Makyaj Ürünleri 11.ünlü makyajı yarısması

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

11.ünlü makyajı yarısması

• Ankete Katılan
    314
  • Anket Kapalı .
dedim ama dimi derby maçı gibi bişi olecek diye:roflol::roflol:ben daha karar veremedim ilarzuuuuuuuuuuu sen hankisisin 2 mi kıssırnaşık şey

ay süperlerr yhaa ..

walla 1 numaraya verdim oyumu ama haksizlik olduu
hepsi cok güzel cünküü....

hepsinede bayıldım ben bunların hangi birine oy verem arkadaş bilmiyorumkismile :uhm:

bütün arkadaşları tanıdımda bitek 2 numarayı tanımadımbilmiyorumkismile

hepsii harika olmuş ve gerçekten çook benzetilmiş. tıpatıp yapılmış. :1shok: ama katılım az olmuş bu sefer. CADIARZU

fakat bende türkan şorayın çekiciliği baskındır biraz. boshayallersmile benzetme açısından da iki türkan şorayın arasında kaldım. 4. numara aşkito seçmiş olduğu resimle çok benzer yapmış olduğu için de oyum ona gitti a.s. olumunekankayizsmile

şebnem makyajı yapmakta süper fikir, çünkü kendine özel bi tarzı var onun da. olumunekankayizsmile

medusa senin güzel gözlerine amy lee tarzı çok yakışmış. yerimseniben

DATLUMM HEPSİNİ AÇIKLAMIŞIN 2 NUMARAYA HAKSIZLIK OLMASIN AMA:jeyyar: ONUDA AÇIKLAYI VERİN BENCE ŞÜKRAN ŞORAYI:roflol:

Allahim iyi ki katilmamisim rezil olurdum rezil:kedi:

Harikasiniz var ya ,hayranim hepinize dezemuszemus

Oyumu kullandim,ama yemin ederim sansim olsa hepsine verirdim harikasiniz harikaaaaaaaaa

Ayy hanginiz ünlü hanginiz taklitisiniz anlayamadımkiii..
Çok benziyorsunuz hepiniz makyajını yaptığınız ünlüyeeee :1shok:
Vallaa süpersin kızlar bayıldımmmmm... a.s.
Karar veremedim ben hepsi birbirinden harikaa...
Bakarak yapılırsa daha başarılı olunuyor demekkiii... kaydirigubbakcemile3
Şebnem ferah gerçekten çokk benziyor o arkadaşı hatırladımmm bi kere daha görmüştüm sanırsam yüzünü sen osunnn :1hug:

3 le 1 numarayıda çıkarttımmm galibaaaa sırnaşık şey

Son düzenleme:
2 ve 4 ü beğendim mükemmeller....
ama oyum 2 ye gitti....

ben tekrar baktımda hepsi harika ve gerçekten cok benziyorlar...5 inide tebrik ediyorum.

2 NUMARALI ARKADAŞ İÇİN EŞİM ŞÖYLE DİYOR..."bu şükran şoray mı? türkan şoray mı:1shok:?":roflol::roflol:

4 numaralı arkadaşı çok merak ediyorum kim diye

bi tek onu tanıyamadım

woooww nekadar başarılı çalışmalar öle yaaa...
valla ayırt etmek çok zor yaaa....

Hepsi süper favorim 4 numara oldu Keşke hepsine oy verebilseydim

Kızlar siz aştınız kendinizi..Bu ne güzellik, ne uğraş böyle..Bayıldım, bayıldım..Türkan Şoray makyajı gerçekten harika..Oyum 2 numaraya gitti..Valla genellikle pek uğramam makkyaj topiclerine ama siz aştınız kendinizi yahu..Harikasınız..

4 numara çok süpper olmuş... gerçi hepsi süpper ama 4 tam fotokopi olmuş... :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…