10.000 FATİHA okuyacagim şifam olsun mucizem nasip olsun inşallah

maşallah baya ilerlemişsiniz ben henüz 1000 i tamamlayamadım ama epey okudum :KK36::KK36:
Sağol canım benim allah razı olsun bende leke geldiği için bugün okuyamadim bu hafta bayabi omumaya gayret edeceğim perşembe den pazartesi gününe kadar değerlendirme günlerim hayırlısı allahtan olmayacak biliyorum bu şartlarda kist oldugu icin enfeksiyon oldugu icin ama allahımin mucizesini mucizemi umut ederek okumayı tamamlayacagim
Allah razı olsun sizlerdeyardimci oluyorsunuz Rabbimiz gönül muradinizi nasip etsin inşallah AMİNNNN insallahhhh

Okunan 3.723 okuyan herkezden allah razı cooooooooookkkk teşekkür ederim
Allahım gönül muradinizi nasip etsin inşallah allahım hayırlı kılsın mucizem nasip olsun AMİNNNN insallahhhh
.....,..:KK200::KK200::emir_bebek::KK200::KK200:

527278.jpg

Okunan 3.823 cooooooooookkkk teşekkür ederim allah razı olsun okuyan herkezden ALLAHIM gönül muradinizi nasip etsin inşallah
:KK200::KK200::emir_bebek::KK200::KK200:
Allahım hayırlı kılsın nasip olsun minigim meleğim mucizem inşallah
Rabbimiz tüm isteyenlere nasip etsin AMİNNNN AMİNNNN insallahhhh:KK19::KK19::KK19::KK5::KK5:

Ayşe abla bittimi fatihalar şuan adetim bitince yardım ederim insallah bide ebeye gitcen diyidun gidebildi mi
Canım benim henüz 3.923 oldu daha da var okunacak allah razı olsun çok teşekkür ederim
Canım benim ebeye gittim üçgun üst üste gidilecekmis gidenler allahimizin izniyle hamile kalmış bende gittim üçgun üst üste karnımdan muayene yaptı parmaklarıyla rahime şekiller verdi adetli gidiliyor banada bebehin olur dedi inşallah da olur hayırlısı allahtan allahım hayırlı kılsın İNŞALLAH.... Bi arkadaş paylaşmıştı 10.000 fatiha okuduğu ay hamile kalmış bende Buarada 10.000 fatiha okumaya niyetlendim inşallah vesile olur mucizem nasip olur rabbimiz tüm isteyenlere nasip etsin inşallah

4.023 okunan ALLAH razı olsun okuyan herkezden ALLAHIM gönül muradimizi nasip etsin inşallah:KK200::KK200::emir_bebek::KK200::KK200:

X