%100 Detoks Diyeti Deneyimlerimiz

merhaba yorumlar cok etkıleyıcı bende denıcem enkısa zamanda ama pure halınemı getırıyorsunuz yoksa nohutları mercımegı falan oylecemı ıcıyorsunuz ayranla

evet arkadaşlar 2 gün sonrası bu sabah tartıldım vede 1.600 gr vermiş bulunuyorum.opuyorumnanaktanve de ben normal ayranla yaptım bu diyeti..kesinlikle işe yarayan bir detoks diyeti tavsiyeediyorum arkadaşlar..

evet arkadaşlar 2 gün sonrası bu sabah tartıldım vede 1.600 gr vermiş bulunuyorum.opuyorumnanaktanve de ben normal ayranla yaptım bu diyeti..kesinlikle işe yarayan bir detoks diyeti tavsiyeediyorum arkadaşlar..

süpersinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :)))) bıde korudunmu tamamdr :)

ARKADAŞALARRRR BUGÜNE KADAR BU DıYETı UYGULAYIP KILO VERENLERIN LıSTESıNı YAZIYORUM.....bazı arkadaslarımız 1 gün uygulamıstır cevre kosullarından otürü :)...verenler dıkkat ettıklerı surece almamıslardır...abur cubur hoopp gerı dondurur veya az yedıgımız sanıp yuksek kalorılı beslenırsek :)))

yasemin: 1900 gr

ssengun: 2000gr

xthefelix 2200gr
honest 1600gr

gzdegzde 1500 gr

hamis 1000 gr

deryaaaa 1600 gr

cetrefelli 2000gr

birsam 1400 gr

es_se 1500 gr ARKADASI 2000gr

özi 16: 1600gr ARKADASI 1700 gr

cileklipudıng 1000gr çaycı:) 1700 gr

surre 2000gr

aeben 1500 gr

asuum 1000gr

berfın 1500 gr

kıymat_ay 1600 gr

margeritha 1200 gr

kırazz 1100 gr

berfın06 1000gr

sadece meyra 1000gr

hulya 65 1300 gr

shem 1500 gr

miusa 86 1000gr

reyyan_06 1000 gr

1.73 2500 gr
[
ademel 1900gr

supersınız arkadaslar :)) bıde korudukmu tamamdr :))))ıNAR80 VE GULGULMEZ BAKALIM NELER YAPACAKLAR :)

Son düzenleme:
arkadaslarrrrrrrrrrrr yarından ıtıbaren detoks yapıcam bılgınızee.....motıve oluyumda baslıyım sıkı dıyete yıne....vucut dırenıyooo cunkuu

Son düzenleme:
kimse yok sitede ama napalım yazıyım ben 50-59 kılo dan arkadaslar gelır belkı :)) bugun sabah kahvaltımı yaptım guselceee lıstedekı gıbı....2 saat arayla bır buyuk bardak corbamı ıctım...kase goturmeyı unuttum iştekı buyuk kupamla ıctım 2 saat arayla...işe 1litre goturmustum 4 kez ıcebıldım bıras artı bardagım 200cc sanırım :) olsun :) gunde 1,5lıtreyı tamamladım...yarın akşam dugun var ama sabah ayranla gune baslarım dugundede corba ıcerım :) hihihi :)cok hafıfım suan...kendı kendıme yazıyorum ama napalım :) byby:))))))))))))

Ben de bugün ve yarın yapcam. Ben komposto ile yapılan detoksu da yapmıştım ve 2 kilo vermiştim 2 günün sonunda. Ama ertesi gün tartıldığımda yine eski kiloma döndüğümü gördüm. Halbuki detoks bittikten sonraki günde çok ağır şeyler yemedim, ya da sınırı aşmadım. Demekki vücudumdaki su gitmiş ve sonra tekrar geri geldi.:) ınşallah bunda böyle olmaz da gerçekten yağlardan kurtulurum.

Ben de bugün ve yarın yapcam. Ben komposto ile yapılan detoksu da yapmıştım ve 2 kilo vermiştim 2 günün sonunda. Ama ertesi gün tartıldığımda yine eski kiloma döndüğümü gördüm. Halbuki detoks bittikten sonraki günde çok ağır şeyler yemedim, ya da sınırı aşmadım. Demekki vücudumdaki su gitmiş ve sonra tekrar geri geldi.:) ınşallah bunda böyle olmaz da gerçekten yağlardan kurtulurum.

bugun 2.gunum akşam bı dugune katılıcam mecburen cok az yerım oyuzden kahvaltıda az yedım :) ama 1.5gun full uymus oldum...ve ben yarında devam edıcem arkadaslar..akşamkı dugun araya gırdıgı ıcın...bugun karnıım dumduz ohh...cok mutluyum :)))...herkese basarılar arkadaslar..yaapan yada okuyan yazmayan :)) mucuks

Şimdi önceki yazılanları okudum da taneleri suyun içinde aradık yazmışsınız. Ben yanlış mı yaptım ya :uhm: 4 kaşık ondan 4 kaşık bundan koydum haşladım onları haşlayınca şiştiler zaten. 1,5 litre ayran yaptım, içinde bayağa malzeme vardı.

Şimdi önceki yazılanları okudum da taneleri suyun içinde aradık yazmışsınız. Ben yanlış mı yaptım ya :uhm: 4 kaşık ondan 4 kaşık bundan koydum haşladım onları haşlayınca şiştiler zaten. 1,5 litre ayran yaptım, içinde bayağa malzeme vardı.

yok seker arkadaslar ayranı sulu katıp malzemeyı tam koymamıs olabılırler bendede 4er kasıktan aynı oluyodu :))) ben bazen cıgden 4er kasık haslayıp hepsını koydum bazen kafama gore cok hasladım buzluga atmak ıcın oykede 4er kasık koydum merak etme seker sen uygula sonucu goruceksın:)

Bende denemeliyim bunu..ÇÜnkü sevdiğim yiyecekler..
Neticeyi paylaşırım..:))

kesinlikle haftasonu denenecek bir yöntemmiş :)))
bugün ilk günümdü, 5e kadar iyiydim.ama ayranı iç iç iç nereye kadar uykum geldi. oh bi uyudum sormayın. tam iki saat:) annemler çok ısrar etti rengin saradı soldun ye birşeyler diye. üstüne birde bir kutu çikolatayı koyunca bozayım dedim:) sabah normal yaşantıma dönücem.

ya birde çok tuzsuz oluyor. azcık tuz konsa olmaz dimi :roflol:

kesinlikle haftasonu denenecek bir yöntemmiş :)))
bugün ilk günümdü, 5e kadar iyiydim.ama ayranı iç iç iç nereye kadar uykum geldi. oh bi uyudum sormayın. tam iki saat:) annemler çok ısrar etti rengin saradı soldun ye birşeyler diye. üstüne birde bir kutu çikolatayı koyunca bozayım dedim:) sabah normal yaşantıma dönücem.

ya birde çok tuzsuz oluyor. azcık tuz konsa olmaz dimi :roflol:

şekerr cok su ıc ve dısarı cık ozamn taş gıbı oluyosun benım hıc uykum gelmıyo işteyken bıle yapıyorum :))) hele bıde aıle gorunce zaten zayfsın negerek var vsvs hemen bırakıyo ınsan :)

[B]evet arkadaslarrrr cumartesı tam uydum dıyete cumartesı akşamda dugun oldugu ıcın 1*5 gun yapmıs oldum keske dugun olmasaydıda tamamlasaydım ama pazarda brunch ta yedımama dıkkatlı yedım1300 gr gıtmısssss oleyyyyyyyyyyyyyyy :)) bugunde ayran ıcıcem bakalımmm :)))))[/B]

Son düzenleme:
cansımıdı sonuc ne oldu Şeker.....bu arada 50-59 kılo gurubndakı ınar80 ve gulgulmezde bugun detoksa basladılar.... :)))

X