Makyaj Ürünleri 11.ünlü makyajı yarısması

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

11.ünlü makyajı yarısması

• Ankete Katılan
    314
  • Anket Kapalı .
offffff hepsi birbirinden guzell yaaaaaaaaa cok begendimm masallahhhhhh :nazar::nazar::nazar:

kararsizim oyumu kime versem acebaaa

yeni yolladığın foto tam olmuş ilarzu,keşke baştan öyle yollasaydın..
neyse kısmet,hepiniz 1.siniz benim gözümdeopuyorumnanaktan

5 numaralı resim neara değişti yahuuu........bu değildi şaştım valla arzucuk ama bu daha iyi tabii bunda daha net olmuş..... bende diğer fotoları koyayımmı dermişim:roflol:şaka tabe kutlarım seni arzucuka.s.

bence ilarzu şebnemden 38 kat güzel, şebnem ilarzuyu taklit etsin:dilcikar::dilcikar:

Ne yalan söyliiim ,şimdiye kadar olanların en keyiflilerinin başlarında gelir bu yarışma..opuyorumnanaktan
En sevmediğim de, gotik mi neydi,o işte.
alsanaalsanasmile

yeni yolladığın foto tam olmuş ilarzu,keşke baştan öyle yollasaydın..
neyse kısmet,hepiniz 1.siniz benim gözümdeopuyorumnanaktan

ben büyük boyutlu yollamıştım orda gözüküyordu fark boyutların hepsni aynı yapınca diğer uzaktan olan daha da küçülmüş şekerparem ondan karıştı:)) neseki düzeldi:))

5 numaralı resim neara değişti yahuuu........bu değildi şaştım valla arzucuk ama bu daha iyi tabii bunda daha net olmuş..... bende diğer fotoları koyayımmı dermişim:roflol:şaka tabe kutlarım seni arzucuka.s.

evet şekerparem fark görülüyr artıkın:))

bence ilarzu şebnemden 38 kat güzel, şebnem ilarzuyu taklit etsin:dilcikar::dilcikar:

kaydirigubbakcemile3aklinialirimsmile

anam çok teşekkürler balımm seksi bakacam diye canım çıktıaklinialirimsmile

ilarzu allah seni kahretmesin emi kıss o şebnemin yarısı sen misin yaaaaaaaaaa. valla dikkatli bakınca fark ettim. of anam ben sana ne diyim ki.sadece ayakta alkışlıyorum.
hahay şebnem ferahın albüm kapağı:)))))

:roflol::roflol:

şebnem görse yolacak beni kankamolumunekankayizsmile

5 numero ilarzu muyduuuu :1shok: inanmıyorum ne kadar benzemişsin ya tapılası makyaj yapıyosun resmen hollywood makyözlerine taş çıkarırsın ilarzu ne güzel bişeysin yaa

Ilk defa bir oylamada bu kadar zorlaniyorum :1shok:
Istisnasiz, hepimiz süpersiniz.
Oy kullanir miyim bilmiyorum dogrusu, cünkü secim yapmak cok zor.
Emeginize saglik.

Aaaa sanki bir ara tahmin eder gibi oldum ama ..Vallahi bence çok güzeldi buyrunbenim74..Çok beğendim ben ..Benzemesi dezavantaj olmamalı..Türkan Şoray'a benzerken Hülya Koçyiğit makyajı yapsa saçma olurdu zaten..
Çok beğendim ben :asigim:
çok sağol bacım güzel bakan gözleriniz için ne desem azdırŞeniz.......diğer arkadaşlarım kadar profesyonel bir makyajcı asla değilim sırf renk olsun diye katıldım... bu sitede çok şey öğrendim maksat eğlenmekti benim için inanın sırf değişiklik yapmak istedim yoksa ben kimm makyaj kimdelikafadulden ilarzunun ve aşkitonun yanında bu puanları almak bile şaşırttı beni çok sağolun valla bende şaşırdım:roflol:

5 numero ilarzu muyduuuu :1shok: inanmıyorum ne kadar benzemişsin ya tapılası makyaj yapıyosun resmen hollywood makyözlerine taş çıkarırsın ilarzu ne güzel bişeysin yaa

ben,i holivitin yağmurlarında yıkayın aklinialirimsmilebayanssulusmile

Valla 2 numarada, arkadaşın resmini aramadıysam ,bende kezban olayım..delikafadulden
O kadar yaniiii....:1rolleyes:
Kız, hakketten benziyon mu ?Sultan a..

vallaaa utandım azcıkta şımardım çok çok saol datlum:1hug::eek:

buyrun benim seni ben de seçemedim biliin mi canısım ciip benzemiş yaa türkan nerde sağda mı solda mı acep falan derken gerçek türkanı zor buldum:)))

malzeme iyi olunca anam böyle oluyor:))

bende 2 numarayı cok begendim buyrunbenim74 oda zaten desifre oldugu icin herkes acıkladım opuyorumnanaktan
canımmmm beni beğenmen ayrıca memnun etti beni başkanım penummm .....ellerin dert keder kir pasak görmesin emiii:hulya:

buyrun benim seni ben de seçemedim biliin mi canısım ciip benzemiş yaa türkan nerde sağda mı solda mı acep falan derken gerçek türkanı zor buldum:)))

malzeme iyi olunca anam böyle oluyor:))

sana bişi itiraf edemmi datlumm......ordakinden daha fazla benzemiştim ama yansıtamadım beceremedim inan ki buna dedim ya sanada wepcamle camerayla ancak bukadar çekim yapabildim artıkın bir dahakine inşalah sizin gibi ustaların yanında bizim adımız zor geçer yuksa... yerim seni balböcüğümmmm:1hug:Şeniz

hepsi harika olmuş ama ben 2 yi çok begendim ...ve verdim oyumu ..
bu arada 5 e de bayıldım ....
ellerinize sağlık ...

X