10 kişilik Hacet grubu

@yorgunkubak canım bu şekilde aç listeyi senin gruptaki. Mesele ben 5gün sonra temizlenecem hepsini 1 gündede bitiririm. Herkesin dileğini 1 kerede paylaş isteyen 1 günde 1 den çok kişiye okusın bitsin
Tamam canım o zaman seni de listeye ekliyorum ben herkesin dileğini bikere de yazıcam herkes herkes için okumayı bitirdiği zaman okudum yazsın böylelikle karışıklık olmaz

Kizlar son karar nedir valla her girdigimde farkli seyler okuyorum. Bence grup yoneticisi bisey soylesin ve bizde uyalim cok karisti rabbi yesir dendi tam ona baslicaktim baktim bi suru sey yazilmis Mintimint masa yumrugunu vur bu okuncak de okuyalim o okuncak bu okuncak derken bugunumuz bosa gittii valla ya.

Yeni bir grup actik 10 kisilik yapicaktim doldu fakat sen de gelmek istersen seni de ekleyeyim 313 ayetel kursi okuncak benim actigima konuya bak bi

Gülüm hem 4 ayrı tesbih oluşu hem adet olma mevzusu olayı bozdu hemde beter bozdu iptal oldu grup. Ama hak geçmesin bana okundu bende temizlenince tek tek size okucam Allah kabul etsin

Yeni bir grup actik 10 kisilik yapicaktim doldu fakat sen de gelmek istersen seni de ekleyeyim 313 ayetel kursi okuncak benim actigima konuya bak bi
Canim bende katılmak isterim eğer mümkünse tam istediğim şekilde düzenlemimişsin. Aslında bu grup içinde öyle düzenlenmiş olsaydı hiç bir sıkıntı olmayacaktı

Gülüm hem 4 ayrı tesbih oluşu hem adet olma mevzusu olayı bozdu hemde beter bozdu iptal oldu grup. Ama hak geçmesin bana okundu bende temizlenince tek tek size okucam Allah kabul etsin
Canım okumaya gerek yok helal olsun. Sıkıntı yapma hiç

Canim bende katılmak isterim eğer mümkünse tam istediğim şekilde düzenlemimişsin. Aslında bu grup içinde öyle düzenlenmiş olsaydı hiç bir sıkıntı olmayacaktı
Tamam canim seni de ekliyorum 12 kisiyle kapatiyorum artik gurubu aksam bildirim yapicam liste sayi herseyi

Canim hic gerek yok okucaz iste simdi yeni grupta Allah kabul etsin insallah dilegin gerceklesir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…