10 kişilik Hacet grubu

Su 1 hafta ıcınde adet olmayacaklar varsa 5 kişi ile donebılırız
Insallah bende sana sey demek istiyordum
Cuma suresi hayirli bir es evlilik icin
Cok onemli
Ederim insallah dua bende beklerim rabbim herkese yardim etsin insallah ♥️
Belırlı bı sayısı varmı ❣️

MoonfacedMom MoonfacedMom canım sen geçen yıl bi liste yapmıştın herkes en başta dileğini söylemişti. Sırayla kendi kendimize okuyup bütün kişileri bitirince 1 kere tek bildirim yapıyorduk. Hiç karışıklıkta olmuyor öyle çokta güzeldi. Ben günde 3 5 kişiye bile okuyabilmiştim. 313 ayetel kürsiyide öyle tapabilirsin su gibi geçer

Okuyamıyoruz toparlayamıyoruz ama vazgeçemiyoruz🤣🤣🤣
Ayyy ne güldüm Allah vazgeçirmesin. Ben ne zaman bıraksam tesbihi psikolojik olarak çok kötü çöküyorum. Daha 3 5 güne kadar yerlerdeyken Allah razı olsun kim etiketlediyse hatırlayamadım Ya Fettahla yine başladım bugün o kadar mutlu ve kendimi iyi hissediyorumki

Ayyy ne güldüm Allah vazgeçirmesin. Ben ne zaman bıraksam tesbihi psikolojik olarak çok kötü çöküyorum. Daha 3 5 güne kadar yerlerdeyken Allah razı olsun kim etiketlediyse hatırlayamadım Ya Fettahla yine başladım bugün o kadar mutlu ve kendimi iyi hissediyorumki
Orayada ufaktan bır nazar değdi bugun.. 2 gundur noluyor anlamıyorum

MoonfacedMom MoonfacedMom canım sen geçen yıl bi liste yapmıştın herkes en başta dileğini söylemişti. Sırayla kendi kendimize okuyup bütün kişileri bitirince 1 kere tek bildirim yapıyorduk. Hiç karışıklıkta olmuyor öyle çokta güzeldi. Ben günde 3 5 kişiye bile okuyabilmiştim. 313 ayetel kürsiyide öyle tapabilirsin su gibi geçer
@yorgunkubak canım bu şekilde aç listeyi senin gruptaki. Mesele ben 5gün sonra temizlenecem hepsini 1 gündede bitiririm. Herkesin dileğini 1 kerede paylaş isteyen 1 günde 1 den çok kişiye okusın bitsin

X