Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 10 günde 3cmlık büyüme:))

ya bi dk ya ben hiç bişey anlamadım nasıl yani müzükle göğüs nasıl büyür?bukadar kolaymı.bende telefonuma indirip dinlesem büyücekmi yani. Aç karna mı tok karna mı dinlicezz:KK60::KK60:??

ya bi dk ya ben hiç bişey anlamadım nasıl yani müzükle göğüs nasıl büyür?bukadar kolaymı.bende telefonuma indirip dinlesem büyücekmi yani. Aç karna mı tok karna mı dinlicezz:KK60::KK60:??

cnm sadece 3 cm lık etkısı var fazlası degıl ve herkesede etkı etmıyo bazısına edıyo bazısına etmıyo yanı ac tok farketmez ılac mı bu yanı:KK9:

Kızlar,sizi huzursuz etmek istemem ama bu baya tehlikeli bir şey. Çünkü psikolojinizle oynuyorsunuz. Sonucunda ya da ilerde ne olacağını bilmiyorsunuz. Ben de merak edip 5-6 kere dinledim. Arka fonda bebek ağlaması var ama acıklı,acıkmış bi halde ağlıyor. Sanki yolun ortasında bırakılmış yapayalnız... İnanılmaz derecede hissettim bunu. Ve sadece 5-6 kere dinlememe rağmen göğüslerim dolgunlaştı. Ama bu çok tehlikeliymiş.

Yakınım doktor ve bilimsel araştırmalar yapıyor. İnsan psikolojisi üzerine de doktor arkadaşlarıyla konuşur. O gün dinledikten sonra gece rüyamda sürekli ağlayan bebekler görüp durdum. Anlattım ama rüyadan bahsetmedim. Bana dedi ki,''bunu bir kere yaptın,bi daha sakın yapma. Beyin dalgalarıyla,psikolojinle bu tür oyunlar oynayamazsın. Ancak bir doktor,uzman yapabilir bunu. Ya bu müziğin dalgaları engellenemez bi şekilde sürekli beyne giderse? Ya geçmezse etkisi? Bu melodi beynine yerleşirse? O zaman ne olur hiç düşündün mü? Bu ne kadar tehlikeli bi durum biliyor musun?'' diye kızdı. Tercih sizin kızlar ama ben açıkçası korktum. Üstelik daha 6 kez dinlememe rağmen dolgunlaşmıştı.

kızlar yaa ben başlamak istiyorum ama bi arkadaş bu yorumu yapmış siz ne diyorsunuz olabilirmiki?:KK53:

kızlar çörek otu yağı sizde tüylenme yapmadı mı? ben az bir zaman kullanmama rağmen yaptı :KK43:

neyse bugün başlasam iyi olcak şu melodiyi düzenli olarak dinlemeye.. inşallah bu işe yarar..

çörek otu yağımda kenarda duruyodu tedirgin olduğum için ona da başlasammı acep gene..

ben bir çok ürün denedim ama 1 ay sonrasında hep sıkıldım şuanda themra diye bi yağ kullanıorum daha öncede denemiştim hafif dolgunluk verdi o müziğide dinliorum yağıda sürüyorum bakalım nolcak :) gelişmleri yazarım olursaki inş.... :18:

ben bir çok ürün denedim ama 1 ay sonrasında hep sıkıldım şuanda themra diye bi yağ kullanıorum daha öncede denemiştim hafif dolgunluk verdi o müziğide dinliorum yağıda sürüyorum bakalım nolcak :) gelişmleri yazarım olursaki inş.... :18:

cnm bu thmera adlı yagı nerden bulabiliriz

kızlar yaa ben başlamak istiyorum ama bi arkadaş bu yorumu yapmış siz ne diyorsunuz olabilirmiki?:KK53:

ben oyle dusunmuyorum cnm 20 gun dınledım duzenlı ılk on gunde etkısını gordum sonra olmadı etkısı oyle bebek aglama sesı falanda duymadım hıc gıtar sesı dınler gıbı dınledım yanı ne kabus gordum ne bısey bu uyduruk sıradan bı ınsanın ıcadı olsa tamam dıycem de sonucda basıt bısey degıl doktor ıcadı labratuvar ortamında yapılmıs denenmıs bısey yanı ama yınede sen bılırsın cnm

Son düzenleme:
ben de dinliorum ama çocuklara daha bi kanım kaynıo vala :KK70: en iyisi silikon kızlar bunlar istenilen sonucu vericeğini hiç sanmıorum :KK25:

tam bana göre masaj yok uğraşma yok sdce dinle :KK9::KK9:
ama bn bunu telefonuma nası aktarabilirim kızlar ??

korkuyorm ben o sesten ya acayip bşyy ürperiyorm amanasl indireblrz acaba yaa teldn dnlesk iyi olur???

kızlar tibetin gençlik pınarı hareketi varmış 5hareket bunları yaparak büyütenler oluymuş siz duydunuzmu!

ben oyle dusunmuyorum cnm 20 gun dınledım duzenlı ılk on gunde etkısını gordum sonra olmadı etkısı oyle bebek aglama sesı falanda duymadım hıc gıtar sesı dınler gıbı dınledım yanı ne kabus gordum ne bısey bu uyduruk sıradan bı ınsanın ıcadı olsa tamam dıycem de sonucda basıt bısey degıl doktor ıcadı labratuvar ortamında yapılmıs denenmıs bısey yanı ama yınede sen bılırsın cnm

evet canım bende senin gibi düşündüm ama yine de bi acaba oluştu. bende düzenli yapabileceğim en kısa zamanda başlıcam inş. sağol cevabın için:86:

kızlar tibetin gençlik pınarı hareketi varmış 5hareket bunları yaparak büyütenler oluymuş siz duydunuzmu!
evet bende duydum canım nasılkı acaba bıde onu denesek belkı fayda eder:KK8:

evet canım bende senin gibi düşündüm ama yine de bi acaba oluştu. bende düzenli yapabileceğim en kısa zamanda başlıcam inş. sağol cevabın için:86:

onemlı degıl cnm duzenlı dınle umarım sende de etkı eder:KK9:

X