%100 Detoks Diyeti Deneyimlerimiz

sonuc alamayan yok sanirim.

ama ben uygulayamadim, midem bulanmadi ben ayran yogurt severim ama tuzsuz tansiyonum düsüyor. zaten hep düsüktür bide bununla hepten düstü.
o yüzden 1 gün yaptim sadece. mafoldumben

canim ben dün kendimin haftalik tartilmami yaptm 73 tü iste dayanamdim tartildim bugün 72-72.5 yarin belki kim bilir yarim kiloda olsa veririm :)...kizlar birde spor yapmaya üseniyorsaniz,yürüyüs yapamiyorsanz walk at home diye birsy var onlari indirdim ben baya iyi oluyor yani zevkli en azindan ve inanin en düsük dk 37 dakika ama sonunda sular icinde kaliyorsunuz az önce 5 mil olani yaptim biraz perisan haldeyim :=) hemen buraya bakayim dedim dusa girecem ama yoruldm,aciktim :)))

canimya ne güzel 60 lardasin gercekten süper bende kafami vuruyom 76 kiloyken yapsaydm simdi 6 li rakamlari örmeye baslayacaktim..
bende korkuodum ama verirsin bak elma sirkeisnide dene

sonuc alamayan yok sanirim.

ama ben uygulayamadim, midem bulanmadi ben ayran yogurt severim ama tuzsuz tansiyonum düsüyor. zaten hep düsüktür bide bununla hepten düstü.
o yüzden 1 gün yaptim sadece. mafoldumben
benım de tansıyonum hep düşüktür ve asla tuzu kesmem normalde.. ama bugun ilk günüm şimdilik sorun yok .. yarın düsebilir ama.. 1 gün yapınca kılo veremedın mı hiç..
canimya ne güzel 60 lardasin gercekten süper bende kafami vuruyom 76 kiloyken yapsaydm simdi 6 li rakamlari örmeye baslayacaktim..
bende korkuodum ama verirsin bak elma sirkeisnide dene
denıyorum onu canım..her metotu denıyorum interneti allak bullak ediyorum hergün..
ne güzel bi günde 500-1000gr arası kaybetmıssın o zaman. ben de öyle bir sonuc alırsam bir gün daha katlanırım belkı.. opuyorumnanaktan

füme bir gün yapinca verdim biraz. 54 lerdeydim hic 53 ü görememistim. ama 53,8 i gördüm.
kesinlikle ise yariyor.

benim iyi gidiyo kızlar bu ikinci yapışım ve ilk gün yarın 2 günü yapcam benim tansiyonum yok bugün bantda yürüyecektim ama çok sıcaktı akşam yürürüm bantda 3 günüde yapcaktım ama perşembe sadece kiraz yiyim diyom cumada 3 gününü yapmış olurum ayran çorbasının cuma bildirim var çünkü kirazla belki veririm 500 gram

füme bir gün yapinca verdim biraz. 54 lerdeydim hic 53 ü görememistim. ama 53,8 i gördüm.
kesinlikle ise yariyor.

ay inşallah bende de işe yarar. hiç umudum yoktu..bozsam mı dıyordum. motive ettiniz benı kızlar cok tesekkurler.. bakalım yarın az da olsa sonuc alırsam yarın da yapıcam zemuszemus

forumu açan arkadasımız gunde 3 brdak 5i bir yerde içtim demiş..herkes içiyor mu ondan..onsuz fayda etmez mı?
gerçi su an demledım bır kupa içicem..ama 3 bardak coook

ohhh 1. günü bitirdim nihayet bugünümde rahat geçti çok tok tuttu fazla acıkmadan içtim .
ama son 2 çorbaya biraz tuz kattım o zaman çok güzel oldu :))
ama sanki şiş gibiyim

ohhh 1. günü bitirdim nihayet bugünümde rahat geçti çok tok tuttu fazla acıkmadan içtim .
ama son 2 çorbaya biraz tuz kattım o zaman çok güzel oldu :))
ama sanki şiş gibiyim

benımde ilk günüm bugun.son kasemı anca bıtırdım.
aksamüstüne dek kurt gbi açtım ama şu an ben de şişim

4 kase içtim ben 2 saat arayla artı kahvaltı

doğru mu sence?

sanirim hergun yenisi hazirlanacakti..ama kaldiysa dolapta durdugu sürece bir sorun olmaz sanirim zaten arkadaslar yazmis 2 lt fazla diye düsününce mesela ben dün 9da kahvalti yaptm 2 saat ara icincede bitmedi kalan oldu yani bugunde ööle cok icmesemde o kalandan citim ama denilen 1.5 lt bigun icin ama tületime bagldir bence...yaönz bilemiyorm benim korkum bu kadar ac kalinca bisy yedigimizde bile hemen verdigmiz sandigimiz seyi almak olur:=))

ben küçük kasede ancak içebildim.midem bulandı :bbo: yarıdan fazlası duruyor.yarın onu içicem tabi içebilirsem..

öyle miii

ben hepsini bir günde içtim bitirdim.. kafamçokkarıştı

lütfen biri bizi aydınlatsın..

yok canım ben sadece soruyorum kimseyi yanlış yönlendirmeyeyim ben biraz geç kalktım bugün yaptım gözüme çok göründü galiba aç hissetmesekte 2 saat arayla içicez

çok mersi kızlar ben yagsız yogurdu koydum 1 litre su koydum içine..karıstırdım falan malzemeleri ekledım.aynen tariftekı mıktarı. gözüme cok geldı su eklemedım. ama eksık kalan suydu netıcede tüm malzemeyi bitirmiş oldum.buyuk kaselerde 4 seferde içtim bitrdim..umarım yanlıs yapmamısımdır.

bu arada 2 kupa siyah cayla,1 kupa besi bir yerde içtim.tatlandırıcı(splenda)koydum içlerine.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…