10.000 FATİHA okuyacagim şifam olsun mucizem nasip olsun inşallah

Okunan 4.700 ALLAHIMA şükürler olsunnn yarısini okuduk ALLAHIM tamamına erdirsin inşallah inşallah da mucizem nasip olsun hayirlisiyla sağlığıyla inşallah
Rabbimiz tüm isteyenlere nasip etsin AMİNNNN insallahhhh
Okuyan herkezden allah razı olsun cooooooooookkkk teşekkür ederim

Okunan 5.015 çok sukur yarısi okundu
Okuyan herkezden allah razı cooooooooookkkk teşekkür ederim ALLAHIM gönül muradimizi nasip etsin inşallah
ALLAHIM hayırlısiyla sağlığıyla imanlı güzel huylu evlatlar tüm isteyenlere nasip etsin AMİNNNN insallahhhh

Allahım mucizemi hayırlı kil nasip et

ay kıyamam ben sana ya , ins en yakın Zaman'da kardeşi olur

ay kıyamam ben sana ya , ins en yakın Zaman'da kardeşi olur
İnşallah canım benim inşallah resmini çekerken dedimki bu resmi kardeşin olursa gosterecegim o ağladı benim içim parçalandı ALLAHIM güzel allahım tüm isteyenlere nasip etsin inşallah
Herzaman duamdasiniz Allahım kimsenin kucağını boş birakmasin tüm isteyenlere tekrar tekrar nasip etsin inşallah.... allah razı olsun

Canim 100 tanede ben aliyim inşallah Rabbim nasip ederse bizde cocuk sahibi olmayi isyoruz .Rabbim en kisa zamanda tüm isteyenlere nasip etsin insallah

Canim 100 tanede ben aliyim inşallah Rabbim nasip ederse bizde cocuk sahibi olmayi isyoruz .Rabbim en kisa zamanda tüm isteyenlere nasip etsin insallah
İnşallah inşallah canım benim allah razı olsun cooooooooookkkk teşekkür ederim ALLAHIM gönül muradini nasip etsin inşallah mucizen nasip olsun
Allahım tüm isteyenlere nasip etsin AMİNNNN insallahhhh

5.165 okunan ALLAHIM kabul etsin inşallah inşallah da minigim meleğim mucizem nasip olsun hayirlisiyla sağlığıyla inşallah
Rabbimiz tüm isteyenlere nasip etsin AMİNNNN insallahhhh

...... 5.165 .....
Okuyan herkezden allah razı olsun rabbimiz gönül muradinizi nasip etsin AMİNNNN insallahhhh

Cnm bende 100 aldım İnş okuyacam Allah kabul etsin bi an önce sesimizi duysun hayırlı sağlıklı temiz evlatlar nasip etsin inşallah

Cnm bende 100 aldım İnş okuyacam Allah kabul etsin bi an önce sesimizi duysun hayırlı sağlıklı temiz evlatlar nasip etsin inşallah
Allah razı olsun cooooooooookkkk teşekkür ederim ALLAHIM gönül muradini nasip etsin inşallah mucizen nasip olsun
Allahım tüm isteyenlere nasip etsin AMİNNNN insallahhhh

Yâ Rabbî!.. Bize sarsılmaz bir iman, güzel bir ahlâk, şükredici bir kalb, sabredici beden, zikredici dil, kaza ve kaderine rıza gösteren hayırlı ömür, salih evlât, dünya ve ahirette güzellik ihsan et! Ana ve babamızı da mağfiret eyle!

Yâ Rabbî!.. Kendi sevgini, sevdiklerinin sevgisini, bütün enbiyânın, Ehl-i beytin, Eshâb-ı kirâmın ve bütün evliyâ-i kirâmın sevgisini ve sevgine kavuşturacak amel ve işleri nasip eyle!

Okunan 5.265 okuyan herkezden allah razı olsun cooooooooookkkk teşekkür ederim ALLAHIM gönül muradinizi nasip etsin inşallah allahım tüm isteyenlere nasip etsin hayirlisiyla sağlığıyla inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…