis bal petegim benimmmmm

ya ne yapacaz bu işi şekerparem tüh kaç kişi öyle söylüyor yaaaaeyvahedigeldismile

bende 3 numaraya verdim oyumu... çok doğal ve sade başarılı bir makyaj olmuş...

2 numaraya oyum çok güzel benzemişolumunekankayizsmile

resimlerin hepsi birbirinden basarili olmus hepsini begendim
zor karra verdim ama oyum 5 numaraya gitti ,inceleyince hc bi farki yok gibi gozukuyo
2. numara zaten normalde turkan soraya benziyo makyaj yapmasa bile benziyomus, o yonden sansli
hadi bakalim hakeden kazansin ,iyice incelediten sonra verin oyunuzu
bunda cok az katilim olmus,artik bidakine bizde yapariz

1 numara yı pek aslına benzetemedim açıkçası ama diğerleri çook başarılı .. seçim yapmak zordu ama hiç incelemeden ilk bakışta kimi en çok benzettiysem ben hep ona veriyorum oyumu kim kimdir bilmeden tamamen dürüstçe yani.. 2 numarada hangisi asıl ilk bakışta seçemedim .. hepsi türkan şoray gibiydi ve hemen oyumu kullandım .. ama biraz daha inceledikten sonra resmin siyah beyaz olması ve 2 numara bişey yapmasa da türkan şoray a benziyo yanii.. çelişkide kalıyo insan.. :uhm:

2 numra makyajsız türkan şoraya benziorrrrrrrrrrrrrr:1shok:nasıl bir güzelliktirr
hepsi çok güzel olmuş

2 ye verdim oyumu ama o gerçekmi
bu kadar benzeyebilir yaaa
yanlış anlaşılmasın gerçekmi derken yalan diye iddia etmiyorum bu kadar benzer anlamında dedm
tebrikler

şeker yaa bende tek göz makyajı sandım tüh cok üzüldüm bak şimdi bilmiyorumkismile

sen bizim gönlümüzün birincisisin zaten :1hug:

ben değişttireyim bağrı resmimi ya küçük tek gözümü kaldırayım dimi çiçeğim

X