10.000 FATİHA okuyacagim şifam olsun mucizem nasip olsun inşallah

Ayşe abla nasılsın 100 tane alıyorum Rabbim kabul etsin bide bişi sorcam bunu illa başkalarının mi okuması gereki6or ben kendim olusam olur mu ki acaba

Ayşe abla nasılsın 100 tane alıyorum Rabbim kabul etsin bide bişi sorcam bunu illa başkalarının mi okuması gereki6or ben kendim olusam olur mu ki acaba
Canım benim ne mutlu kendin okusan ben çok dua gurubundayim buayda okunsun istediğim için böyle bisey yaptım paylaşan arkadasda dağıtmış bittiği ayda hamile kalmış Rabbimiz bizede nasip etsin inşallah
Allah razı olsun benim için okudugun İÇİN inşallah bende sana okurum allahım gönül muradimizi minigimizi mucizemizi nasip etsin AMİNNNN insallahhhh

tsefem28 canım benim doktorada gideceğim bu iki ay ebeye gideyim sonrasında gittiğim özel hastaneden bilgi alayim ne diyorlar birde araştırma hastanesine gideceğim amaliyatimi olayim tek tuple hamile kalma sansim varmi yoksa eşim tüp bebek dusunmuyor kafasını fazla meşgul etmeyeyim sırasıyla esimi tüp bebeğe kadar ikna etmeye çalışacağım kismetse varsa işlerim rast gider ama doktorlar ne diyecek çok merak ediyorum şuanda duayla sabırla bekliyorum

canım seninniyetine 100 tane fatiha okudum ALLAH gönlüne göre versin

Okunan 8.220 okuyan herkezden allah razı olsun Allahım gönül muradinizi nasip etsin inşallah inşallah mucizem nasip olsun rabbimiz tüm isteyenlere nasip etsin AMİNNNN insallahhhh

Okunan 8.420 okuyan herkezden allah razı olsun......
Allahım gönül muradinizi nasip etsin inşallah....
Allahım tüm isteyenlere nasip etsin inşallah............

Allah yardimcin olsun ablacim azmine dayanma gücüne bu bıkmadan usanmadan sarf ettiğin çabaya hayranım doğrusu benide kamçılıyor bu haller Rabbim boşa cikartmasin inşallah kokaylastirsin islerimizi inşallah neler yapıyı ebe anlatır misin biraz
Canım benim suan ebeye gidiyorum hayırlısı allahtan inşallah vesile olur mucizem nasip olur rabbimiz tüm isteyenlere nasip etsin inşallah

Canım benim ebe benim karnima parmaklarıyla besmele çekip rahime şekil verdi banada 3. Günü dediki rahim yerine geldi dedi eyer adet olursan yine gel dedi bebeğin olur dedi ben kistten bahsettim limonla mydononoz iç dedi birde süt ve maydonozlu dedi bende üçgun içtim enfeksiyon için önerdi bende enfeksiyon kistlesmis inşallah sifam olur dualarinda gücüyle hayirlisiyla inşallah mucizem nasip olsun....
Allahım hayırlı kılsın hayirlisiyla sağlığıyla imanlı güzel huylu evlatlar tüm isteyenlere nasip etsin rabbimiz kimsenin kucağını boş birakmasin tüm isteyenlere tekrar tekrar nasip etsin AMİNNNN insallahhhh duam da herzaman busekilde ALLAHIM kabul etsin inşallah ....
inşallah senden de güzel haberler alacağız allahimizin izniyle duaların da gücüyle inşallah .... SEN ne yapıyorsun Buarada sorunun varmiydi bildiğim kadarıyla bitane evladin vardı ALLAHIM hayırlı olmasını büyüdüğünü gostersin saglikli uzun omur versin inşallah inşallah kardeşçe nasip olsun AMİNNNN insallahhhh

Süt maydanozlu dediğin buharından oturmak mi ya benim bi sorun doktora gire yok ama bi hoca hanıma gittim o da rahme giden yolda tıkanıklık olduğunu söyledi ama tüplerde bişi yok dedi doktora sordum rahim de tüplere kadar olan yolda bi sorun olabilir mi sperm gitmeye bilir mi dedim doktor böyle bişi mümkün olamaz bilimsel olarak dedi tabi hoca dedi felan demedim bana maydanozlu süt buharı önerdi uzun sure demedim ama bi sonuç alamadım çok masraflı olmaya başladı bıraktım bir kez aşılama 2 kez de klomen denedik doktor bi daha aşılama deneyelim dedi bilmiyorum kararsizim maddiyata bağlı biraz da ibsn kendim için diil oğlun çok üzülüyorum anne yeter artık herkesin kardeşi oldu bi tek senin karnından çıkmıyor diyo 5 yaşındaki çocuk bunu söylüyor çok üzülüyorum ama napim nasip inşallah dualarla gelecek inanıyorum

İnşallah gelecek canım benim sende ebeye git bakalım ne diyor illaki cevrende ebe vardır ....
Benim için maydonozlu sütü iç dedi limon ve maydonozuda ama üçgun iç dedi üçgun rahime şekil verdi BİSMİLLAH diyo okuys okuys parmaklarını rahime yukarı doğru bastırıyor kimisine alabalık karnına sarıp yat diyormuş birgece.... Komşumun ablası üçüncü dusugu yaptı onada bidaki gebeliginde sabun yumurta harcı yapistiracakmis beline bebeği tutsun diye hayırlısı allahtan...
Bitane Komşum ilk bebeğini sezeryanla doğum yapmış bidaha hamile kalamamış meyer yumurtaligi dikmişler ebe kadın muayene sırasında canını yakmış biraz ama dikili yeri yirtmis ve Biray adetten sonra tekrar hamile kalmış Rabbimiz vesile ediyor işte Komşum üçüncuyu doğum yaptı .. şimdi illaki benide götürmek istediler inşallah banada vesile olur
Allahım tüm isteyenlere nasip etsin inşallah

Okunan 8.720 ALLAHIM kabul etsin inşallah okuyan herkezden allah razı olsun

Allahım mucizemi hayırlı kılsın nasip etsin AMİNNNN insallahhhh
Rabbimiz tüm isteyenlere nasip etsin inşallah .... Allahım kimsenin kucağını boş birakmasin tüm isteyenlere tekrar tekrar nasip etsin hayirlisiyla sağlığıyla inşallah

Okunan 9.000 okuyan herkezden allah razı olsun cooooooooookkkk teşekkür ederim ALLAHIM gönül muradinizi nasip etsin AMİNNNN insallahhhh

Okunan 9.000 okuyan herkezden allah razı olsun cooooooooookkkk teşekkür ederim ALLAHIM gönül muradinizi nasip etsin AMİNNNN insallahhhh
arkadaşım 50 tane daha okudum Rabbim hayırlısıyla melegine kavuştursun sana ve tüm isteyenlere yavrularını kucaklamayi nasip etsin inşallah
Saracoğlu Hoca nin soğan kurunu tavsiye ederim canım bi arastir ben ve birkaç arkadaşım faydasını gördük ışteyim çok uzun yazamıyorum net ten bulabilirsin tarifini şifa Rabbim den elbet bunu da bir deneyiver Allah yar ve yardimcim olsun en kisa zamanda yüzünü güldursun insallah

Okunan 9.220 okuyan herkezden allah razı olsun allahım gönül muradimizi nasip etsin AMİNNNN insallahhhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…