Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 10 günde 3cmlık büyüme:))

kızlar ben 4. sayfaya link koymuştum tıklayınca direkt bilgisayara indiriyo eğer inmezse keepvid diye bi site var orda URL yazan yere youtube videosunun adresini kopyalayıp yapıştırın download a tıklayın bilgisayara kaydeder

işte bilinçaltımızın gucune en guzel orneklerden bır tanesı.. bu muzık bız farkında olmadan tamamen bılıncaltımıza mesajlar gondermekte.. cogu sey ıcın gunluk hayatta bu tarz subliminal mesajları dınlerım.. bunun muzıgı pek bır kotu olmus.. aslında burda kullanılan saf beyın dalgası muzık bıle degıl..

ben sıze en kısa zamanda guvenılır bır tane hazırlayayım kızlar.. ustelık keman sesıne de gomerım telkınlerı.. keyıf alarak dınlersınız.. fakat sunu unutmayın.. bu tarz mesajların zıhınımızce kabul edılebılmesı ıcın 21 gun boyunca gunde 6 ile 8 saat dınlenmelerı gerek.. ılla kı kulaklık felan olması gerekmıyor.. acın muzıgın sesını es zamanlı Tv izleyin, cocugunuzu yatırın, temızlık yapın.. ne yaptıgınız sorun degıl.. bılıncaltı zaten cok hassas sız ıstesenız de ıstemsenız de cogu sey orda depolanıyor..

benım de gosguslerım kucuk ne dıye hazırlamadım kı su ana kadar :18::18:

yenı ses dosyamız ıcın telkın metını hazırlamaya calıstım.. ses kaydını su an yapamam ama eklemek ıstedıgımız baska bır sey olur dıye yazayım buraya taslak telkını.. bunu daha da detaylandıabılırım..

* Zihnim göğüslerimi istediğim ölçüde büyütüyor.

* Ulaşılabilir tüm büyüme hormonları, ölçüsünü büyütmek için gögslerime yönleniyor.

* Tüm erişilebilir gıdalar gögüslerime yönleniyor.

* Gögüslerimin sağlığı, canlılığı ve boyutu artıyor.

* Ölçüsünü artırmak ve daha büyük ve dolgun kalması için göğüslerime doğru kan akışı artıyor.

* Zihnimin sonsuz gücünü, göğüslerimin boyutunu artırmak için kullanıyorum.

* Göğüs ölçüm hakkında kendinime güvenim artıyor.

* Göğüs ölçümden memnunum.

* Beni geri tutan tüm zihinsel kalıpları, sınırlayıcı inançları ve negatif düşünceleri gideriyorum.

* Daha dolgun, büyük, canlı ve de saglıklı goguslere sahıbım..

* Şükürler olsun.. Teşekkür ederim...

fikirlerinize acıgım arkadaslar.. yalnız her cumleyı ekyemem.. cunku bılıncaltına gonderılen msjların hatalı kalıplardan olusmamaları gerekıyor..

artık uygun bı zamanda ses dosyası yaparım bunu.. ayy evdekıler duymasınlar rezıl olurum :18::18::KK52::KK52:

hayır elbette kı saka degıl.. hıpnoz yontemı ve de telkınlerle gercekten de bu calısmalar yapılıyor.. sıze bunu detaylı ve de orneklerle anlatmak ısterım uygun bır zamanda.. sımdı cıkmam gerekıyor.. cok gec oldu..

herkese ıyı geceler & iyi sabahlar dilerim..:KK34:

kızlar ben şöyle duydum kısaca anlatım nezcim dinle:)
bu topıklerden birinde arkadaş yazmış tibetin gençlik pınarı hareketini yapmış
gögüslerinin büyüdügünü farkedip bırakmış....bunu okınca araştırdım
gögüs büyütmek için yapymuş bunu arkadaşlar....
zaten harektlerin çogu tirioid bezini harekete geçiriymuş
ama hareketlerin tekrar sayısı faln önemli sizde araştırın derim
ben başlicam en kısa zamanda

birde soya sütü duydum çok etki ediymuş ondan da alıcam:KK71:

bu hareketler kesin sonuç veriyormu peki ????

bütün yaptıgımz şeyler kişiden kişiye degişiyo bunuda bilemicem

ama en azından spor büyümese bile şekil alır ve dikleşir hem vucudumuza yarayışlı kolay

ben başlicam ama tabi uzun bi zaman lazım gelişme olursa haber veririm cnm

bütün yaptıgımz şeyler kişiden kişiye degişiyo bunuda bilemicem

ama en azından spor büyümese bile şekil alır ve dikleşir hem vucudumuza yarayışlı kolay

ben başlicam ama tabi uzun bi zaman lazım gelişme olursa haber veririm cnm

inşllh bi sonuç alırsın

bende p.tesiden başlıcam

canım dnlednmi faydası oldumu hiç?

Evet canım dinledim. Bu müziğe başlamadan önce gögüs ucum 79 idi. 20 gün boyunca düzenli dinledim. Ve 3 cm fark ile 82 oldu. :KK16:
4-5 gün bekledim sonra tekrar ikinci 20 güne başladım. Fark sadecde 1 cm oldu. Ama bu ikinci hafta da gögüs masajına başladım.
( O da bu konu da var. =>> http://www.kadinlarkulubu.com/dogal...i/431225-gogus-masaji-teknikleri-resimli.html)
Herneyse 83 cm oaln göğsüm; (düzenli) masaja devam ettiğim için 2 cm de oradan geldi ve fark 85 cm gögsüm var çok şükür. :emir_bebek:
Ama benim müzik dinlediğim zamanlar evde olduğum için kesinlikle slikonlu sutyenlerle dinlemedim. Yani evde her zaman yarım atlet giyiyorum. Slikonluyu misafir geldiğinde yada dışarı çıkarken takardım. Bununda faydası olmuştur belki söyleyim dedim. :KK16:

Regl olayım Tibetin Gençlik Pinari 5 Hareketini de deneyeceğim. Bakalım oradan kaç cm gelecek. :KK1:

Evet canım dinledim. Bu müziğe başlamadan önce gögüs ucum 79 idi. 20 gün boyunca düzenli dinledim. Ve 3 cm fark ile 82 oldu. :KK16:
4-5 gün bekledim sonra tekrar ikinci 20 güne başladım. Fark sadecde 1 cm oldu. Ama bu ikinci hafta da gögüs masajına başladım.
( O da bu konu da var. =>> http://www.kadinlarkulubu.com/dogal...i/431225-gogus-masaji-teknikleri-resimli.html)
Herneyse 83 cm oaln göğsüm; (düzenli) masaja devam ettiğim için 2 cm de oradan geldi ve fark 85 cm gögsüm var çok şükür. :emir_bebek:
Ama benim müzik dinlediğim zamanlar evde olduğum için kesinlikle slikonlu sutyenlerle dinlemedim. Yani evde her zaman yarım atlet giyiyorum. Slikonluyu misafir geldiğinde yada dışarı çıkarken takardım. Bununda faydası olmuştur belki söyleyim dedim. :KK16:

Regl olayım Tibetin Gençlik Pinari 5 Hareketini de deneyeceğim. Bakalım oradan kaç cm gelecek. :KK1:

tamam canım teşekkrlerr...bende masaj yapıyorum bakalımm bide o 5 hareketi denicem inşalah fayası olrr yaaa kçk gğslerden bıktmm offf:S:S:S:S:KK43::KK43::KK43:

tamam canım teşekkrlerr...bende masaj yapıyorum bakalımm bide o 5 hareketi denicem inşalah fayası olrr yaaa kçk gğslerden bıktmm offf:S:S:S:S:KK43::KK43::KK43:

Ümitsizliğe kapılma hemen canım. İlk önce büyüyeceğine inan. :KK16:
Şimdi büyüdüklerini görünce bir şevk geldi bana hayırlısı bakalım. Büyütmeye uğraşacağız. 4 ay sonra da düğünüm var. O zamana kadar bakalım kaç cm büyüyecek. :KK52: :KK52:

X