Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 10 günde 3cmlık büyüme:))

ben dün gece kalite kontrol yaptırdım:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:eşimin dediğine göre büyümüş yani böyle giderse sonuç alırız:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:ölçtüm 1 cm fark ediyor umarım melodi ile ilgilidir...yani 3 günde 1 cm 10 günde 3 cm demektir hadi hayırlısı:KK19::KK19::KK19::KK19:

Son düzenleme:
ben dün gece kalite kontrol yaptırdım:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:eşimin dediğine göre büyümüş yani böyle giderse sonuç alırız:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:ölçtüm 1 cm fark ediyor umarım melodi ile ilgilidir...yani 3 günde 1 cm 10 günde 3 cm demektir hadi hayırlısı:KK19::KK19::KK19::KK19:

ehehe sen dinlerken eşinde duyuyo mu bu müziği benim :KK69:sewgilim:KK69: duyuyo dinlediğim ilk gece bunlar büyümüş kocaman olmuş dinleme artık sil bilgisayarından falan gerek yok artık dedi dayanamıo bu melodinin sesine beni de gıcık edio ne zaman açıp dinlemeye başlasam sesi bastırcak şekilde şarkı sölemeye başlıo :KK36::KK36::KK36::KK36::KK36: beni de çıldırtıo :KK35::KK35::KK35::KK33::KK33:

dündendir dinliyorum ama bi yandan çok saçma gelmeye başladı. hiç ağrı falanda yok şuanlık:KK43:. müzik korku filmi müziği gibi gözüm kapalı dinliyim diyorum korkup açıyorum tekrar

Kolayı var kulaklıkla dinleceksin hayatım...

ehehe sen dinlerken eşinde duyuyo mu bu müziği benim :KK69:sewgilim:KK69: duyuyo dinlediğim ilk gece bunlar büyümüş kocaman olmuş dinleme artık sil bilgisayarından falan gerek yok artık dedi dayanamıo bu melodinin sesine beni de gıcık edio ne zaman açıp dinlemeye başlasam sesi bastırcak şekilde şarkı sölemeye başlıo :KK36::KK36::KK36::KK36::KK36: beni de çıldırtıo :KK35::KK35::KK35::KK33::KK33:

dündendir dinliyorum ama bi yandan çok saçma gelmeye başladı. Hiç ağrı falanda yok şuanlık:KK43:. Müzik korku filmi müziği gibi gözüm kapalı dinliyim diyorum korkup açıyorum tekrar

:KK60::KK60: Ayy cok guldurdun benı cnm yaa:KK9: Ama bı etkısının olmamasına uzuldum devam et olur ınsallah

benim eşim göğüs büyütmek için böyle bir melodi dinlediğimi bilmiyor.kulaklık kulağımda gizliden gizliye dinliyorum.daha önce kullandım bitki çaylarının yan etkilerini yaşayınca bu tür şeylerle uğraşmamı istemiyor.eşim dr ve bu tür şeyleri saçma buluyor.hatta ben göğüslerinin boyutundan memnunum bana yetiyo diyor.gel görki ben daha büyümelerini istiyorum kocaman yusyuvarlak olsun aynen hamileliğimdeki gibi uff allahım doğal silikon gibiydi:21::21::21::21::21::21:

uzun süredir buna devam edip 3 cm den fazla snuç alan oldumu aranızd a kızlar

benım ıkıncı on gunum cnm ama bugun 3.gun olacakdı dınlemedım cunku adet olmam gerektıgı halde olmadım bende buna bagladım bugunde olmasam gunum gececekdı ara verdım bırgunluk ve oldum yarın tekrar dınlemeye baslayacam gelısmelerı yazarım ınsallah:KK34:

kızlar size 1 iyi 1 kötü haberim var (kötü haber benim için) iyi haberden başlıyorum bu yöntem işe yarıyoooooooo şu an 4. günümdeyim dün gece ölçtüm 1 cm büyümüşler :KK66::KK66::KK66::KK66::KK66: harika bişey bu kadar çabuk etki etmesi :KK52::KK52::KK52: kötü habere gelince zaman çok yavaş geçiyo biran önce büyüsünler istiyorum kocaman olsunlar artık. kötü haber diyince korkmuştunuz dimi :KK35::KK35::KK35::KK35::KK35:

kızlarrr ben de bugün başladım dinlemeye. ölçtüm 10 cnm fark var çok küçük göğüslerinm bakalım ne olacakkk dinledikçe :):KK53:

benimde fark 11 cm ideal olan nekadar acaba. 3 de burdan olsaydı ne güzel 14 olurdu:KK66:

nez bu adeti etkiliyo mu acaba bnmde olmam lazımdı dün olmadımda :s

cnm benım hıc gecıkmedı ılk oldugumdan bu yana yıllardır dun oldum hıc dınlemedım dun bakdım kı gececek gunum bırgun dınlemedım hemen oldum eger olmasaydım gunum gececekdı neysekı oldum bugun dınlemeye devam edıyorum ama pekı senın normalde gecıkırmıydı eger olmadıysan dınlemeye bır kac gun olana kadar ara ver cnm

kızlar size 1 iyi 1 kötü haberim var (kötü haber benim için) iyi haberden başlıyorum bu yöntem işe yarıyoooooooo şu an 4. günümdeyim dün gece ölçtüm 1 cm büyümüşler :KK66::KK66::KK66::KK66::KK66: harika bişey bu kadar çabuk etki etmesi :KK52::KK52::KK52: kötü habere gelince zaman çok yavaş geçiyo biran önce büyüsünler istiyorum kocaman olsunlar artık. kötü haber diyince korkmuştunuz dimi :KK35::KK35::KK35::KK35::KK35:

tebrıkler cnm :KK64: daha hemen sevınme 6gun sonrasına sakla sevıncını 2cm daha kaldı cunku ınsallah boyle boyle buyur cnm yaa bakalım benım suan ıcın aynı durum degısıklık yok 3cm buyumeyle duruyo bakalım:KK76:

:KK60::KK60:
Bunca sayfayı şaka olarak yazdığınızı söyleyin bana :KK60:
bu kadar kör cahil olamazsınız dimi ?

kızlar on günde 3cm buyume oldu gercekden de dogruymus bu melodıyle buyume olayı tavsıye ederım kalıcı mı olur onu suan ıcın bılemem daha devam edermı buyume onuda bılemem ama suan ıcın soyleyebılecegım sadece 3cmlık bı fark:KK9:

pardon napıosunuzz anlamadım melodiyle göğüs mü büyütüosunuzzzzzzzzzz:KK9:

Hıc alay edılecek gulunecek bır konu oldugunu dusunmuyorum hıcde cahıl falanda degılız burda cıddı bısey duyduk ve denıyoruz sonucda alıyoruz kalıcı yada degıl yanı herkes saygı duysun kımsenın hevesını kırmasın lutfen:KK45:

Bende bu akşam başladım dinlemeye
Gelişmelerden sizleri haberdar ederim

X