Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 10 günde 3cmlık büyüme:))

aktardan almısdım sımdı fıyatıda ucuzlamıs galıba ben 90a mı ne almısdım bıde masaj yaparken kollarınız kalınlasıyo malesef ona dıkkat edın derım ben. Sende melodı nasıl etkı yaptı pekı cm olarak on gun doldumu

yarın doluyo canım 3 cm olucak gibi yaa ama son 2 gündür çok fazla dinleyemedim maalesef ama bu gün ii gidiorum 20yi geçicem :KK70: sen diyosun ya 2. 10 gün çok fazla etkili olmuo diye bence biraz ara verip tekrar başla dinlemeye vücut belli bi zamandan sonra tepki göstermio olabilir ama ara verip tekrar başladığında etki etme şansı daha fazla gibi gelio bana

bende de boyun ağrısı oluyo dinlerken gerçekten büyür dimi.umudumu kaybetmek istemiyorum ama inşallah boşa gitmez..

yarın doluyo canım 3 cm olucak gibi yaa ama son 2 gündür çok fazla dinleyemedim maalesef ama bu gün ii gidiorum 20yi geçicem :d sen diyosun ya 2. 10 gün çok fazla etkili olmuo diye bence biraz ara verip tekrar başla dinlemeye vücut belli bi zamandan sonra tepki göstermio olabilir ama ara verip tekrar başladığında etki etme şansı daha fazla gibi gelio bana

bır ayı tamamlayıp bırakcam cnm dınlemeyı zaten suan bıde ısırgan otu ıcıp cörek otu masajı yapıp dınleyecem bı on gun daha bakalım ne olcak sonra baya ara verecem sonrasında umarım yıne etkı eder dedıgın gıbı daha mantıklı ara verıp dınlemek:KK34: Senın adına da sevındım ne guzel 3cm olduysa yanı sonucları paylasalım:KK76:

Anaa neler duyuyorum,ayy heyecan yaptım :) Hemen okuyayaım şu msjları kızlar.Bende başlayayım.Ayy sevindirik oldum da kalıcı mı acep?:KK62:

:)) göğüs büyütücez derken kulaktan olcaz.boyun ağrıları iyiye işaretse dinlemeye devam o zaman.gün içinde bikaçkez (yaklaşık 10 defa) dinleyip ara veriyorum. göğsü büyük olanlar da küçültme derdinde :) kimse halinden memnun değil.keşke herkesinki normal olsaydı ya..:KK14: :KK61:

:)) göğüs büyütücez derken kulaktan olcaz.boyun ağrıları iyiye işaretse dinlemeye devam o zaman.gün içinde bikaçkez (yaklaşık 10 defa) dinleyip ara veriyorum. göğsü büyük olanlar da küçültme derdinde :) kimse halinden memnun değil.keşke herkesinki normal olsaydı ya..:KK14: :KK61:

ust uste on kez mı dınleyıp ara verıyosun canım aralıklarla dınlemenı tavsıye ederım:KK34: evet yaa aynen buyuk gogus degıl ıstedıgımız bızım sadece gogus:KK9:

Yapmıcamız şey yok herhalde kızlar göğüslerimizi büyütmek için,Gecenin 3ünde açın penreleri çığlık atın büyücekler deseler biz tereddütsüz onu da yaparız kanımca :KK60: :KK9: Ben de indirdim melodiyi,az önce 10 kez dinledim üstüste,psikolojik midir nedir hafif bi kaşıntı oldu:97:Yarın başlarım artık tam olarak dinlemeye.:80:

yapmıcamız şey yok herhalde kızlar göğüslerimizi büyütmek için,gecenin 3ünde açın penreleri çığlık atın büyücekler deseler biz tereddütsüz onu da yaparız kanımca :KK60: :KK9: Ben de indirdim melodiyi,az önce 10 kez dinledim üstüste,psikolojik midir nedir hafif bi kaşıntı oldu:97:yarın başlarım artık tam olarak dinlemeye.:80:

bencede yaparız ama sonrasında felakaet olur :KK53: Evden hatta mahalleden kovarlar ınsanı valla:KK9::KK9: Cnm pıskolojık degıl zaten ılk dınlemeden ıtıbaren vucut tepkı vermeye baslıyo umarım sende de ıse yarar da sonuc alırsın:KK34:

Arkadaşlar bu devirde nasıl olurda böyle birşeye inanabilirsiniz aklım almıyor. O göğüsüm büyüyor dediğiniz regl döneminiz filan yanaşmıştır o yüzdendir. Ya da psikolojik olarak hormon salgılamışsınızdır geçici olarak büyümüştür tekrar eski haline döner.
Eğer o şarkının bir etkisi varsa ki inanmıyorum olsa olsa beyinde bazı hormonları salgılatır ve geçici bir şekilde göğüsünüz büyür (regl döneminde olduğu gibi). O kadar yani lütfen böyle saçma sapan şeylere inanmayın.
Ayrıca büyük göğüs de o kadar iyi bir şey değil ilerde daha çabuk sarkıyor falan çirkin gözüküyor.
Ama illa ki göğüslerinizi büyütmek istiyorsanız bu sizin için önemli bir mesele ise bir kaç yıl para biriktirin estetik ameliyat yaptırın. Öyle şarkıyla filan olmaz bu işler olsa da dediğim gibi geçicidir.

Arkadaşlar bu devirde nasıl olurda böyle birşeye inanabilirsiniz aklım almıyor. O göğüsüm büyüyor dediğiniz regl döneminiz filan yanaşmıştır o yüzdendir. Ya da psikolojik olarak hormon salgılamışsınızdır geçici olarak büyümüştür tekrar eski haline döner.
Eğer o şarkının bir etkisi varsa ki inanmıyorum olsa olsa beyinde bazı hormonları salgılatır ve geçici bir şekilde göğüsünüz büyür (regl döneminde olduğu gibi). O kadar yani lütfen böyle saçma sapan şeylere inanmayın.
Ayrıca büyük göğüs de o kadar iyi bir şey değil ilerde daha çabuk sarkıyor falan çirkin gözüküyor.
Ama illa ki göğüslerinizi büyütmek istiyorsanız bu sizin için önemli bir mesele ise bir kaç yıl para biriktirin estetik ameliyat yaptırın. Öyle şarkıyla filan olmaz bu işler olsa da dediğim gibi geçicidir.

Bilimsel açıklaması var,subliminal telkin diye bir şeyi duydunuz mu ? müzikle tedavi,ben psikolojik sorunlarımın bir çoğunu bu şekilde yendim,açın google amcayı yazın bakalım,araştırın,irdeleyin,hiçbir şey araştırmadan yargılamayın.Benim tahmin ettiğim gibi bu da subliminal telkin. Ne kör cahiliz ne de salak,inanmak zorunda değilsiniz ama her inanmayanın gelip buraya bizi cahil gibi lanse etmesinden çok sıkıldım.

Siz psikolojik tedavi ile göğüs büyütmeyi aynı kefeye koyuyorsanız benim diyecek bir şeyim yok zaten. Müziğin rahatlatıcı bir etkisi olabilir ona laf eden yok.

Hiç düşündünüz mü dinlediğiniz müzik nasıl oluyor da gögüslerinizi büyütüyor mesela nasıl oluyor da aynı zamanda göğüslerinizin yanında burnunuz filan da büyümüyor. Müziğin nasıl bir etkisi var da tanıyor nereyi büyüteceğini.
Aldığınız ağrı kesiciler bile ağrıyan noktanızı bulamıyor. Bütün vucudunuza yayılıyor çok az bir kısmı ağrıyan organınıza ulaşıyorken. Nasıl bir müzikmiş bu da nereyi büyüteceğini bu kadar iyi biliyor?

Ben size cahil demiyorum. Bu devirde nasıl böyle şeylere inabiliyorsunuz diyorum. Nasıl cahil olmadığınız halde bunlara inanıyorsunuz demek istiyorum. Daha da cevap yazmayacağım. İstediğinize inanabilirsiniz ama bu boş şeylerle harcanan vaktinize acıdım cevap vermek istedim o kadar.

Bu boyun ağrısı bende de başladı. Dün ağrıdan yatamadım hatta.
sizlerdede böyle mi oldu? Boynumun sağ tarafında bir nokta ağrıdı sürekli :84:

Siz psikolojik tedavi ile göğüs büyütmeyi aynı kefeye koyuyorsanız benim diyecek bir şeyim yok zaten. Müziğin rahatlatıcı bir etkisi olabilir ona laf eden yok.

Hiç düşündünüz mü dinlediğiniz müzik nasıl oluyor da gögüslerinizi büyütüyor mesela nasıl oluyor da aynı zamanda göğüslerinizin yanında burnunuz filan da büyümüyor. Müziğin nasıl bir etkisi var da tanıyor nereyi büyüteceğini.
Aldığınız ağrı kesiciler bile ağrıyan noktanızı bulamıyor. Bütün vucudunuza yayılıyor çok az bir kısmı ağrıyan organınıza ulaşıyorken. Nasıl bir müzikmiş bu da nereyi büyüteceğini bu kadar iyi biliyor?

Ben size cahil demiyorum. Bu devirde nasıl böyle şeylere inabiliyorsunuz diyorum. Nasıl cahil olmadığınız halde bunlara inanıyorsunuz demek istiyorum. Daha da cevap yazmayacağım. İstediğinize inanabilirsiniz ama bu boş şeylerle harcanan vaktinize acıdım cevap vermek istedim o kadar.

benim regl dönemimde bile büyümez gögslerim agrım olmazdı

ama bu melodıden snra oldu zaten hormon salgılıyo dogrudur

geçicimi kalıcmı suan bizde bilmiyruz deneyip görcez

Bilimsel açıklaması var,subliminal telkin diye bir şeyi duydunuz mu ? müzikle tedavi,ben psikolojik sorunlarımın bir çoğunu bu şekilde yendim,açın google amcayı yazın bakalım,araştırın,irdeleyin,hiçbir şey araştırmadan yargılamayın.Benim tahmin ettiğim gibi bu da subliminal telkin. Ne kör cahiliz ne de salak,inanmak zorunda değilsiniz ama her inanmayanın gelip buraya bizi cahil gibi lanse etmesinden çok sıkıldım.
Evet ben de aynen katılıyorum SalvaMea,dün yazayım demiştim unuttum.Telkinler var ve etkilerine çok inanıyorum ki bende bi çok şeyi bu telkinler sayesinde aştım.Hala da dinlemekteyim.Çokta faydasını gördüm.Umarım bu melodinin de faydasını görürüz de kalıcı olur değişimler:KK64:

Bırakın da biz düşünelim harcadığımız boş vakti :)

cnm senın yazın arada kalmıs sanırım sende uzerıne aldın sana kımsenın bısey dedıgı yok ben zaten alıntı yaparak cvp verdım sasırabılırsın normal yazdıgında da zaten sorun yok bız dıger arkadasın dedıgı kelımeye kızdık o kadar senınle ılgısı yok :KK34:

tamam sorun yok o halde :KK54:

Ya bız hocaya gıdıp okutmuyoruz yada ne bılıyım cahılce degısık seyler yapmıyoruz bu uzerınde on bes yıl harcanarak bulunmus bırsey bebek aglama sesı olarak algılıyo bunu beyın ve goguslerde buyume oluyo kı bu bulusu yapan da sıradan bırı degıl doktor özel labratuar ortamında yapılmıs bısey bızde duyduk ve denıyoruz yanı nedır bu sacma cahıl suclaması yaa bu zamanda derken sankı bu zamanda asıl boyle seyler yaygın hersey cok gelısdı ama anladıgım kadarıyla bızı cahıllıkle suclayanlar gerı kalmıslar kı bu sekılde yargılıyolar yanı burda kımse aptal degıl regl donemını bılmeyecek kadar oncesınde olan sıslıkle buyumeyı ayırt edemeyecek kadar yanı kalıcı olup olmadıgını da zamanla gorecez kımsenın vaktımıze acımasına gerek yok mıllet ne bos seylerle ugrasıyo da bızım yaptıgımız hem mantıklı hemde sonuc alınan bı olay lutfen herkes haddını bılsın o sekılde yazsın kımsenın hevesını kırmaya kımsenın hakkı yok:KK47::KK47: Demıyo kı zaten ıkı uc beden buyuyo dıye yanı on gunde uc cm dıyo kı zaten masajla bıle kac cm buyuyo yanı yada caylarla falan o yuzden hıc de anormal bı durum yok ortada asıl ben bızı cahıl olarak goren kısılere hayret edıyorum yanı :63: Ayrıca bın kez soyledım ama tekrar soyleyım bız buyuk gogus pesınde degılız sadece bıraz gogusumuz olsun dıye ugrasıyoruz kımsenın bu konuda verecegı akla da ıhtıyacımız yok

X