Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 10 günde 3cmlık büyüme:))

kızlar bu melodinin bi etkisi varmı dengeyi bozuyo deniliyo regl fln ve gercekten bi sızlama oluyo sanki :KK53: tuaf ya melodi cok iğrenc :KK4:

şuan gülme krizine girdim inanamıyorum böyle bişeyin mümkün olabileceğine eğer böyle büyürse ben kulağıma takarım kulaklığı 7-24 dinlerim vallahii ooh ne iyii :))) :KK52::KK66:

bence biri bizimle alay ediyoo gerçekten bunu hissediyorum kızlar yapmayın çok komik komik olmasına rağmen bnde denicem ama yanii ne biliyim işte gerçekten etki gören var mı başka :)))))))

bence biri bizimle alay ediyoo gerçekten bunu hissediyorum kızlar yapmayın çok komik komik olmasına rağmen bnde denicem ama yanii ne biliyim işte gerçekten etki gören var mı başka :)))))))

canım netten arastır ıstersen bıraz gercek yanı uc cm buyutuyo hatta benım 4cm buyudu on gunde bır kac arkadasın daha buyudu burda on gunden sonra etkısı pek olmuyo ama dene ıstersen yanlız herkesde etkı etmeye bılıyo malesef duzenlı sekılde yapmanı tavsıye ederım gunde 20 defa ve farklı zamanlarda dınle ard arda degıl bırde kulaklıkla daha ıyı oluyo:KK34:

ayyy nodu biliyomusunuz ben bu müziği dünden beri 20 dk arayla dinliyorum sabah kalktım yine dinledim göğüslerimde acayip bir sızlama meydana geldi kaslarım gerildi gibi oldu regl dönemimde değilim adetim biteli 4 gün oldu yani bu ne demek oluyo kızlaarr gerçek mi ne :26: :KK53:

ayyy nodu biliyomusunuz ben bu müziği dünden beri 20 dk arayla dinliyorum sabah kalktım yine dinledim göğüslerimde acayip bir sızlama meydana geldi kaslarım gerildi gibi oldu regl dönemimde değilim adetim biteli 4 gün oldu yani bu ne demek oluyo kızlaarr gerçek mi ne :26: :KK53:

cnm gercek denendı onaylandı dıyoruz ya ıste:KK9: Agrıların daha bu baslangıc devamı gelecek:KK34:

bnde bugün başladım dinlemeye heyecanda 15 kere peşpeşe dinledim :KK52: durup düşününce cidden komik geliyo şuan napıyorum ben ya fln demiyo değilimm :KK9: inş benimde büyür yaa :KK58:

ingilizce yorumları okudum ben bu müzikle ilgili orda şöyle bişey denilmiş."beyin bu müziği acıkmış bir bebeğin sesi gibi algılar ve kadının bebeği beslemesi için süt üretmesi gerekir.Bu müzik tamamen süt bezlerini uyarıyor ve gerçketen büyüme sağlıyor ya sonra nolucak o sütler orda kaldıgında bir süre sonra kitle halini alarak kistlere dönüşecek " :18: diyor valla mantıklı geldi bana . amaan hep umutlanıyorum bişey çıkıyo ama yinede dinlemeden edemiyorum göğüslerimde sızlama ve değişik bi his oluştu sanki büyüdüklerini hisseder gibiyim :KK1: :26:

ingilizce yorumları okudum ben bu müzikle ilgili orda şöyle bişey denilmiş."beyin bu müziği acıkmış bir bebeğin sesi gibi algılar ve kadının bebeği beslemesi için süt üretmesi gerekir.Bu müzik tamamen süt bezlerini uyarıyor ve gerçketen büyüme sağlıyor ya sonra nolucak o sütler orda kaldıgında bir süre sonra kitle halini alarak kistlere dönüşecek " :18: diyor valla mantıklı geldi bana . amaan hep umutlanıyorum bişey çıkıyo ama yinede dinlemeden edemiyorum göğüslerimde sızlama ve değişik bi his oluştu sanki büyüdüklerini hisseder gibiyim :KK1: :26:

ewet canım aynı yorumları bende okudum ama ben şöyle düşünüyorum bu bebek sesi süt bezlerinin gelişmesini sağlıyo ama 10 gün etki ettiği için süt üretecek kadar gelişmiyorlar ve süt üretilmiyor. süt üretiminin başlama ve bitme durumu söz konusu olmadığından süt bezlerinin küçülmesi de söz konusu değil yani bende küçülme olmadı yani kalıcı gibi görünüyor çünkü 3 hafta oldu bn dinlemeyi bırakalı. bu gün tekrar başlicam dinlemeye bakalım vücut tekrar tepki vericek mi bu müziğe umarım yeniden işe yarar 3 cm daha büyütbilirim:KK52::KK52::KK52::KK52:

Ben sutlenme yaptıgını dusunmuyorum ya oyle olsa rısklı bısey olsa bulan adam aptal degıl ya demı oyle sutlu olsa ınsan hısseder hem hemde sıkınca gelır camasırın ıslanır o yuzden bence cok sacma sutlenme oyle olsa bellı olur yanı:KK33:

ewet canım aynı yorumları bende okudum ama ben şöyle düşünüyorum bu bebek sesi süt bezlerinin gelişmesini sağlıyo ama 10 gün etki ettiği için süt üretecek kadar gelişmiyorlar ve süt üretilmiyor. süt üretiminin başlama ve bitme durumu söz konusu olmadığından süt bezlerinin küçülmesi de söz konusu değil yani bende küçülme olmadı yani kalıcı gibi görünüyor çünkü 3 hafta oldu bn dinlemeyi bırakalı. bu gün tekrar başlicam dinlemeye bakalım vücut tekrar tepki vericek mi bu müziğe umarım yeniden işe yarar 3 cm daha büyütbilirim:KK52::KK52::KK52::KK52:

inş. tatlım bende azcık azcık şişikler oluşmaya başladı bugün kardeşime gösterdim göğüslerimi baksana bi ddim açtımm hiç bişey söylemedim ama inceledi inceledi ve senin göğüs çatın yoktu o nerden çıktı kııız diye bi tepki verdi :)))

Ben sutlenme yaptıgını dusunmuyorum ya oyle olsa rısklı bısey olsa bulan adam aptal degıl ya demı oyle sutlu olsa ınsan hısseder hem hemde sıkınca gelır camasırın ıslanır o yuzden bence cok sacma sutlenme oyle olsa bellı olur yanı:KK33:

bu japonlar hem buluyolar hem altına öyle yorumlar yapıp kafa karıştırıyolar ben bekarım ee dolayısıyla bebeğimde yok olma durumumda yok nerden sür olacak ki dimii ama :63:

bu japonlar hem buluyolar hem altına öyle yorumlar yapıp kafa karıştırıyolar ben bekarım ee dolayısıyla bebeğimde yok olma durumumda yok nerden sür olacak ki dimii ama :63:

yanı cnm bencede sutlenseydım ben hıssederdım yanı cok sacma bence hormonlarla ılgılı gıbı gelıyo bana cunku adetıde gecıktırıyo bır kac gun:KK51:

üşenmedim merakımdan 42 sayfadaki bütün yorumları okudum sonuç : Bende dinlemeye başlıyorum yazarım sonuçları :KK61:

ben dee bugün başlayacağım kısmetse inşallah ve umarım olur kızlar yaa:KK43:(

off ben ne üşengeç bi insanm ya müzigi bile dinlemeye üşeniyorum yarım yamalak dinliyorum 3 gündür daha tık yok :KK5::KK5:

off ben ne üşengeç bi insanm ya müzigi bile dinlemeye üşeniyorum yarım yamalak dinliyorum 3 gündür daha tık yok :KK5::KK5:

valla cnm duzenlı dınlemeyınce sonuc olumsuz oluyo malesef kısa zaten gunde 20 25 kez aralıklarla dınle bence yoksa sonuc alamazsın duzenlı dınlemezsen:KK50:

kızlar on günde 3cm buyume oldu gercekden de dogruymus bu melodıyle buyume olayı tavsıye ederım kalıcı mı olur onu suan ıcın bılemem daha devam edermı buyume onuda bılemem ama suan ıcın soyleyebılecegım sadece 3cmlık bı fark:KK9:

canım bende bu melodiyi indirmek istiyorum ama bir türlü bulamadım bile bana tam olarak açıklarmısın nereye nasıl giriş yaparak indire bilirim diye birde link falan yazmışsınız onuda tam olarak açıklarmısın veya ben sana msn versem bana bu melodiyi atarmısın ben vereyim atarsan çok sevinirim sibel_aras_beniz_16@hotmail.com çok teşekkürler

X