100 Kilo Üzerindekiler Birlikte Zayıflıyor!

Arkadaşlar beni de aranıza alırsanız sevinirim

ADINIZ:Mine

YAŞINIZ:37

BOYUNUZ:160

KİLONUZ:103

HEDEF KİLONUZ:60

KİLO ALMA NEDENİNİZ: Kontrol edemediğim iştahım, abur cubur düşkünlüğüm, her duygusal dalgalanmada aşırı yemelerim birde üzerine iki gebelik eklenince kilo 103 oldu

KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: Fazla kilom hem görsel acısan rahatsız ediyor beni, hem de sağlığım bozulmaya başladı

BİZE KENDİNİZİ ANLATSANIZA:Aslında evelenmeden önce kilolu değildim 55 ile evlenip ilk gebelikte 80 oldum sonra kilo al kilo ver saçma sapan diyetlerle 87 ye çıktım ikinci gebelikten sonra 103 oldum 3 yıldır bir haftayı geçmeyen diyetlerle bir ileri bir geri olduğum yerde sayıyorum

hoşgeldin canım inşallah burada istediğin kiloya ulaşırsın

Arkadaşlar beni de aranıza alırsanız sevinirim

ADINIZ:Mine

YAŞINIZ:37

BOYUNUZ:160

KİLONUZ:103

HEDEF KİLONUZ:60

KİLO ALMA NEDENİNİZ: Kontrol edemediğim iştahım, abur cubur düşkünlüğüm, her duygusal dalgalanmada aşırı yemelerim birde üzerine iki gebelik eklenince kilo 103 oldu

KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: Fazla kilom hem görsel acısan rahatsız ediyor beni, hem de sağlığım bozulmaya başladı

BİZE KENDİNİZİ ANLATSANIZA:Aslında evelenmeden önce kilolu değildim 55 ile evlenip ilk gebelikte 80 oldum sonra kilo al kilo ver saçma sapan diyetlerle 87 ye çıktım ikinci gebelikten sonra 103 oldum 3 yıldır bir haftayı geçmeyen diyetlerle bir ileri bir geri olduğum yerde sayıyorum
Hoşgeldin Mine...

Günaydın arkadaşlar :KK68:

Bayram ve Yıllık izin dolayısıyla yaklaşık 2-3 haftadır çok aktif değildim. Artık Topiğimizde yeni bir sayfa açıyoruz. Birazdan bu mesaja bugüne kadar topiğimize gelen herkesi etiketlicem ve listelerde kesin olarak yer almak isteyen ben bu topiğin demirbaşıyım diyen herkes bu cuma (02.10.2015) günü öğlen 13:30'a kadar sabah aç karnına tartıldığı kilosunu;

Başlangıç Kilosu: (Topiğe Girdiği Kilo)
Boy :
Geçen Hafta:
( 25.09.2015 günü) (Eğer o günkü kilo bilinmiyorsa en son tartıldığı kilo)
Güncel Kilo: (02.10.2015 günü sabah)
Fark: (Geçen hafta-güncel kilo)
Toplam fark: (Başlangıç kilosu-güncel kilo)
Yüzde: (Geçen hafta- güncel kilo) X 100 / Geçen hafta
Toplam Yüzde: (Başlangıç kilosu-güncel kilo) X 100 / Başlangıç kilosu
Hedef:

üste gösterdiğim formata uygun olarak paylaşsın.

Topiğimizin 3. Etap listesi 02.10.2015 günü öğleden sonra (en geç 17:30'a kadar) tarafımdan yayınlanacaktır :KK59:

Dikkatinize :KK28:

100 Kilo ve Üzeri Grubu Üye Adayları

@yst38
nartanesi66 nartanesi66
Antepia27 Antepia27
ekim2009 ekim2009
evsizmutsuzcocuksuz evsizmutsuzcocuksuz
zatenn zatenn
E esbur
Bernako2 Bernako2
ikialinganasik ikialinganasik
asksizmevsim asksizmevsim
zhrraa zhrraa
@hedef52
A ayhan zeynep
pinarada pinarada
metra metra
@Melanie81
dilek... dilek...
sunshine78 sunshine78
candy_candy candy_candy :KK53:

Yukarıda etiketlediğim arkadaşlar Grup listesine girmek istiyorlarsa bu cuma sabah aç karnına tartıldıkları kiloyu yukarıda belirttiğim formata uygun olarak en geç saat 13:30'a kadar bildirsinler!!!

Son düzenleme:
Benden sonra kimse uğramamış:KK14:
Bugün diyette ilk günüm
Bugünkü menümü yazayım
Sabah: 2 Kibrit kutusu kadar Beyaz peynir 2 dilim ekmek şekersiz çay
ara :yok (acıkmadım)
Öğle: 2 haşlanmış yumurta 1,5 dilim ekmek az miktarda peynir şekersiz çay (öğle yemekhaneye çıkmıyorum evden getirdiklerim)
Akşam: sebze salata yoğurt planlıyorum

ben de dün geldim bugün şikayet ediyor gibi oldum kusura bakmayın :oops:
motivasyonu hemen düşen biri olduğum için bol bol yazarsak daha iyi motive oluruz diye düşündüm

ben de dün geldim bugün şikayet ediyor gibi oldum kusura bakmayın :oops:
motivasyonu hemen düşen biri olduğum için bol bol yazarsak daha iyi motive oluruz diye düşündüm

Canım ben çoğu zaman sabah 8 buçuk akşam 5 iş yoğunluğuna bağlı olarak buralardayım. Daha çok yeni bir grup olduğumuz için bu tarz sıkıntılar oluyor ama cuma günü liste kesinleştikten sonra bir kaç karar önerim olarak. (Herkesin her türlü önerisine açığız) Ona göre bir kaç karar aldıktan sonra paylaşımın daha aktif olacağını düşünüyorum :KK28:

Canım ben çoğu zaman sabah 8 buçuk akşam 5 iş yoğunluğuna bağlı olarak buralardayım. Daha çok yeni bir grup olduğumuz için bu tarz sıkıntılar oluyor ama cuma günü liste kesinleştikten sonra bir kaç karar önerim olarak. (Herkesin her türlü önerisine açığız) Ona göre bir kaç karar aldıktan sonra paylaşımın daha aktif olacağını düşünüyorum :KK28:
bende aynen sabah 8.30 akşam 5 işten vakit buldukça takılıyorum. inşallah canım kararlardan sonra daha aktif oluruz

Arkadaşlar merhaba benimde aynı kilo problemim vardı. Daha sonra tüp mide ameliyatı oldum. Hayallerime kavuştum. Doktoru çok araştırdım. Daha sonra özden avcıyı buıldum. İnternet sitesinden bakabilirsiniz. ....

0532

Son düzenleyen: Moderatör:
sabah
tam buğday ekmeğinden yağsız yarım tost
şekersiz türk kahvesi

öğle
1 yumurta 1.5 kaşık t. b. unuyla tuzsuz krep içine peynir

ara
sütlü nescafe
2 bitter çikolata (bayram çikolatası:)

akşam
1 kase yayla çorbası
1 yemek kaşığı patlıcan yemeği

Umarım beni de aranıza alırsınız

ADINIZ: Emine

YAŞINIZ: 19

BOYUNUZ: 1,58

KİLONUZ:106,5

HEDEF KİLONUZ: 50

KİLO ALMA NEDENİNİZ: Sağlık sorunları

KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: İleride sağlık sorunu olmaması ve görsel olarak düzelme

BİZE KENDİNİZİ ANLATSANIZA: kilolu olmaktan nefret eden ve normal olmaya çalışan biriyim.

KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: İleride sağlık sorunu olmaması ve görsel olarak düzelme

BİZE KENDİNİZİ ANLATSANIZA: kilolu olmaktan nefret eden ve normal olmaya çalışan biriyim.

hoşgeldin canım inşallah istediğimiz kilolara kavuşuruz

ohooo.. bizim grup dağılmış yahu :KK20:

canım cuma kilo bildirlerine takımlarımızda başladığimiz günümü yoksa buradaki başlangıç kilolarımızı yazacağiz canım mende çok gelemiyorum 4 çoçuk iş hayatı fırsat bulunca başladığim takıma yazıyorum burayada ara sıra gelebiliyorum ama düzenli olarak cuma bildirimlerimi yapacağim inşallah bu durum bi sorun olurmu

Hoşgeldin Emine

İyi geceler arkadaşlar umarım keyifler yerindedir ve kaçamaksız bir gün olmuştur
bugünkü menüm
sabah: sahanda yumurta 2 dilim ekmek az peynir şekersi çay
öğle: 2 dilim ekmek le peynirli sandviç 6 7 zeytin şekersiz çay
ara: 1 adet küçük boy muz
aksam:1 kase çorba çeyrek karnıyarık iki kaşık pilav küçücük bir salkım üzüm
ara: 1 incir
yazarken fark ettim şeker oranı en yüksek en kalorili meyveleri tüketmişim

Merhaba kizlar !
3 gündür hastayim, baya bi üsütmüsüm, bugün biraz toparlandim. Bir türlü giremedim bu yüzden.

Aralikli oruç programina basladim pazartesi günü. Aksam 8den ertesi gün 1e kadar hiç bir sey yemiyorum, sadece sekersiz sivi tüketiyorum. Ilk yemekte hafif bir sebze yemegi veya yesil salata yiyorum, aksam son yemek serbest. Sandigimdan çok daha kolay. Eger gerçekten ise yararsa süper olur.
Ideali vücuttaki yag ve kas oranini ölçen bir tartiyla tartilmakmis. Ucuz bir tane bulabilirsem almayi düsünüyorum.

Birde, HIIT denilen bir spor yapma sekli kesfettim. Hizli ve düsük tempo siralamasi gibi birsey, istedigimiz bir sporda uygulayabiliyoruz. Mesela bisikleti ele alirsak, 20 saniye normal hizda, 10 saniye son sürat pedal çekmek gibi. Anaerobi etki yarattigi için, sporu bitirdikten saatler sonra bile vücut yag yakmaya devam ediyo, ve 1 saat klasik kardio egzersizinden çok daha fazla etkili. Spor yapmaya zaman ayirmak istemeyenler (mesela ben :) ) için idel, cünkü 15-20 dakika suruyo en fazla.
Bunun gelismis versiyonu da var, Tabata protokolü deniliyomus, sadece 4 dakika sürüyo. Ama yeni baslayanlar için, kalp sorunlari olanlar için filan tavsiye edilmiyo.
Hastaligimi tamamen atlatayim, basliycam bende.
Bir an önce kilomun 2 rakama inmesi için her seyi yapmaya hazirim...

Bugünkü menüme gelelim :
Sabah ihlamur ve zencefil kaynatip içtim,
Saat 1de elma ve zencefil suyu hazirladim, ardindan pazi yemegi yedim.
Aksam sebze çorbasi yapmayi dusunuyorum.

Herkese iyi günler !

X