%100 Detoks Diyeti Deneyimlerimiz

ben diyete 65,8 le başladım.. sabah tartıldım 64,0 :lepi:
hiç kaçamak yapmadım. 2 fincan yeşil çay ve bol su içtim. akşamları şekerim düştüğü için şekersiz olarak ayvalı ıhlamur çayı içtim. bikaç hafta sonra yeniden yapmayı düşünüyorum..

merhaba arkadaşlar
bende dün başladım.bugün ikinci günüm bakalım nasıl olucak.yarın sabahı sabırsızlıkla bekliyorum
ilk başta zorlanırım diye düşünmüştüm ama öyle olmadı.soğuk ayranlı çorba içiyormuş gibi hissediyorsun.ama tek zorluğu sık sık tuvalete gidiyorsun :)))
şimdilik bu kadar yarın iyi haberlerle dönerim inşallah:))))

merhaba arkadaşlar
sabah tartıldım çok mutluyum :))) 1.2 kg vermişim süper benim için
2 hafta sonra tekrar yapıcam
yine haber veririm

slm canlar

gun ıcerısınde meyve yenılebılır mı acaba

bı de boyle aksama dogru halsızlık uykusuzluk boyle bayılacakmıs gıbı seyler hıssedenler ne yıyebılırler bu detox gunu ıcerısınde ?

cok degısık yaa:))))

bı gun mu ıkı gun mu yaptınız acaba?

meyve yedınız mı?

aksama dogru hafıf sarsıntı oldu mu?:=)

hareket neyım yaptınız mı?

2 gün yaptım meyve yemedim çorbayı zevkle içtim 2 saatte acıkmıyosun bile herkesede 2 günde 2 kilo vericem görürsünüz dedim veee400gr aldım:)mutlaka anlamadığım bişi vardır ama dmi

slm canlar

gun ıcerısınde meyve yenılebılır mı acaba

bı de boyle aksama dogru halsızlık uykusuzluk boyle bayılacakmıs gıbı seyler hıssedenler ne yıyebılırler bu detox gunu ıcerısınde ?

Bildiğim kadarıyla sudan başka hiçbirşey yok ek olarak, zaten akşam 9-10 akadar çorbayı yemeye devam ediyorsun.Halsizlik falan olmuyor.Erken acıkırsan çorba saatini erkene alırsın.

Bildiğim kadarıyla sudan başka hiçbirşey yok ek olarak, zaten akşam 9-10 akadar çorbayı yemeye devam ediyorsun.Halsizlik falan olmuyor.Erken acıkırsan çorba saatini erkene alırsın.

cevap ıcın tesekkurler canım da ben de oldu halsızlık corbanın tadı falan pek guzel zaten en son 8 gıbı yemıstım ama aksam 5bucuk 6 gıbı halsızlık falan olmustu meyve yemıstım bı de tek gun yapmıstım ıkı gun olsa nasıl olacaktı acaba boshayallersmile

kızlar inanın günde 1 öğün yemek yiyorum oda abur cubur bişiler atıştırıyorum acıktıgımı hissetmiyorum artık bende bi gariplik var anladım bilmiyorumkismile ve 5 ayda 5 kilo aldım bu sekilde metabolizmam durmus halde bende bunu denesem işe yararmı yada işe yarayacak bir öneriniz varmı bilmiyorumkismile
bu çorbayı anneannemde yapardı severim aslında yardım edin kızlar ya

kızlar inanın günde 1 öğün yemek yiyorum oda abur cubur bişiler atıştırıyorum acıktıgımı hissetmiyorum artık bende bi gariplik var anladım bilmiyorumkismile ve 5 ayda 5 kilo aldım bu sekilde metabolizmam durmus halde bende bunu denesem işe yararmı yada işe yarayacak bir öneriniz varmı bilmiyorumkismile
bu çorbayı anneannemde yapardı severim aslında yardım edin kızlar ya

Senin sorunun öğünlerini arttırmakla ilgili. Çok yanlış yapıyorsun. Bu yöntem 2 günlük detoks. Vücudun ödemini atmaya yarıyor. Bu detoksu iki kez yapmış biri olarak yardımcı olabilirim ama sorununa nasıl çözüm olabilir anlayamadım.fisfisfis

X