Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 10 günde 3cmlık büyüme:))

ay walla heyecan bastı beni kızlar olumlu sonucları duyunca ben de 2 gün dnleyip bırakmıstım yarın ben de baslıyorum hadi bana şans dileyin :) nerdeyse 1 haftadır da küç yemeye basladım ama hiç ölçmedim öncesini bu gece ölçeyim :) birde güne 5er 5er yaysam mı bu meodiyi?

ya uyuz oluyrum bu seseeeeeeeeeeeeeeeee:KK36::KK36::KK36::KK36:

5günüm bende fark 1cm daha kızlar:97:

ayrıca 3günden sonra sabah kalktıgımda gögsüm çok agrıyodu ve kasınıyodu ilk defa oldu böyle bişey

Son düzenleme:
ay walla heyecan bastı beni kızlar olumlu sonucları duyunca ben de 2 gün dnleyip bırakmıstım yarın ben de baslıyorum hadi bana şans dileyin :) nerdeyse 1 haftadır da küç yemeye basladım ama hiç ölçmedim öncesini bu gece ölçeyim :) birde güne 5er 5er yaysam mı bu meodiyi?

olabilr canım nasıl rahat etceksen oyle dinle işe yarar umarım:KK34:

ya kızlar aldım elime telimi taktım kulaklığımı... açtım müziğimi sadece müziğe ve göğüslerimin büyüdüğüne yoğunlaştım .. resmen göğüslermde ağrı oluştu yok böle bişey yaaaaa.... hiç yılmadan devam edicem sonuçları yazarım :KK66: :KK34: :KK34: :KK34:

Bir hafta dinledim ama sonuç yok bir milim bile değişme olmadı :/

ya kızlar aldım elime telimi taktım kulaklığımı... Açtım müziğimi sadece müziğe ve göğüslerimin büyüdüğüne yoğunlaştım .. Resmen göğüslermde ağrı oluştu yok böle bişey yaaaaa.... Hiç yılmadan devam edicem sonuçları yazarım :KK66: :KK34: :KK34: :KK34:

aynen cnm bende o sekılde yapıyorum bıde dınlerken de ınanarak ve buyudugunu dusunerek dınlıyorum kulaklıgında cok faydası oluyo gıbı gelıyo bana dısardan ses duyulmadıgı ıcın daha ıyı odaklanıyo ınsan devam et guzel sonuclarını beklıyoruz:KK34:

Merhaba nez19, öncelikle çok sevindim gelişmelerin için darısı başıma diyorum:) bugün başladım henüz 3 kere dinledim yarım saatte bir dinliyorum ben bu melodiyi sen nasıl dinlemiştin? yayıyım mı tüm güne böyle birden dinliyim mi? bi de 36 sn. ya melodi, kısa yani biraz sen de bu kadar mı dinliyodun bir sefer için? yoksa arka arkaya 2 kere dinleyip onu bir saydığın oluyor muydu? beni bir bilgilendirirsen çok sevinicem çok sağol şimiden :)

Merhaba nez19, öncelikle çok sevindim gelişmelerin için darısı başıma diyorum:) bugün başladım henüz 3 kere dinledim yarım saatte bir dinliyorum ben bu melodiyi sen nasıl dinlemiştin? yayıyım mı tüm güne böyle birden dinliyim mi? bi de 36 sn. ya melodi, kısa yani biraz sen de bu kadar mı dinliyodun bir sefer için? yoksa arka arkaya 2 kere dinleyip onu bir saydığın oluyor muydu? beni bir bilgilendirirsen çok sevinicem çok sağol şimiden :)

yok cnm her dınlememı bır defa sayıyorum yanı gunde 20 25 kez dınlıyorum evet gun ıcınde yarım saate bı yada bır saate bı dınlıyorum nasıl denk gelırse aklıma geldıkce yanı saat tutmuyorum ama ard arda dınlemıyorum tabı kı sabah ogle aksam gece boluyorum oyle umarım sende etkısını gorursun cnm:KK34:

ya kızlar ciddimisniz :KK43: bana çok saçma geldi ama bnmde ihycm var büyütmeye

ilk duydugumda banada çok saçma gelmişti haklısınız ama dinleyin ne zararı olcak kı?

büyürse sizin açınızdan iyi olur...

hem denemedim faln denesem büyürmüydu gibi düşünce olmaz

çok zor bişey degil yaa:KK1::KK3::KK3:

Son düzenleme:
ilk duydugumda banada çok saçma gelmişti haklısınız ama dinleyin ne zararı olcak kı?

büyürse sizin açınızdan iyi olur...

hem denemedim faln denesem büyürmüydu gibi düşünce olmaz

çok zor bişey degil yaa:KK1::KK3::KK3:

bence müzikle alakası yok bi müzikle göğüs büyüseydi şuanda göğüslerimizi büyütmek yerine küçültmek için uğraşırdık

bence müzikle alakası yok bi müzikle göğüs büyüseydi şuanda göğüslerimizi büyütmek yerine küçültmek için uğraşırdık

tatlım bu japonlar yapar mı yapar... hem beyin o kadar farklı bi yapıya sahipki olur mu olur yani... insanın vücudunu aldğı komutlarla yönetiyo ... inanmak şart tatlım :KK66:)

sana söyle söylim daha önce masaj yaptım çay falan içmiştim ama gögsümde bi agrı sızı olmadı

bu melodiyi dinledim 3.guunden sonra gögsleerim agrıyodu ve kasınıyodu

bu yöntem discovery kanalında açıklanmıs bilim adamları üzüerinde 10yılçalısmıs

zaten gögsüleriniz 90 olur diye bişey yok

1o gunde 3cm büyüme olur diyolar yanı sırf bunu dinleyıp

estetik yaptırmıs gibi gögsün olur diye kimse idda etmiyo zatennn

bilmem anlatabildimmi:KK36:

sana söyle söylim daha önce masaj yaptım çay falan içmiştim ama gögsümde bi agrı sızı olmadı

bu melodiyi dinledim 3.guunden sonra gögsleerim agrıyodu ve kasınıyodu

bu yöntem discovery kanalında açıklanmıs bilim adamları üzüerinde 10yılçalısmıs

zaten gögsüleriniz 90 olur diye bişey yok

1o gunde 3cm büyüme olur diyolar yanı sırf bunu dinleyıp

estetik yaptırmıs gibi gögsün olur diye kimse idda etmiyo zatennn

bilmem anlatabildimmi:KK36:

X