10. Yarışma Duyurusu : ''En Bakımlı El ve Tırnak'' Foto Yarışması

UzmaN

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2007
5.078
11
Arkadaşlar 10. yarışma kategorimizi belirlemiş bulunmaktayız.

''En Bakımlı El ve Tırnak'' kategorisinde düzenlediğimiz yarışmamıza,göndereceğiniz fotolarda sadece ellerinizin fotosu olmalı..

Oylama ve değerlendirme yaparken el ve tırnakların güzelliği,bakımlı olup olmaması dikkate alınacaktır..

1* Kesinlikle kendi çekiminiz olan fotolarla katılacaksınız..Fotoğraf karesinde,ister tek ister her iki eliniz de olabilir..Ancak her zaman ki gibi,fotonun size ait olduğunu anlamamız için fotoğraf karesinde bir adet çiçek olmasını rica ediyoruz..(canlı,yapay fark etmez..Gül,lale olabilir ama kaktüs tercihimdirjeyyar)

2* Yarışmaya çalışmanızı gönderirken lütfen site içinde ki nicklerinizi eklemeyi unutmayınız..(nick:KK içinde ki rumuzdur..BerŞule gibi)

3*Fotolarınızı yakından çekmeye çalışırsanız,eller daha belirgin olur,oylamada şansınız artar..

Tema: En Bakımlı El ve Tırnak
Başvuru Başlangıcı:12/03/2008
Başvuru Bitiş:19/03/2008

Başvurularınızı yarisma@kadinlarkulubu.com adresine yollayabilirsiniz.

Herkese kolay gelsin..:enbuyukkk:

Ellere bakınca dostlar anıyor derler. Bol bol dostlarımız ancak bizi sanırım. Bende baktım ellerime ama yarışmaya gircek gibi değiller !!! Ama etrafda el avcılığı yapabilirim ve güzel bir el bulursam da fotoğrafını çeker gönderirim. Herkese şimdiden başarılar ve kolay gelsin.
Şule danası Allah gücüne güç katsın yafrus, muckss...

Berşule bacu ne zamandır dicem yakalayamadım seni..sengözlerimebaksanab
Ben pastamı yaptım herşeyi hazır ettim yarışmayı iptal ettiniz:mymeka:
Neys bare tırnak yarışmasına katılayım:icecream:

İlginç, değişik bir yarışma kanımca. :smiley-cool:, takma tırnakla katılabülürmüyüz, yeni kestiydimde:icecream:

hadi bakalım pamuk eller cebe pardon yarışmaya:roflol::roflol:yarışmaya katılacakpamuk ellere başarılar dilerim

Berşule bacu ne zamandır dicem yakalayamadım seni..sengözlerimebaksanab
Ben pastamı yaptım herşeyi hazır ettim yarışmayı iptal ettiniz:mymeka:
Neys bare tırnak yarışmasına katılayım:icecream:

Yalancı köfte senisengözlerimebaksanab Uzatmaları da ekledim yollayan olmadı,beceriksiz hatunlar sizijeyyar

İlginç, değişik bir yarışma kanımca. :smiley-cool:, takma tırnakla katılabülürmüyüz, yeni kestiydimde:icecream:

Takma yada halis mulis kendi dırnaklarınız olabülür..Hatta biri uzun biri kısa dırnak bilem olabülür..jeyyar

Kızım ben yaptım diyom sana aa inanmıyor :mymeka:
Bak gönderimde gör nası yaptım:smiley-cool:

slm bersule aklinla bin yasa emi bende sen yarismayi iptal edince bari dedim el güzelligi yarismasi olsun, benim eller deve tabani gibim o ayri konuda senağlama, sonra fikrimi yazmadim eller icin,sasirmadim desem yalan olur yarismayi görünce :1shok:
herkese kolay gelsin. tatli yarimasina yolladim tatlimi fakat iptal edildi senağlama burada tikandim herkese basarilar.

ohh ohhh güzel eller görcez ne güzel kendimde güzel olmadığı için güzell ellere bakmayı severim hadi bakalım görelim bakalımm şu kk' ya yazılar yazan güzel elleri...

Konuyla alakalı birkaç cümle etmek istiyorum;

El elden üstündür.

Bir elin nesi var, iki elin sesi var..

Bükemediğin eli öpeceksin..

Konuyla alakalı birkaç cümle etmek istiyorum;

El elden üstündür.

Bir elin nesi var, iki elin sesi var..

Bükemediğin eli öpeceksin..

sen edersinde ben edemezmiyim:1closedeyes:
el elin eşeğini türkü çığırarak arar:teytey:

Eli ile köfte yuvarlıyor, gözü kırık kovalıyor.

El yumrugu yemeyen, kendi yumrugunu balyoz sanar.

Son düzenleme:
Şule'm Oje sürmek serbert mi?
Bence olmasın takma tırnak mı değil mi bilelim yani:icecream:
Bu arada bende bu yarışmaya katılmaya karar verdim, tırnaklarım kırılmadan gideyimde çekeyim şu fotuyu bari...jeyyar

O konuda herhangi bir kısıtlama yok Şimal'ciğim:)
İsteyen ojeli,isteyen ojesiz olabilir..

Fotonuzu adrese gönderdikten sonra,bu başlık altında adrese ulaşıp ulaşmadığını teyit ediniz lütfen..

takma tırnak olursa bende takar gönderirim ellerimin fotosunu... takma olmazzzzzzzz orjinal el görmemiz lazım yoksa oy falan vermem... takma olduğunu anlamadan verirsem o ayrı artık napalım şans dicez yani ya :))

bu yarismada hic sansim olamaz kannimca hic ugrasamam öyle manikür oje felan uzayinca kökünden kes olsun bitsin aksamlari yatmadan önce birde güzel kremle tamamdir ben en iyisi en cirkin yarismasini bekleyeyim

hıımmm en sonunda beklediğim yarışma başlamış , kesin katılıyorum berşulecim, ama ojemi tazeliyim akşama ondan sonra :)) yarın yada h.sonu gönderirim.

İki tane el fotosu geldi arkadaşlar..Bence deneyin zevkli olacağa benzer:)
Bu kez ben de varım..

Şulecim kısmet olursa ben de katılacağım bu yarışmaya..
Ama kızkardeşimde makina olduğu için elimin fotoğrafını ancak yarın gönderebilirim..
Yine buradan haberleşiriz seninle..:1rolleyes:
Peki alyansımızı çıkaralım mı,ek olarak başka yüzük de olabilir mi diğer parmaklarımızda..
Bekarlar için de geçerli tabiii.
Takı serbest mi?
Yoksam sadece bileziksiz,künyesiz,yüzüksüz sadece el ve tırnaklarımız mı?:uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…