10.000 FATİHA okuyacagim şifam olsun mucizem nasip olsun inşallah

Sizin sayenizde canım benim allah razı olsun Allahım gönül muradinizi nasip etsin inşallah inşallah duamizda dilegimizde kabul olsun Allahım hayırlı kılsın nasip etsin inşallah cooooooooookkkk teşekkür ederim

arkadaşım 50 tane okuyorum hayırlı duan niyetine Rabbim kabul eder inşallah yavrunu kucağına almayı nasip eder inşallah Amin
Çok teşekkür ederim allah razı olsun
Allahım gönül muradini nasip etsin inşallah
Allahım tüm isteyenlere nasip etsin AMİNNNN insallahhhh

Okunan 7.250 ALLAHIM kabul etsin inşallah ...inşallah mucizemi ALLAHIM hayırlı kılsın nasip olsun AMİNNNN insallahhhh

kelebek19 canım benim burada okudugumu bekliyorum allah razı olsun arkadaşlar yardım ediyor Rabbimiz gönül muradinizi nasip etsin inşallah inşallah seninde minigin meleğin mucizen nasip olsun AMİNNNN insallahhhh

Canim niyetini kac gun icinde okuyacaksin bu gece bitecekmi yarinda okunabiliyormu
Canım benim Biray için niyetlendim bir hafta oldu Allah razı olsun arkadaşlar yardım ediyor ALLAHIM kabul etsin inşallah bi arkadaş paylaşmıştı 10.000 tamamladığı ayda hamile kalmış Rabbimiz banada nasip etsin inşallah inşallah da tüm isteyenlere nasip etsin kimsenin kucağını boş birakmasin AMİNNNN insallahhhh

merhaba benim arkadaşlarım 41 yasin okudular herkez 1 tane şeklinde duasını yaptırmışlar benim adıma hoca demişki hergün 1001 tane fatiha yedi gün okunucakmış yedi günün sonunda 41 tane nas suresi 41 tane felak suresi 41 ihlas suresi tekrar 41 de fatiha okusun demiş bende iki gündür okuyorum abdestli şekilde günde bin bir fatiha benim ikinci aşılamamın 5. gününe girdim bakalım hayırlısı ALLAH senin dualarınıda kabulolunan dualardan etsin inşallah

İnşallah canım benim allahım seninde Duana dileğine ol desin minigine kavustursun inşallah
Rabbimiz tüm isteyenlere nasip etsin inşallah allahım gönül muradimizi minigimizi mucizemizi nasip etsin AMİNNNN insallahhhh

slm bacım ALLAH dilegini tez zamnda versin inşş bende 10 tane alsam ayıp olurmu dularım çokta
Canım benim çok sevinirim çok teşekkür ederim ALLAHIM gönül muradini nasip etsin inşallah allah razı olsun önemli olan niyetin ALLAHIM tamamına erdirir ALLAHIM kabul etsin inşallah

Canım benim çok sevinirim çok teşekkür ederim ALLAHIM gönül muradini nasip etsin inşallah allah razı olsun önemli olan niyetin ALLAHIM tamamına erdirir ALLAHIM kabul etsin inşallah
bacım okudum ALLAH kabul eder inşş RABBİM tez vakitte melegini verir anne olursun
ben yarında 10 tane okurum ALLAH izin verirse bacım

ayseygt1453 ablacımmm hayırlı haftalar benim ablam 50 tane okudu senin niyetine allahım kabul etsin inşallah oda tedavi görüyo inşllah ikinizdende güzel haberler alırımm

ayseygt1453 ablacımmm hayırlı haftalar benim ablam 50 tane okudu senin niyetine allahım kabul etsin inşallah oda tedavi görüyo inşllah ikinizdende güzel haberler alırımm
İnşallah canım benim allah razı olsun
Allahım ablaninda seninde gönül muradinizi nasip etsin inşallah cooooooooookkkk teşekkür ederim

Okunan 7.760 okuyan herkezden allah razı olsun cooooooooookkkk teşekkür ederim ALLAHIM gönül muradimizi nasip etsin allahım kabul etsin inşallah

Okunan 8.000 okuyan herkezden allah razı olsun Allahım mucizemi hayırlı kılsın nasip etsin inşallah
Rabbimiz tüm isteyenlere nasip etsin AMİNNNN insallahhhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…