10 yıllık muhabbet kusumuz öldü :(

selenn

♥
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2007
643
1
bir çok insana göre sorun olmayabilir ama biz çok üzüldük ve bunun yanındaki bi çok sıkıntımızı unuttuk. veterınere goturduk bu aralar salgın varmıs, muhabbet kusu sahipleri dikkat etsin :a015: hayvan alıcaklar dikkat etsin sonradan üzüntüsü çok büyük oluyor.
paylasmak istedim sadece :a015:

ayy canım ya benim de var 4 yıllık. o da evin bi üyesi neşesi sesi sonuçta. ölse bende çok üzülürüm. nasıl bir yaygın hastalıkmış bu?

canım çok üzüldüm benimde vardı muhabbet kuşum neler yaptım yaşayabilmesi için ama nafile 11 yıl benimleydi alışıyorsun sevgisi de üzüntüsü de çok büyük oluyor acını anlayabiliyorum sabırlar diliyorum

Biçilen ömür bitmişseee yapılan çabalar boşa..
İnsan üzülür bilirim canından bir parça gibi olur çünkü....

canım çok üzüldüm benimde vardı muhabbet kuşum neler yaptım yaşayabilmesi için ama nafile 11 yıl benimleydi alışıyorsun sevgisi de üzüntüsü de çok büyük oluyor acını anlayabiliyorum sabırlar diliyorum

tesekkur ederım canım, kucucuk bı sey ama ınsan cok baglanıyo sanırım, çok agladım ınan :KK43:

çok üzüldüm canım.peki hastalık kuşa nerden bulaşıyor,evin içinde değil mi kuş.bizim de var da,allah korusun.

cok üzüldüm cnm seni cok iyi anliyabiliyorum benimde var bi muhabbet kusum 3 ay önce aldim ama simdiden okadar alistimki ona bisey olsa bende cokk üzülürüm :KK43: yeni bi kus alsan belki yerini dolduramaz ama biraz acini hafifletir ne dersin? :1hug:a.s.

yaa çok kötü :KK43: seni anlıyorum şuan
bizim eskiden bi sürü kuşumuz oldu ama bi tanesi vardı çok başkaydı
çok seviyoduk onu ben o zamanlar küçüktüm
öldüğünde çok üzüldüm annem koşunun bahçesine gömmüştü
çok hissetmiştik onun yokluğunu

üzüldüm canım ya başın saolsun anlayabiliyorum seni çünkü bende bi muhabbet kızım var.evin çocuğu gibi oluyolar.o da bi can insanı üzüyo okluğu daha önce 1 tane yitirdim bende.yerine gelmişti boncuğumuz onun ilkte alışmadım dı ama zamanla alıştım.bence gene al bi tane.az da olsa unutturur.

sevgiyle kal.

ahh ahh o üzüntüyü bilmem mi...
Benim mavişimde ocak ayında öldü..
10 yıl bakmıştım bende..
1 aylıkken gelmişti bize..
ortalama ömürleride 10 yılmış zaten...
günlerce ağlamıştım.
öldüğünü unutup maviş diye seslendiğim çok olmuştur..
:a015:

Çok üzüldüm canım yaa
Benim kuşunda 13 yıl yaşadı kaybedince çok üzülmüştüm bende
Beni kuşumda hasta olmuştu
Çok özledim yaaa
Kıyamazdım ben ona hiç

Başın sağolsun canım gecen haftada benim kedim öldü.kendime daha yeni yeni geliyorum seni anlıyorum ..çok acı bişey.çünkü çok masumlar çok....

benimde bir kedim var ve onun evimizde olmadıgı 1 günü bile düşünemiyorumm...çokkk çookkk zor bir durum olsa gerek düşünmesi bile gözlerimi dolduruyo

3 aylık bir muhabbet kuşum var benimde onu bi bebek gibi eğitip büyütüyorum.şimdiden çok alıştım evimizin neşe kaynağı resmen.acını çok iyi anlıyorum :KK43:

X