Makyaj Ürünleri 11.ünlü makyajı yarısması

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

11.ünlü makyajı yarısması

• Ankete Katılan
    314
  • Anket Kapalı .
herkes çok profösyonel çok güzel hazırlanmış çok şık....

seçim yapmak o kadar zor oldu ki...

2-4-5 arasında kaldım...
Ama 4. vericem çok benzemiş çünkü:)

ya ben oy veremiyorum galiba hepsi benzemiş ama süper olmuşlar ya. seçim yapamıyorum ben

1. numara kim şimdi yani madem nickelr çıktı merak ettim vallabilmiyorumkismile

Benim tatlım kedi yani olumunekankayizsmile
Oy için teşekkürlerr bebeemaklinialirimsmile

Ayrıca makyajımı hiç benzetmeyen arkedeşe de tşklerzemuszemus (çıkışta görüşürüs aklinialirimsmile)

Benim tatlım kedi yani olumunekankayizsmile
Oy için teşekkürlerr bebeemaklinialirimsmile

Ayrıca makyajımı hiç benzetmeyen arkedeşe de tşklerzemuszemus (çıkışta görüşürüs aklinialirimsmile)

hahahahhahakaydirigubbakcemile3

4. bittim valla oyumuda o yönde kullandım. Vallahi harika saçlar ben falan çok güzel olmuş. Ellerine sağlık.

Hiçbirinizinkini beğenmedim zemuszemus(eyvahedigeldismile)
Hele bir nomeroooyu heç beğenmedim rezalet yani ög geldi,kimse artık :dilcikar:
Bi insan bu kaa mı benzetemez be gülüm

Hee bu arada cidden kime oy vercem şaşırdım kaldım na bülee bilmiyorumkismile

2 ve 4 cok basarili ne kadar da benzemisler turkan soraya.
cok kararsiz kaldim ya ben.

ilk defa bu kadar zorlandım;kime vereceğimi şaşırdım;hepsi çok güzel;hepiniz birinci olun bence!!!

bende daha karar veremedim üff
ben oylayana kadar anket kapanıcak yahu
akannehir

medusa canım benzemis makyajın bence ben begendim ve pembeyle siyah uyumunu sevdim
fotoshopla gözlerinide mavisyapsaydın keske
aklinialirimsmile

cok kararsiz kaldim ya bunlar ne be anam kime oy vericem simdi

amy lee o gozler cok guzel andirmis makyajinda super bayildim tatlim sana biliyorsun.boshayallersmile

turkanlar cok fena kapisacak galiba ikiside birbirinden guzel olmus ya alsanaalsanasmile

gelelim sebneme ikizi gibi olmussun bacim ya opuyorumnanaktan

haksizlik olmasini istemiyorum ama bir sebnem hayrani olaraktan oyum sana gitti sekertorbasikaydirigubbakcemile5

bende katilsaydim ya sebnemi yada amy lee yapacaktim tabi becerebilseydim haha

meduş datlum aynı renk farları nerden buldun ..kı valla alemsiniz helal olsun eğer göz renkleriniz aynı olsaymış birebir benzerlik olacakmış harikasın 1numarada da yarışıyosun zaten cuk oturmuşun :jeyyar:

Bu sefer gerçekten çok zorlandım, yarım saattir bi aşağı bi yukarı bakıp duruyorum fotoğraflara kafamçokkarıştı 1. ve 2. fotoğraf arasında gittim geldim, neticede 2ye verdim ama aklımda 1de kaldı :gitme: Hepinize maşallah kızlar

yahu 2. kim burunbenim senmisin :)
yahu kasın bile aynı sasırdım cok güzel olmus bakıorum bakıorum karar veremiorum
boshayallersmile

hepinizin ellerine sağlık kızlar hepsi çok güzeller....ben de seçim yapmakta çok zorlandım ama sonunda 4e verdim olumunekankayizsmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…