10.000 FATİHA okuyacagim şifam olsun mucizem nasip olsun inşallah

Kızlar bugün 300 tane okudum ekleyecektim kısmet başka arkadaşa nasip mis Yegenim mj yazmış komşusu niyetlenmis 10.000 fatihaya bebeği olsun diye bende direkmen verdim ALLAHIM kabul etsin inşallah
Allahım tüm isteyenlere nasip etsin inşallah allahım kimsenin kucağını boş birakmasin tüm isteyenlere tekrar tekrar nasip etsin AMİNNNN insallahhhh

4.035 okunan ALLAH razı olsun
Okuyan herkezden ALLAHIM gönül muradimizi nasip etsin inşallah

cnm Kuran kursu varsa çevrende verebilirsin hemen biter
Canım benim daha önce hz İbrahimin in hz Zekeriyya nin duasını okuttum şimdi söyleyemem soylesem mutlaka okurlar ama cekinirim artık hayırlısı tamamına erdirsin ALLAHIM ... ALLAHIM gönül muradimizi nasip etsin inşallah
Rabbimiz tüm isteyenlere nasip etsin kimsenin kucağını boş birakmasin diyetek herzaman dualarimdasin Allahım kabul etsin inşallah

Allahım hayirlisiyla sağlığıyla imanlı güzel huylu evlatlar tüm isteyenlere nasip et
Allahım kimsenin kucağını boş bırakma hayırlı kil tümmm isteyenlere tekrar tekrar nasip ett AMİNNNN insallahhhh
Allahım kabul etsin

Kızlar küçük kızım kardeş için bukadar çok ağladı bende okuyamadim rabbime dua ediyorum ALLAHIM hayırlı kil mucizemi nasip et diye
Kızım hep hamileymisim gibi davrandı bana cantama mj lar ceviz fındık kırıp yedirmeler besmele şerif yazıp bütün duaları okumalar yaşın i şerif okudu bir suru şeyler bende odaya çağırdı adet olduğum günde ve onunla benim bebeğim olamayacak kist varmış hamile olamiyormusum diye konuştum ve gözüme baktı ağladı ağladı kiyamadim öğünlerde de bütün dua gruplarından cikacaktim konuyu kapatacaktim
Şimdi de Allahım hayırlı kılsın nasip olsun diye dualarimda devam ediyorum hayırlısı allahtan

Son düzenleme:
Abla simdilik 100 adet okudum tam yataga girdim yatacaktim ki bu sayfayi gördüm ben okudukca sana yazarm ablacm Rabbim biyetini kabul etsin inşallah

Abla simdilik 100 adet okudum tam yataga girdim yatacaktim ki bu sayfayi gördüm ben okudukca sana yazarm ablacm Rabbim biyetini kabul etsin inşallah
Cooooooooookkkk teşekkür ederim allah razı olsun canım benimallahim gönül muradini mucizeni nasip etsin inşallah inşallah güzel haberlerini alırız inşallah senin için de okuruz ALLAHIM kabul etsin inşallah

4.135 okunan ALLAHIM kabul etsin inşallah inşallah da mucizem nasip olsun
Allahım tüm isteyenlere nasip etsin inşallah

4.335 okuyan herkezden allah razı olsun
Allahım gonul muradinizi nasip etsin Rabbimiz tüm isteyenlere hayirlisiyla sağlığıyla hayirlisiyla imanlı güzel huylu evlatlar nasip etsin AMİNNNN insallahhhh

4.450 okunan ALLAHIM kabul etsin inşallah inşallah da mucizem nasip olsun
Allahım tüm isteyenlere nasip etsin
Hayirlisiyla sagligiyla AMİNNNN insallahhhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…