Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 10 günde 3cmlık büyüme:))

sana söyle söylim daha önce masaj yaptım çay falan içmiştim ama gögsümde bi agrı sızı olmadı

bu melodiyi dinledim 3.guunden sonra gögsleerim agrıyodu ve kasınıyodu

bu yöntem discovery kanalında açıklanmıs bilim adamları üzüerinde 10yılçalısmıs

zaten gögsüleriniz 90 olur diye bişey yok

1o gunde 3cm büyüme olur diyolar yanı sırf bunu dinleyıp

estetik yaptırmıs gibi gögsün olur diye kimse idda etmiyo zatennn

bilmem anlatabildimmi:KK36:

bence o melodi 1 cm bile büyütmez sende olanlar psikolojik bence

Kımse kımseyı ınandırmak zorunda degıl kızlar bosverın bız dınleyelım ıster ınansın ıster ınanmasın ısteyen yanı ben dınledım faydasını da gordum ınanmayan da dınlemez yapmaz zaten bulan adam ıspatlamıs gerısı bos:KK34:

bence o melodi 1 cm bile büyütmez sende olanlar psikolojik bence

yani sen diyosun ki pisikolojik olarak büyüdüğüne inanıp burdaki herkesi de kandırmaya çalışıoruz öle mi_? hatta psikolojik olarak buna o kadar inanmışız ki mezuradaki rakamların bile yerini düşünce gücümüzle değiştiyoruz way beee bizde ne yetenekler warmış bizim haberimiz yokmuş. keşke bütün bunları daha önce söleseydin 'yetenek sizsiniz' e katıldırdım birinci ben olurdum ::KK19::KK19::KK19::KK19:

Merhaba arkadaşlar, ben de müziği indirmek istiyorum ama bir türlü beceremedim, indiren arkadaşlardan rica etsem bana bir şekilde gönderebilir misiniz?:KK69:

sonunda olduu:21: bian ümitsizliğe kapılmıştım olmiycak diye 6 günün sonunda oldu işte 2cm büyüme oldu. bundan daha çok azimle yapmak istiyorum fakat işten dolayı gündüz çok iyi yapamıyorum anca akşamları. azimle yapmaya çalışacam inşlh

sonunda olduu:21: Bian ümitsizliğe kapılmıştım olmiycak diye 6 günün sonunda oldu işte 2cm büyüme oldu. Bundan daha çok azimle yapmak istiyorum fakat işten dolayı gündüz çok iyi yapamıyorum anca akşamları. Azimle yapmaya çalışacam inşlh

her uc gunde 1cm buyuyo zaten cnm yanlız benım buyume durdu yaa:KK50: 5cm buyudu sadece agrı da yok bu ara nıye bılmıyorum dınlıyorum hala ama bakalım 20 gun dolsun sonra farklı bıseylerde deneyerek dınleyecem ama ılk on gunde cok etkılı oluyo gercekden

nez acaba senin kinde beden olarak bir değişme oldumu?

kulaklığı taktım dinliyorum .başım ağrıdı sesten :p ama pes etmek yok dinlemeye devam.göğüs kafesimde ağrı var gibi oluyo.inşş büyür..:KK61:

kulaklığı taktım dinliyorum .başım ağrıdı sesten :p ama pes etmek yok dinlemeye devam.göğüs kafesimde ağrı var gibi oluyo.inşş büyür..:KK61:

ılk on gunde benımde baya oldu cnm gogus kafesımde boynumda agrı normal yanı buyuyo devam:KK76:

Ben yaptım birşey hissetmeyince bıraktım. Demek 3. gün itibariyle de etkili olabiliyormuş. Sabırsız davrandım. Neyse tekrar baştan alıcam artık napiyim :KK70:

nez12 senin baya başarılı devam ediyo gibi, çok sevindim. darısı hepimizin başına. :KK66:

ben yaptım birşey hissetmeyince bıraktım. Demek 3. Gün itibariyle de etkili olabiliyormuş. Sabırsız davrandım. Neyse tekrar baştan alıcam artık napiyim :d

nez12 senin baya başarılı devam ediyo gibi, çok sevindim. Darısı hepimizin başına. :KK66:

cnm bı ıkı gundur durdu ama bısey yok bakalım devam edıyorum yınede dınlemeye agrılarda gectı :KK43: Ama en azından 5cm buyuttu yanı devamı gelır umarım evet cnm uc gunde 1cm buyuyo zaten ılk on gunde ıyı buyuyo ama ıkıncı on gunde cok da etkılı olmadı gıbı sankı ama yınede denemeye deger yanı zahmetsız uc dort cm azmı demı:KK34:

cnm bı ıkı gundur durdu ama bısey yok bakalım devam edıyorum yınede dınlemeye agrılarda gectı :KK43: Ama en azından 5cm buyuttu yanı devamı gelır umarım evet cnm uc gunde 1cm buyuyo zaten ılk on gunde ıyı buyuyo ama ıkıncı on gunde cok da etkılı olmadı gıbı sankı ama yınede denemeye deger yanı zahmetsız uc dort cm azmı demı:KK34:

ben düzenli dinleyemedim ondan değişim olmadı sanırım .((

Bir haftadır dinliyorum belirgin bir büyüme oldu diyebilirim,regl olacağım ondan büyüdü diye düşünmüştüm ama reglim bitti ve hala büyük görünüyorlar,müzikten mi hayıt tohumundan mı anlamadım.:)

Bir haftadır dinliyorum belirgin bir büyüme oldu diyebilirim,regl olacağım ondan büyüdü diye düşünmüştüm ama reglim bitti ve hala büyük görünüyorlar,müzikten mi hayıt tohumundan mı anlamadım.:)

hayıt tohumunun nasıl nezamandır kullanıysun canım
bide saç dökülmesi yapıyomu?

hayıt tohumunun nasıl nezamandır kullanıysun canım
bide saç dökülmesi yapıyomu?

Hayıt tohumuna da bir hafta önce başladım canım,bir bardak suya bir çay kaşığı hayıt tohumu koyup kaynatıyorum iki üç dakika sonra kapatıyorum sabah ve akşam içiyorum aktar bu şekilde önerdi. Saç dökülmesi şimdilik yok,bir değişiklik olursa yazarım :)

Hayıt tohumuna da bir hafta önce başladım canım,bir bardak suya bir çay kaşığı hayıt tohumu koyup kaynatıyorum iki üç dakika sonra kapatıyorum sabah ve akşam içiyorum aktar bu şekilde önerdi. Saç dökülmesi şimdilik yok,bir değişiklik olursa yazarım :)

çok sagol tsk ederim:KK71:

her uc gunde 1cm buyuyo zaten cnm yanlız benım buyume durdu yaa:KK50: 5cm buyudu sadece agrı da yok bu ara nıye bılmıyorum dınlıyorum hala ama bakalım 20 gun dolsun sonra farklı bıseylerde deneyerek dınleyecem ama ılk on gunde cok etkılı oluyo gercekden

gelişmelerini takip ediyodum senin. senin adına çok sevindim 5 cm çook çok iyi bence benimde ihtiyacım 5cm aslında. göğüs altı 74 üstü 85cmydi hedefim üstün 90 olmasıydı yani bununla 5cm büyütürsem çok iyi olurdu.şuan 2cm büyüme var ama bu regliden kaynaklıda olabilir çünkü 2gün sonra olmam gerekiyor. umarım bu 2cm regliden sonra geçmez yoksa çoook üzülürüm:KK59:

X