100 Kilo Üzerindekiler Birlikte Zayıflıyor!

slm kizlar bu hafta pek gelemedim. bugün bildirimde yapamadim ilac kullaniyorum istahim epey acik doymak bilmiyorum resmen pazar günü bitiyo ilac bakalim haftaya kadar düzene sokacagim diyetimi ama listeden cikarmayin lütfen:KK43:. zeten psikolajim bpzuk iyice bozulur sizden ayrilirsam:KK61:

canım bu grubun listesinde olmak istiyor musun bilmiyorum ama ben yine senin takımdaki bildirimi çaldım haberin olsun :KK8:

canım bizim okullar açilinca sabah takıma bile zor bildirim yapabildim misafir falan ançak şimdi pc başina rahat geçebidim alıntıladığin için çok teşekkür ederim belki sohbetlere ve menüye katılamazsam inşalllah cuma bildirimlerimi aksatmamaya çalışacağim tekrar teşekkür ederim

Ya ben galiba su 99u hic goremicem hep ayni 100 bugun 100.6 ciktim bu arada 25 yasindayim
nasıl hiç göremiycen 2 hafta tartılma sakın yemene içmene hareketine dikkat etmeye devam et 2 hafta sonra direk 99 bile değil daha aşağısını görüp gelip burada sevinç naraları atacaksın :))
bu tartı işi insanın moralini bozuyor zayıflamasına engel oluyor ciddi ciddi
40 gün tartılmadım ramazan bayramı ve sonrası evdeyken baskül bozuldu sonra memlekete gittim v.s. tartılamadım sonunda bi tartıldım 5 kilo vermişim sevindirik oldum zıp zıp zıpladım bu kilomla:)

sabah
1 dilim kendi pişirdiğim tam buğday ekmeği
2 yumurtalı kaşarlı az sucuk
2 zeytin
bir kaç dilim domates salatalık
maydanoz reyhan nane

nasıl hiç göremiycen 2 hafta tartılma sakın yemene içmene hareketine dikkat etmeye devam et 2 hafta sonra direk 99 bile değil daha aşağısını görüp gelip burada sevinç naraları atacaksın :))
bu tartı işi insanın moralini bozuyor zayıflamasına engel oluyor ciddi ciddi
40 gün tartılmadım ramazan bayramı ve sonrası evdeyken baskül bozuldu sonra memlekete gittim v.s. tartılamadım sonunda bi tartıldım 5 kilo vermişim sevindirik oldum zıp zıp zıpladım bu kilomla:)
İnsallah dedigin gibi olur esimle evliligim duzelir

İnsallah dedigin gibi olur esimle evliligim duzelir
eşinle evliliğin kilon yada görüntün yüzünden mi düzelir sanıyorsun arkadaşşş arkadaş bu sebep olsa olsa yüzde 10 bilemedin 20 sebeptir sen kendine güven değer ver kendini sev cidden diyorum önce sen ol sonra etrafında kim varsa onların sana tavır hareketleri değişir kendini olduğun gibi kabul edip sevdikçe mutlu olmaya başlıyorsun mutluyken hormanlar değişiyor zayıflamaya da başlıyorsun bir taşla 2 kuş yani :))
önce sen şu bozuk moralini at bakıyım çöpe sırayla her şey çook güzel olacak hatta ard arda güzel şeyler olacak

Ben son 4 senedir kiloluyum saglik problemlerinden dolayi 40 kilo aldim esimin kucuk bir imasini cok buyutuyorum psikolojik saplanti oldu bide yanina yakismak istiyorum galiba sirf buyuzden diyet yapiyorum

Ben son 4 senedir kiloluyum saglik problemlerinden dolayi 40 kilo aldim esimin kucuk bir imasini cok buyutuyorum psikolojik saplanti oldu bide yanina yakismak istiyorum galiba sirf buyuzden diyet yapiyorum
önce beynini zayıflamaya iyice inandır başarabilirim de ama içinde hiç kuşku olmadan buna inan 4 sene önce ideal bedeninde nasıl görüyordun fotoğraflarına bak hayalinde yine öyle göründüğünü düşün sürekli bunlar sana baya fayda sağlıyacak m. barış muslu beynine format at kitabını oku ne demek istediğimi daha iyi anlıyacaksın

önce beynini zayıflamaya iyice inandır başarabilirim de ama içinde hiç kuşku olmadan buna inan 4 sene önce ideal bedeninde nasıl görüyordun fotoğraflarına bak hayalinde yine öyle göründüğünü düşün sürekli bunlar sana baya fayda sağlıyacak m. barış muslu beynine format at kitabını oku ne demek istediğimi daha iyi anlıyacaksın
Sen kac kilosun ve kac yasindasin sorabilirmiyim

Sen kac kilosun ve kac yasindasin sorabilirmiyim
35 yaşındayım 97.8 kiloyum 166 boyundayım 16 senelik evliyim 111 kiloydum ocak başında çatlayıp öleceğimi sandım o ara :)) psikolojim bozuldu troid ameliyatı sonrası 111 olmuştum öncesi zaten 94-96 arası gidip geliyordum
hayatım da ilk defa sadece, ama sadece kendim için zayıflamak istedim öncesi hep eşim beni beğensin eş dost kiloma laf etmesin diyeydi kendimi sevmeyi öğrendim değer vermeyi . güven duymayı öğrendim bi baktım eşimin bana tavırları daha bi sevecen oldu ki asla sevgisini gösteren tiplerden değildir benden 10 yaş kadar büyük sevmeyi sevilmeyi de pek bilen biri değil görmemiş ailesinde etrafında ama çok iyi biridir sinirlenmediği sürece:) sofrada şundan da ye bu sana faydalı bundan yesene demeye başladı düşünebiliyor musun en basiti örnek sana geçen yıkanacakları yıkadım ütüledim 2 gün sonra izni bitip işe başlayacaktı bir gün öncesi takım pantolanlarını yıkadın mı dedi çoktan yıkadım ütüledim tüm gömleklerin de hazır dedim teşekkür etti bana 16 senedir ilk defa ki ben hep o demeden her şeyini hazır ederim :)) nasıl şaşırdım ve mutlu oldum sen düşün :))))
bir şeyleri değiştirmek istiyorsan hayatında ilk kendinden başla abla tavsiyesi sen değerlisin önemlisin bunu iyice kavra gülüm

Bayagi kilo vermissin coook sevindim senin yaptigini bende basarabilirmiyim bilmiyorum ben esim beni begensin kaynanam laf durtemesin istiyorum 12 kilo verdim kaldi 30

Bayagi kilo vermissin coook sevindim senin yaptigini bende basarabilirmiyim bilmiyorum ben esim beni begensin kaynanam laf durtemesin istiyorum 12 kilo verdim kaldi 30
başarabilir miyim demiyceksin hep net olumlu kelimeleri kullan zihin altın bunun için uğraşır
BAŞARIYORUM
MUTLUYUM
DEĞERLİYİM
ZAYIFLIYORUM
bu kelimeleri uykuya dalmadan önce kendi kendine sürekli söyle bak nasıl işe yarayacak
olumlama deniyor bu yönteme ben hiç diyet yapmadım yapmam da ancak kilo aldırıyor diyet kat kat hemde
olumlama yapıyorum acıkmayı bekliyorum acıkınca yiyorum ne pişirdiysem böylece vucudun kıtlık moduna girmiyor yada benden şunu bunu esirgiyor diyip depolama yapmıyor doyup doymadığımı kontrol ediyorum tıka basa yemiyorum
canım çikolata çekse bile acıkmayı bekliyorum zaten pek çekmiyor yasaklı değil ki beyin çikolataya kilitlenip sürekli istesin
şimdi bir kase yemekle doyuyorum acıkırsam bir daha yerim diyorum genelde acıkmıyorum :) ve bol yoğurt yiyorum zaten kalsiyum çekmesi var mecburum yemeye ameliyat sonrası sıkıntı oldu kemikler kalsiyumu çekiyor kramplar giriyor uyuşmalar oluyor.. yoğurtta baya yağ yakımını arttırıyor zaten
endokrin doktorum bile ne yaptın zayıfladın diye sordu troid bezi olmayan biri için gayet iyi zayıflayabilmek :)

35 yaşındayım 97.8 kiloyum 166 boyundayım 16 senelik evliyim 111 kiloydum ocak başında çatlayıp öleceğimi sandım o ara :)) psikolojim bozuldu troid ameliyatı sonrası 111 olmuştum öncesi zaten 94-96 arası gidip geliyordum
hayatım da ilk defa sadece, ama sadece kendim için zayıflamak istedim öncesi hep eşim beni beğensin eş dost kiloma laf etmesin diyeydi kendimi sevmeyi öğrendim değer vermeyi . güven duymayı öğrendim bi baktım eşimin bana tavırları daha bi sevecen oldu ki asla sevgisini gösteren tiplerden değildir benden 10 yaş kadar büyük sevmeyi sevilmeyi de pek bilen biri değil görmemiş ailesinde etrafında ama çok iyi biridir sinirlenmediği sürece:) sofrada şundan da ye bu sana faydalı bundan yesene demeye başladı düşünebiliyor musun en basiti örnek sana geçen yıkanacakları yıkadım ütüledim 2 gün sonra izni bitip işe başlayacaktı bir gün öncesi takım pantolanlarını yıkadın mı dedi çoktan yıkadım ütüledim tüm gömleklerin de hazır dedim teşekkür etti bana 16 senedir ilk defa ki ben hep o demeden her şeyini hazır ederim :)) nasıl şaşırdım ve mutlu oldum sen düşün :))))
bir şeyleri değiştirmek istiyorsan hayatında ilk kendinden başla abla tavsiyesi sen değerlisin önemlisin bunu iyice kavra gülüm

aynen katılıyorum canım biz kendimize değer verdiğimiz sürece değerliyiz

Cok sukur bugunude kacamaksiz atlattim ama aksam 50 beden etege bile giremedim magazadan sifir ozguvenle ciktim yine esime rezil oldum​

Cok sukur bugunude kacamaksiz atlattim ama aksam 50 beden etege bile giremedim magazadan sifir ozguvenle ciktim yine esime rezil oldum​
eşinle neden alışverişe gidiyorsun ki ben senelerdir gider kendim alırım beraber gitsek bile baba oğul başka şeylere bakınırlar ben kıyafete bakınırım gözü açık ol biraz gülüm :KK50:

kahvaltı
bol yeşillikli yumurta salatası
1kk peynir
domates salatalık
3 dilim ekmek

X