Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 10 günde 3cmlık büyüme:))

:KK60::KK60:
Bunca sayfayı şaka olarak yazdığınızı söyleyin bana :KK60:
bu kadar kör cahil olamazsınız dimi ?

insanları kör cehaletle itham etmeden önce kendi cehaletinizi sorgulayın lütfen.önce bi araştırın sonra bu eşsiz yorumunuzu yapın.dünyaca ünlü bir belgesel kanalı olan discovery channel bile bu konuya yer vermiştir.kaldıki bilim ve teknoloji okadar geliştiki artık bir çokşeyin sınırları zorlanıyor.biraz saygı lütfen.herkes tabiki olumlu olumsuz görüş bildirecek ama KÖR CAHİL kelimesi hiç hoş olmamış:KK50::KK50::KK45::KK45::KK45::KK45::KK45::KK4::KK4::KK45:

cnm benım hıc gecıkmedı ılk oldugumdan bu yana yıllardır dun oldum hıc dınlemedım dun bakdım kı gececek gunum bırgun dınlemedım hemen oldum eger olmasaydım gunum gececekdı neysekı oldum bugun dınlemeye devam edıyorum ama pekı senın normalde gecıkırmıydı eger olmadıysan dınlemeye bır kac gun olana kadar ara ver cnm

kızlar bu müzik sizi hamile felan bırakmasın sonra :KK52::KK52::KK52:

ahhh kızlar kızlar neden herseyle dalga geçiysnuz
burda insanlar dert anlatıyo siz dalgasındasınz işinnn hayret bişey:KK20::KK20:

canımyaa şurda eğleniyoruz işte valla dalga geçmiyorum :)) şimdi düşün eline bi mikrofon alsan halkımıza böyle bir soru sorsan müzikle meme büyürmü desen herkes güler buna mutlaka .. Ama ben inanıyorum çünki klasik müzik dinletip ineklerden daha fazla süt alan insanlar çıktı haberlere :)) ayrıca ben 11.sayfada mantıklı olabileceğini yazmıştım.. bol memeli günler dilerim :92: :KK9:

canımyaa şurda eğleniyoruz işte valla dalga geçmiyorum :)) şimdi düşün eline bi mikrofon alsan halkımıza böyle bir soru sorsan müzikle meme büyürmü desen herkes güler buna mutlaka .. Ama ben inanıyorum çünki klasik müzik dinletip ineklerden daha fazla süt alan insanlar çıktı haberlere :)) ayrıca ben 11.sayfada mantıklı olabileceğini yazmıştım.. bol memeli günler dilerim :92: :KK9:

sende haklısın biyerde tabi:KK74::93:

Hıc alay edılecek gulunecek bır konu oldugunu dusunmuyorum hıcde cahıl falanda degılız burda cıddı bısey duyduk ve denıyoruz sonucda alıyoruz kalıcı yada degıl yanı herkes saygı duysun kımsenın hevesını kırmasın lutfen:KK45:

Kendi adıma knuşuyum alay eder gibi bi ifade kullanmadım ben.Hevesinz kırılsın da istemem..Olabilr.İlk defa burda duydum onun için şaşrdım ve sordum...Yoksa inşallah dediğinz gibidr.İnşallah başarılı bi sonuç alırsınz.Yanlş anlaşılmak istemem belirtmek istedim :KK3:

:KK60::KK60:
Bunca sayfayı şaka olarak yazdığınızı söyleyin bana :KK60:
bu kadar kör cahil olamazsınız dimi ?

kör cahil derken? 10yıllık araştımalrda bosuna yapılmıs cahil blim adamalrı yapmıs canım

discovery gibi bi kanalıda kör cahilller yönetiymus zaten

bizde kör cahil geçiniyruz işte

açıklama yeterli oldu sanırım:KK3::KK68::KK68:

Son düzenleme:
kendi adıma knuşuyum alay eder gibi bi ifade kullanmadım ben.hevesinz kırılsın da istemem..olabilr.ilk defa burda duydum onun için şaşrdım ve sordum...yoksa inşallah dediğinz gibidr.inşallah başarılı bi sonuç alırsınz.yanlş anlaşılmak istemem belirtmek istedim :KK3:

cnm senın yazın arada kalmıs sanırım sende uzerıne aldın sana kımsenın bısey dedıgı yok ben zaten alıntı yaparak cvp verdım sasırabılırsın normal yazdıgında da zaten sorun yok bız dıger arkadasın dedıgı kelımeye kızdık o kadar senınle ılgısı yok :KK34:

kızlar kac gun oldu sonuc alan yokmu daha:44: olumlu sonuclarınızı paylasmanızı beklıyorum:KK34:

bende hala sızılar devam ediyor zaten uyuya kalmışım kulaklık kulağımda bu melodiyi dinlerken. nasıl oldu bilmiom :d

Kızlarrrrrrrrrrrr mujde hepınızın bekledıgı cevabı verıyorum ıkıncı on gunde de 2cm lık buyume oldu 6.gunum bır gun ara vermıstım ona ragmen 97cm gelıyo ıse yarıyo galıba 92yle falan baslamıstım dınlemeye suan 97cm :KK52::KK52::KK52::KK76::KK76::KK9:

Ben denemeye başladım. 4. günümdeyim bakalım ilerleyen günlerde ne olacak. :KK75:
Ölçecektim ama bulamdım şimdi. :KK1:

Ben denemeye başladım. 4. günümdeyim bakalım ilerleyen günlerde ne olacak. :KK75:
Ölçecektim ama bulamdım şimdi. :KK1:

Mezuramı buldum ve ölçtüm. :KK1:
Başlamadan önce 78 idi. Şimdi 79 olmuş. :KK52: İnşallah hepimizin memişleri büyür. :KK76:

Son düzenleme:
X