Makyaj Ürünleri 11.ünlü makyajı yarısması

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

11.ünlü makyajı yarısması

• Ankete Katılan
    314
  • Anket Kapalı .
yarısmanın birincisi tebrik ederim birinci sayfada sıralama yapıldı yonetime birinciyi bildiriyorum

yarısmanın birincisi tebrik ederim birinci sayfada sıralama yapıldı yonetime birinciyi bildiriyorum

Yönetim gerekeni yapacaktır. Çok başarılı bir yarışma olmuş yalnız merak ettiğim tüm katılanlar birbirinden başarılı oy nasıl verdiniz ? Sanırım sitede bu alana yüklenmek faydalı olacak gerçekten çok başarılı çalışmalar elinize sağlık.

Yarışmaya katılan herkesi kutluyorum...

Yarışma birincisinin ödülü önümüzdeki hafta kargoya verilecektir.

alaticam tatlim.. resimli anlatmak isterdim
yanniz kaslarim su an orman halinde.ve takma kirpigim yok.

aslinda cok özel birsey yapmadim.

gözümün icine beyaz göz kalemi kullandim.
gözkapagima mat siyah far (hafif ama gri tonda olacak)
eyeliner uyguladim ve sonrasinda takma kirpigi taktim.
göz altinada siyah kalemle cerceve yaptim.
son olarakta alt kirpiklerime maskara uyguladim.

bu kaar canim benim ..

hmmm anladım canım
resimlede anlatırsan müsait bir zamanında daha iyi anlayacağım:)
çok teşekkürler
birinciliğini tebrik ederim canım sositososito

Aşkitommmm tebrik ederim cnmm harikasın benimde oyum sanaydı :hooray:

Buyrunbenim bacım sende maşallah yani hep arkasındaydın aşkitoya bi rahat vermedin haa :roflol: senide tebrik ederimmm Türkan sultanım Şeniz

Yarışmaya katılan her arkadaşımı çok çok öpüyorum ve tebrik etmek istiyorum. ılarzu'mu ve Düş'ümü de opuyorumnanaktan
Çünkü hepiniz harikaydınız emeğinize elinize kolunuza sağlık turkbayragi Şeniz opuyorumnanaktan

Ayrıca yarışmayı hazırlayan arkadaşımız moon teşekkür ediyorum canım opuyorumnanaktan

Son düzenleyen: Moderatör:
tskk yilan basli medusamm :))

mooncum gercekten emegine saglik tatlimm

Sonuncu olmakta büyük başarı :roflol:
Aşkitom tebrikler.a.s.
Buyrunbenim medusa ve ilarzu sizleride tebrik ederim arkadaşlara.s. :)
Bi daha ki yarışmada görüşmek üzere...

ayy valla çok duygulandım ne çabuk bitti yarışma yaa........bende 2 .mi oldum vay beee hiç ikinci olamamıştım hep birinci olmuştum desemde inanmayın hahaha:):):)
üniversitede 2.lik derecem olmuştu benim kaderim 2 ci olmak...aman eşim duymasın yanlış mesaj almasın bu sözlerimden hahaha:):)

şimdi şakayı bir kenara bırakıp ciddileşeyim efem öhööö öhööö öhööö........

BAŞTA SEVGıLı MOON .....HERŞEY ıÇıN TEŞEKKÜR EDERıM DAVŞANIM SENı ÇOK

YORDUK....a.s.

AŞKıTO.......KESıNLıKLE HAKKETTıN GÖNLÜMÜN OYU SENıNDı ZATEN.....KUTLUYORUM ÖPÜYORUM..:hooray:

MEDUSAM,ıLARZUM,DÜŞÜM HER BıRıNıZ HARıKASINIZ SıZDEN ÇOK ŞEYLER ÖĞRENDıM...a.s.

DıPTEKı NOT : ayrıcaa.....beni doğuran büyüten anneme,desteklerini eksik etmeyen tüm aileme,herzaman hep yanımda olan beni gönülden destekleyen sevgili arkadaşlarıma,hocalarıma,makyözüme ( bu hiç olmadı dimi makyöz hahahha şaka şaka makyöz yok), kulistekilere,organısazyonda emeği gecen tüm kamera arkasına,yönetmene ,editöre çok ama çok teşekkür ediyorum...sizi seviyorum ben sizin alkışlarınızla varoldum canlarım ablanız kurba olsun size...:roflol::roflol:

Son düzenleme:
ilarzu ve buyrun benimm :1shok: ayırt edemedim bile maşallah yaa
yalnız ben oylamayı kaçrmışım :))

aşkitooooooooooooooooooooooooooooooooo

hayırlı uğurlu olsuuunnnn bebemmmm

herkese çok teşekkürlerrrrr bideneleerrr bir dahaki yarışmada görüşmek üzereeeee

patimm çok teşekkürler balımm bitmiş yarışma ben de yeni gördüm

ben bunuu yenii gördümmm anammmm napmışsınızzz yaa sizz.göynümün birincilerii 2.gerçekten türkan şoraya çok benziyorr.ilarzumm sende şebnemii tamamlamışsın kızz:):):)aşkitomm düş medusamm ellerinizee sağlıkk ciddenn tebrik ediyorumm çok başarlıııohaoldumsmileopuyorumnanaktankaydirigubbakcemile5aklinialirimsmile

YARISMANIN BİRİNCİSİ:aSkiTo

YARISMANIN İKİNCİSİ:buyrunbenim74

YARISMANIN UCUNCUSU:medusa

YARISMANIN DORDUNCUSU:ilarzu

yarma3ggggg.jpg

YARISMANIN BESİNCİSİ:KK70:ÜŞ*

Maşhallah İlk arkadaş ne kadar güzell:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Süper hepside...
Tekrar yarisma nezaman

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X