100 Kilo Üzerindekiler Birlikte Zayıflıyor!

eşinle neden alışverişe gidiyorsun ki ben senelerdir gider kendim alırım beraber gitsek bile baba oğul başka şeylere bakınırlar ben kıyafete bakınırım gözü açık ol biraz gülüm :KK50:
10 yildir evliyim hic birseyi tekbasima almadim ben kuafore gidecegim zaman bile o beni birakir herseye karisan biraz tutucu bir adam

10 yildir evliyim hic birseyi tekbasima almadim ben kuafore gidecegim zaman bile o beni birakir herseye karisan biraz tutucu bir adam
bunun yerine şöyle düşün seni çok sevdiği için kıskanıyor :)))
erkeklerden alışverişten nefret eder genelde senin ki hep senle geliyormuş bazıları bunun için ömründen 1 yıl verir inan bundan dolayı şikayetlenip gelip bana ağlayan tanıdıklarım oldu her şeyi tek başlarına yaptıkarı çocukların alışverişi evin alışverişi v.s. için

bunun yerine şöyle düşün seni çok sevdiği için kıskanıyor :)))
erkeklerden alışverişten nefret eder genelde senin ki hep senle geliyormuş bazıları bunun için ömründen 1 yıl verir inan bundan dolayı şikayetlenip gelip bana ağlayan tanıdıklarım oldu her şeyi tek başlarına yaptıkarı çocukların alışverişi evin alışverişi v.s. için
Gecekten kiskanc bi adam cok guzel giyinmeme hic bir zaman izin vermedi kilolu degilkende

Gecekten kiskanc bi adam cok guzel giyinmeme hic bir zaman izin vermedi kilolu degilkende
misal istediğin kıyafeti hatta azcık dekoltelisini mi istiyorsun sadece sana evde giyeceğim senin için desen almaz mı
alırsa da sadece evde kocan için giy böyle böyle alışır hem onun da gönlü hoş olur karım benim için giyiniyor der

Ben evde leslie yapiyorum yapip fayda goreniniz varmi acaba
ben ara ara yapıyorum 1 mille başlamıştım 3 mile çıkardım şimdi film açıyorum film izlerken yapıyorum leslie yi hareketleri ezberledim zaten :) bence evet faydalı kös kös oturmaktansa hareket her zaman iyidir

Menüm (07.09.2015-Pazartesi)

Sabah/10:00

Buzlu Kahve

Öğlen/12:30
İki haşlanmış yumurta
1 domates

Ara/ 15:30
yarım avuç yer fıstığı
Şekersiz çay

Akşam/19:00
Taze fasulye
1 kase yarım yağlı yoğurt

sabah
2 dilim börek
domates salatalık

öğle
1 kase çorba
yarım dilim ekmek

Sabah : 1 domates, yarım salatalık, 1 zeytin, azcık labne peyniri, 1 biber akşamda çorba içeceğim gene ve bitireceğim. Düğün var şu sıralar telaşeden yemek yemek aklıma gelmiyor ama çok güzel yemekler yapılıyor evde :)

100 Kilo ve Üzeri Birlikte Zayıflıyor 2.Etap Sonuç Listesi (29.08.2015-04.09.2015):nazar::nazar::nazar:

ayhan zeynep(100/100/0/0)

candy_candy (112,9/112,1/0,8/%0,71)

ekim2009 (97/97,8/+0,8/+%0,82) :KK12:

esbur (112/111,2/0,8/%0,71)

fatmanurkaya (121,8/121,3/0,5/%0,41)

ikialinganasik (111,5/109,3/2,2/%1,97)

nartanesi66 (111,3/111,3/0/%0)

zatenn (105,7/108/+2,3/+%2,17) :KK20:

zekikadin (101,5/101,5/0/%0)

zhrraa (122,6/122,6/0/0)

Genel Toplam (/1096,3/1095,1/1,2/%0,10) :KK62:

Arkadaşlar hem grubumuza hem de diyetlerimize sıkı sıkıya bağlanalım bu hafta listemiz çok kötü :KK43:

haydi güzel hanımlar.. bu hafta hepinizden üstün performans ve yüksek paylaşım bekliyorum En Büyük KK

ilk bir ayımızı tamamladıktan sonra listemizden ilk üç belirlenecek :rolleyes:

üst üste 2 hafta kilo alana da toparlanıp ceza verelim :KK8:

Moral motivasyonumuzu hiç düşürmüyoruz ve irademizi sıkı sıkı tutuyoruz haydi göreyim bizi En Büyük KK

misal istediğin kıyafeti hatta azcık dekoltelisini mi istiyorsun sadece sana evde giyeceğim senin için desen almaz mı
alırsa da sadece evde kocan için giy böyle böyle alışır hem onun da gönlü hoş olur karım benim için giyiniyor der
Menüm (07.09.2015-Pazartesi)

Sabah/10:00
Buzlu Kahve

Öğlen/12:30
İki haşlanmış yumurta
1 domates

Ara/ 15:30
yarım avuç yer fıstığı
Şekersiz çay

Akşam/19:00
Taze fasulye
1 kase yarım yağlı yoğurt
Bence sabah kahvaltin biraz sagliksiz hemde bizim kilomuzdlaki ler icin

Ben diyetisyen yardimi almaya basladim daha dogrusu son 3 kilomu diyetisyenle verdim suan toplam 12 kilo verdim ve verisim yavasladi motivasyonumu kaybetmekten cok korkuyorum yarin esimin dogumgunu sik elbiselerimin hicbiri olmuyor offf

08.09.png

X