10 kişilik Hacet grubu

Eneee grup kapanmış ben yine olaylara Fransız helal olsun kızlar bı arada okuduğum dualar
Valla kusura bakma... Israrla bn etıketledım senı katılman ıcın ama cıdden sende bızım gibi bu konularda aktıfsın ısteklısın dıe ekledım hakkını helal et.. Ben bu grubu ya vedud ya cami olarak acmıstım ama oldu 10 kısılık hacet grubu taa ordan belliydi karısacağıı

Yok kuzum olsun helal olsun bu ay tedaviye başladım evde kendim de dualar ediyorum bazı zikirleri çekiyorum ama kulun kula ettiği dua daha faydalı derler o yüzden çabam bide çoğu kişiyle aynı şeyleri yaşıyoruz faydamın olduğunu düşünmek manen rahatlatıyor beni

Aynı sekılde bende oyle.. Evdeyım bostayım.. ALLAHTAN burayı kesfettım sonradan da dolu dolu gecıyorum gunleri.. Bence buda Allahın bı hikmeti oldu.. Bı anda kendımı burda buldum cok şükür

Aynı sekılde bende oyle.. Evdeyım bostayım.. ALLAHTAN burayı kesfettım sonradan da dolu dolu gecıyorum gunleri.. Bence buda Allahın bı hikmeti oldu.. Bı anda kendımı burda buldum cok şükür
Çok şükür canım bende öyle evdeyim kafama bişeyleri takmamam gereken dönemdeyim bide Allah sizlerden razı olsun böyle şeylere vesile olduğunuz için kızlar

Çok şükür canım bende öyle evdeyim kafama bişeyleri takmamam gereken dönemdeyim bide Allah sizlerden razı olsun böyle şeylere vesile olduğunuz için kızlar
Bazen zorlansakta bırlıkte destek alarak yurutuyoruz ıste.. ALLAH sendende cumlemızdende razı olsun Allahım ınsallah gonlune gore versın ınsallah

Bende baslamistim okumaya girip bi bakayim dedim helali hos olsun rabbim kabul etsin insallah. Beni de ekleyebilirsiniz gruba. Sonra da salavati fatihe baslayalim nasipse.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…