10.000 FATİHA okuyacagim şifam olsun mucizem nasip olsun inşallah

Rabbimiz tüm isteyenlere nasip etsin herzaman duam
Allahım kimsenin kucağını boş birakmasin tüm isteyenlere nasip etsin diye
Allahimizin izniyle duaların da gücüyle hayirlisiyla sağlığıyla rabbimiz tüm isteyenlere nasip etsin inşallah

20 tane okudum şimdilik. ayseygt1453 Rabbim kabul etsin. Mucizen gelsin tez zamanda İnşallah.
Allah razı olsun canım benimcook teşekkür ederim ALLAHIM gönül muradini nasip etsin sanada ablanada inşallah.... hayirlisiyla sağlığıyla imanlı güzel huylu evlatlar tez zamanda pes peşe gelsin ablanada sanada tüm isteyenlere de rabbimiz nasip etsin

Amin canım. Senden de Allah razı olsun. Dualarını eksik etme.
Bu arada 20 tane daha okudum.

20+20+35 -- 75
3.211+75 -- 3.286
Okuyan herkezden allah razı
Allahım gönül muradinizi nasip etsin inşallah
Allahım kist sikintim gitsin mucizem nasip olsun inşallah

60 tane okudum Allah kabul etsin ayseygt
Allah razı olsun çok sağol canım benim rabbimiz gönül muradini mucizeni nasip etsin inşallahablanada sanada Rabbimiz hayırlısiyla sağlığıyla imanlı güzel huylu evlatlar nasip etsin
Rabbimiz tüm isteyenlere nasip etsin AMİNNNN AMİNNNN insallahhhh

140 da ben okuya bildim ALLAHIM kabul etsin inşallah minigim meleğim mucizem nasip olsun ...Allahım hayırlı kıl nasip et amin

3.550 allah razı olsun okuyan herkezden
İnşallah mucizem sizinde duanizla gelecek
Rabbimiz tüm isteyenlere nasip etsin inşallah inşallah AMİNNNN insallahhhh

3.583 çok sukur Rabbimiz tamamını okumayı nasip etsin inşallah
Rabbimiz minigimi meleğimi mucizemi hayirlisiyla sağlığıyla nasip etsin inşallah inşallah da tüm isteyenlere nasip olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…