10.000 FATİHA okuyacagim şifam olsun mucizem nasip olsun inşallah

5.966 okunan
Okuyan herkezden allah razı olsun cooooooooookkkk teşekkür ederim ALLAHIM gönül muradimizi nasip etsin mucizem nasip olsun AMİNNNN insallahhhh
:KK200::KK200::emir_bebek::KK200::KK200:
:KK19::KK19::KK19::KK19:

6.000 okuyan herkezden allah razı olsun çok teşekkür ederim ALLAHIM kabul etsin inşallah mucizem nasip olsun
Allahım tüm isteyenlere nasip etsin AMİNNNN AMİNNNN insallahhhh
:KK19::KK19::KK19:

Ablam ben bi yuz daha okuycam insallah dahada vakit bulur okursam yazarm yine allah kabul etsin
ALLAH razı olsun:KK71:canim benim cooooooooookkkk teşekkür ederim ALLAHIM gönül muradini minigin meleğin mucizene kavustursun inşallah inşallah AMİNNNN insallahhhh:KK5:

Okunan 6.600 okuyan herkezden allah razı olsun allahım gönül muradinizi nasip etsin inşallah inşallah da benim kist sikintim gitsin mucizem nasip olsun AMİNNNN insallahhhh allahım hayırlı kil duamizi dileğimizi kabul et bu güzel cuma hurmetine

IMG-20151127-WA0000.jpg

100 tane de ben alıyorum Rabbim hayırlı bir sekilde nasip etsin muradını inşallah
AMİNNNN insallahhhh allah razı olsun:KK71: cooooooooookkkk teşekkür ederim ALLAHIM gönül muradini nasip etsin inşallah:KK19: ALLAHIM buguzel cuma hurmetine dualarimizi kabul etsin inşallah
Bende bugün salâvat kelimeyi tevhid ve istifar okudum tüm arkadaşlarin dualarını dileğini rabbimiz hayırlı kılsın nasip etsin diye ALLAHIM kabul etsin inşallah
Okuyan herkezden allah razı:KK19::KK19::KK19:

Okunan 6.700 ALLAHIM kabul etsin inşallah inşallah da mucizem nasip olsun
Okuyan herkezden allah razı olsun allahım gönül muradinizi nasip etsin inşallah

Ablam bugunde bi yuz okuycam allah sendende razi olsun insallah rabbim gonlumuze gore versn hepimizn
Canım benim allah razı olsun Allahım gönül muradini nasip etsin inşallah inşallah hamilesindir şimdiden heycanlandim güzel haberlerini bekliyorum :KK200::emir_bebek::KK200: hadi inşallah

Okunan 7.000 okuyan herkezden allah razı olsun Allahım mucizemi nasip etsin AMİNNNN insallahhhh
Allahım tüm isteyenlere nasip etsin
Allahım gönül muradimizi nasip etsin inşallah

ayseygt1453 ayseygt1453 ablacım bir aya niyetlenmiştin çok şükür daha kısa zamanda bitiyor allahın izniyle allahım evladının gözyaşları okuduğumuz dualar hürmetine hayırlı evlatlar versin inşallah hem sana hemde istyen herkes inşallah

X