100 Kilo Üzerindekiler Birlikte Zayıflıyor!

thincal bu ilaç yediğin yağı emilim yaptırmadan bağırsaktan atan türden bir ilaç mı xenical gib mi

baktım şimdi içeriğine google amcadan aynıymış içeriği orlistat mış etken maddesi

[QUOTEnpinarada, post: 42531060, member: 303239"]merhaba arkadaşlar adım pınar 31 yaşındayım 160 boyunda 115 kiloyum doktor glikofen ve thincal yazdı çok mutsuz ve umutsuzum[/QUOTE]
İlac neden yazdiki yani hasta falanmisin

Dedigim gibi aksam yemek yemedim kendimi tuttum ince bir dilim pasta yedim kendim yaptim pastayi ayiptir soylemesi iyi bi pastaciyimdir beni dusundugun icin tesekkur ederim

oooh eline sağlık :21:

merhaba arkadaşlar adım pınar 31 yaşındayım 160 boyunda 115 kiloyum doktor glikofen ve thincal yazdı çok mutsuz ve umutsuzum

hoşgeldin canım

ben 5 haziranda 122 ile başladım dün 111,9 dum :KK76: sadece başla arkası geliyor. umutsuz olma ekim arkadaşım herşeyi söylemiş zaten. yediklerini azalt hareketini arttır ve inan :KK19:

Merhaba kizlar beni araniza alirmisiniz
ADIM :Esra
YASIM :26
KILOM : 100 CIVARI( tam olarak bilmiyorum)
BOYUM :1,75
KILO ALMA NEDENIM :Hamilelik
7 yillik evliyim iki oglum var

o hoşgeldini nasıl yaptın ben de yok o smile :KK43:

canım ben onları internetten indirip forum kodları ile yapıştırıp yapıyorum

hoşgeldin canım. cuma günü tartılıp tam kilonu bildirirsin ilk sayfada kilo bildirim formatı var. listeye alırız. çocuklar kaç yaşında ne kadar küçük evlenmişsin :KK51:

canım ben onları internetten indirip forum kodları ile yapıştırıp yapıyorum

hoşgeldin canım. cuma günü tartılıp tam kilonu bildirirsin ilk sayfada kilo bildirim formatı var. listeye alırız. çocuklar kaç yaşında ne kadar küçük evlenmişsin :KK51:
Hosbuldum tamam cumaya ilk kilo bildirimini yaparim
evet ya kucuk yasta yaptim evliligimi esimde 22 yasindaydi evlendigimizde birlikte buyuyoruz esimle

evet üniversite hastanesinde yazdılar ben de çok tereddütle kullanıyorum. ben 10 yıldır tiroid hastasıyım. tiroid bezlerim çalışmıyor. zaten kilom vardı doğum yaptıktan sonra da çok fazla aldım. insülin direnci de yüksek çıkıyor. bu yüzden çocuğum da hemen olmadı 1,5 yıl tedavi gördüm şu an 3 yaşında biz kızım var ismi Ada. çocuk için tedavi görürken burda grubumuz vardı sonra temmuz anneleri grubuna katıldım önce zor sonra güzel günlerimi hep burdaki arkadaşlarla geçirdim. sonradan facede grup kurduk temmuz anneleriyle o yüzden zamanla burayı bıraktım. sonra dün gece thincal ilacını araştırırken baktım burda zayıflama grupları kurulmuş ilaçlardan da bahsediyorlar. bana yine iyi gelebilir birbirimize destek oluruz diye düşündüm ve buraya geldim. Allah hepimizin yardımcısı olsun

evet thincal yediklerinin yağlarını atıyor ama tuvaletten çıkamıyorsun çok rahatsız edici. dayım gastroenterolog. o da bu tarz ilaçların çok zararlı olduğunu, bağırsak kanserine kadar varan sonuçları olabileceğini söylüyor o yüzden aileme bile söylemedim zayıflama ilacı olduğunu. bir de canan karatay vb. doktorlar yağ tüketmemenin sakıncalı olduğunu söylüyorlar karbonhidrattan kaçınmak gerektiğini söylüyorlar. benim ailemde de birçok kişi karatay prensipleriyle yaşıyor ve çok sağlıklı ve fitler. o yüzden çok kararsız kalıyorum bilgisayardan bir çıktı alıp diyet diye veriyorlar bir de zayıflama ilacı iş bitti. bana birşey olsa umurlarında değil. sanki ben obesim diye değersizim ikinci sınıf vatandaşım ölsem de birşey olmaz zaten şişmandım hak etmiştim. işte bu yüzden çok moralsizim insanların bakış açısından. ben çocuk için tedavi görürken de dukan diyeti yaptım 18 kilo vermiştim. ama şimdi yapmak istemiyorum o diyeti tekrar. ne bileyim gücüm yok sanki..

vayyyy kaçak nerdeydin kız sen şimdiye kadar :rolleyes:sevindirik oldum valla seni görünce
hadi bakalım sıva kolları atıyoruz fazlalıkları bundan sonra ortadan kaybolmak yok eylülde geldi nasıl olsa çoluk çocuk okullar açılınca her şey düzene girecek zaten düzenli görüşürüz artık canım benim yaaa:KK15::KK200::KK200:

ekim2009 ekim2009 canim nasilsin gorusmeyeli baya kilo vermissin cok sevindim senin adina tebrikler canim
turp gibiyim gülümmmmm ağustos sonu yine gittim endokrin doktoruma troid ilacını ayarladı yine diğer tüm tahlillere baktı şeker kolestrol böbrek üstü bezi v.s. hepsi de ilk defa bu kadar iyi çıktı zayıflamışsın ne yaptın dedi :))) böyle devam et aman yemenden içmenden çok kesme ekmek mutlaka ye dedi diyet yapmıyorum ki her şeyi yiyorum dedim sadece ölçülü o kadar
yazın sıcağı 3 memleket dolanıp 2 düğün derken az eridim işte kalabalıkta bile acıkmayı bekledim öyle yedim allaha şükür 5 kilo daha gitti 2 hanelileri gördüm :))
sen ne yaptın nasılsın çocuklar nasıl az da sen anlat :KK50:

evet üniversite hastanesinde yazdılar ben de çok tereddütle kullanıyorum. ben 10 yıldır tiroid hastasıyım. tiroid bezlerim çalışmıyor. zaten kilom vardı doğum yaptıktan sonra da çok fazla aldım. insülin direnci de yüksek çıkıyor. bu yüzden çocuğum da hemen olmadı 1,5 yıl tedavi gördüm şu an 3 yaşında biz kızım var ismi Ada. çocuk için tedavi görürken burda grubumuz vardı sonra temmuz anneleri grubuna katıldım önce zor sonra güzel günlerimi hep burdaki arkadaşlarla geçirdim. sonradan facede grup kurduk temmuz anneleriyle o yüzden zamanla burayı bıraktım. sonra dün gece thincal ilacını araştırırken baktım burda zayıflama grupları kurulmuş ilaçlardan da bahsediyorlar. bana yine iyi gelebilir birbirimize destek oluruz diye düşündüm ve buraya geldim. Allah hepimizin yardımcısı olsun
troid hatasıysan sana nasıl o ilacı verdi aklım almadı bir türlü hipotroid ilacı bağırsakta emiliyor o yüzden bu tarz yağ atımı yapan ilaçları bize vermiyorlar benim doktorum kesinlikle olmaz demişti zamanın da ilacın etkisini ya azaltır ya da yok eder aman dikkat et arkadaş bir daha sor doktoruna hemen başlama ilaca bence

vayyyy kaçak nerdeydin kız sen şimdiye kadar :rolleyes:sevindirik oldum valla seni görünce
hadi bakalım sıva kolları atıyoruz fazlalıkları bundan sonra ortadan kaybolmak yok eylülde geldi nasıl olsa çoluk çocuk okullar açılınca her şey düzene girecek zaten düzenli görüşürüz artık canım benim yaaa:KK15::KK200::KK200:
Aynen canim duzenli goruselim atalim fazlaliklari evet ya okul icinde heyecanliyim oglum okula basliyo artik kendime daha cok vakit ayirabilirim diye dusunuyorum bakalim hayirlisi
Anlat bakalim ekim hanimcim bes kiloyu nasil verdiniz dugunler nasil gecti

Aynen canim duzenli goruselim atalim fazlaliklari evet ya okul icinde heyecanliyim oglum okula basliyo artik kendime daha cok vakit ayirabilirim diye dusunuyorum bakalim hayirlisi
Anlat bakalim ekim hanimcim bes kiloyu nasil verdiniz dugunler nasil gecti
çok güzeldi darısı bekar kardeşi yeğeni olanların başına inşallah :)
önce bayram için malatyaya gittik bayramdan 2 sonra ablamı yeğenimi oğlumu alıp geri eskişehire geldim bir kaç gün dinlendik istanbul a gittik kınası düğünü her şeyi çok güzel oldu erkek kardeşimin teki artık EVLİİİİİİİİİ:KK71::KK71::KK71:eşim malatyadan geldi düğünden 2 gün önce düğünün ertesi günü tekrar malatyaya gittik bu defa eşimin yeğeninin kınası düğünü oldu tabi kayınvalidede tek kalmadım eltimlerde vardı 3 kızı var onun da kalabalıkta kahvaltı hazırlaması bile yemek gibi oluyor iyi uğraştık sıcakta her akşam en az 15 en fazla 25-27 kişi oluyorduk eğlenceliydi ama :)) tartılma şansım olmadı hiç yeğenin düğün günü hazırlandık çıkıcaz benim pantolon belimden kayıyordu hahhaha çok güldüm halime yaaa

turp gibiyim gülümmmmm ağustos sonu yine gittim endokrin doktoruma troid ilacını ayarladı yine diğer tüm tahlillere baktı şeker kolestrol böbrek üstü bezi v.s. hepsi de ilk defa bu kadar iyi çıktı zayıflamışsın ne yaptın dedi :))) böyle devam et aman yemenden içmenden çok kesme ekmek mutlaka ye dedi diyet yapmıyorum ki her şeyi yiyorum dedim sadece ölçülü o kadar
yazın sıcağı 3 memleket dolanıp 2 düğün derken az eridim işte kalabalıkta bile acıkmayı bekledim öyle yedim allaha şükür 5 kilo daha gitti 2 hanelileri gördüm :))
sen ne yaptın nasılsın çocuklar nasıl az da sen anlat :KK50:
Ben soramadan sen anlatmissin canim benim cok iyi olmus valla supersin arkadasim
Benim hayatim ayni son iki aydir asiri bi yemek istegi vardi yazmayi biraktim arkadaslarima engel olmamak adina tartinin pili bitmis onu bile almak icimden gelmedi bikkinlik geldi kilolardan tartilmaktan spordan bu konulari konusmak bile istemiyodum baktimki is icinden cikilmaz bi hale geldi tekrar kollari sivadim burayi buldum baktimki sende burdasin hooop atladim canim
Artik duzenli menulerle senin gibi kasmadan ilerlemek istiyorum

X