%100 Detoks Diyeti Deneyimlerimiz

buldum senii yineeekaydirigubbakcemile3
bende denedim bunu 1.200gr verdim ve almadım geri
ben 4kuru kaşık yaptım inan zaten 2ssaatte bir bile istemiyor canın
ama tuz koymamak lazımmış
baharat koyarak biraz tatlandırabilirsin
bak yapmak istersen aynı anda başlayabiliriz

daha fazla yapmak isteyip istememek sana kalmış ama inan 3.günde aynı şeyi yemek sıkıyor insanıı

Merhaba zambak nasılsın beraber yapalım demiştin haşlanmış nohutum vardı şimdide öbürlerini kaynattım bugün başlayayım dedim yalnız ben tuzsuz yiyemem galiba bi denerim ama çok az tuz ekmeyi düşünüyorum sabah kahvaltı vardı yalnış okumadıysam yaptım ben fakat 9 .10 arası diyo ben 8 buçukta yedim açtığında geç olmazsa başla sende arkadaş ol bana :lepi: :lepi: :lepi:

bugün 1. günüm bitti yarın yapmak istemiyorum pek ama ne bileyim devam etsemmi acaba yorumları okuyunca ne bileyim 1gün daha dayanabilirim sanırım :eek:

yarın tartı günüm sabah tuvaletten sonra gerçekler ortaya çıkıcak bakalım :1shok:

bugün 1. günüm bitti yarın yapmak istemiyorum pek ama ne bileyim devam etsemmi acaba yorumları okuyunca ne bileyim 1gün daha dayanabilirim sanırım :eek:

yarın tartı günüm sabah tuvaletten sonra gerçekler ortaya çıkıcak bakalım :1shok:

Bende dün yaptım bugün 2 günüm seninle aynı gün yapmışız sende devam et bakalım sonuç ne olacak merakla bekliyorum bilmiyorumkismile

Bende dün yaptım bugün 2 günüm seninle aynı gün yapmışız sende devam et bakalım sonuç ne olacak merakla bekliyorum bilmiyorumkismile

wallahi tatlım ben hayatta tuzsuz heleki 2 gün boyunca bişiy içemeyeceğim için hazır ayranla yaptım 2 kepçede normal yoğurt koydum az tuzlu ile tuzsuz arası bişiy oldu ama ben hiç kilo veremedim 2 günde 1.700den bahsediyorlar ben 700 versem razıyım ama olmadı acaba hazır ayran su mu tuttu vüdutta anlamadım ama gerçekten tuzlu deildi yanii :gitme:
2lt kadarda sürekli su içtüm yanında :umursamaz:

pirinç lapası diyetini de geçen ay yapmıştım hiç tuz filan koymuyorum ona da azıcık sulu bırakıyorum ama o diyette de 2kilo filan veremedim 500gr filan gitmişti

vücuttaki su dengesiyle mi alakalı acabaa bilmiyorumkismile

wallahi tatlım ben hayatta tuzsuz heleki 2 gün boyunca bişiy içemeyeceğim için hazır ayranla yaptım 2 kepçede normal yoğurt koydum az tuzlu ile tuzsuz arası bişiy oldu ama ben hiç kilo veremedim 2 günde 1.700den bahsediyorlar ben 700 versem razıyım ama olmadı acaba hazır ayran su mu tuttu vüdutta anlamadım ama gerçekten tuzlu deildi yanii :gitme:
2lt kadarda sürekli su içtüm yanında :umursamaz:

pirinç lapası diyetini de geçen ay yapmıştım hiç tuz filan koymuyorum ona da azıcık sulu bırakıyorum ama o diyette de 2kilo filan veremedim 500gr filan gitmişti

vücuttaki su dengesiyle mi alakalı acabaa bilmiyorumkismile

Ben aynı detoksu iki kez yaptım. İlkinde 1,5 kg. verdim. ikincisinde hiç vermedim. Vücuttaki fazla suyu atmaya yönelik olduğundan 2. de su dengesinin normal olmasıyla bağlantılı olduğunu düşündüm.
Bence hazır ayran tuzlu olduğundan vücudun suyu atamamış olabilir veya vücudundaki su oranın normaldir. Tuzu az da olsa hiç kullanmamak gerekiyor bildiğim kadarıyla.

ben bu detoksu yapmıştım. ve 1.5 kg vermiştim. tekrar yapacağım. yalnız hiç tuz kullanmamak gerekiyormuş. haberiniz olsun.

selam kızlar, sandalozla güzel kilo verdim ama durdu gibi. bir de kaç gündür çıkamıyordum. yarın bunu yapacağım. geçen sefer 1,7 vermiştim. işe yarar inşallah yine.sonucu yazarım.

ARKADAŞLAR BEN YARIN BAŞLAMAK İSTİYORUM BAKALIM NASIL OLUCAK.İNŞALLAH BİRAZ FARKEDERİM.ÇÜNKÜ 70 TE ÇAKILI KALDIM.HERKESE KOLAY GELSİNbilmiyorumkismile

ya bu ayranlı çorba ne kadar doyurucuymuş. bir de ben içine nanei karabiber, kırmızı biber koydum nefis birşey oldu..zemuszemus

Bugün ben de başladım.Zaten bunun çorbasını da pek severim ben içine aynı şeyler konuluyor.Tek farkı pişmesi.

Beni hiç zorlamadı gayet zevkliydi.Baş dönmesi falan da yapmıyor.

evet evet zorlayıcı birşey değil. Ben ki açlığa tahammül edemeyen insanım hiç açlık hissi duymadım.. hatta sürekli yemek yiyormuşum gibi geliyor..

bugün herşeyi hazırladım başlıyorum kahvaltımı yaptım sonuçları yazarım

arkadaslar bu detoksu yaparken cok halsizlik, bas donmesi , tansiyon dusuklugu vs. oluyor mu??

ben 3.kaseyi içtim ama tansiyonum acayip düştü zaten diyette olduğum için sanırım. ağır geldi bana rengim soldu bayılma durumuna geldim ve hemen gidip bişeyler yedim bıraktım

Bugün 2. günümdeyim kızlar dün çok iyi geçti.Bugün biraz baş ağrısı var ama açlık hissetmiyorum.Sabahtan beri hastanedeydim.Baş ağrısının sebebi o da olabilir.Yarın kilomu yazarım.

Sevgiler.

ben de 2. gündeyim.. Açlık hissetmiyorum ama yediğimden de sıkıldım artık. Bir de kabız mı oldum nedir 3 gündür tık yok :KK43: neyse bu akşam da geçsin yarın tartılıp sonucu yazarım..

X