1 yıldır ALDATILMIŞIM...Aptalım...ben 3 çocuklu gencecik bir anneyim yüreğim yanıyor haykırmak istiyorum sokaklara acımı ne olur bakın

Nişanlilik bir törene bagli degildir, arkadaşlariniza "Nişanlilik evlilik vaadiyle olur" derseniz onlar anlayacaktir
Nişanlılık evlilik vaadiyle olur olmaz onu bilmem ama hakim tören yapıldı mı aileler biliyor mu bunlsrı sorgular
Adam ben onla nişanlı değilim dese biter o iş
Herkes herkese evlilik vaadi veriyor adamlar sırf bir kızla olmak için evlenicem diyor zaten klasik
Buna inanıp inanmamak bizim aklımıza kalmış
Neyse bu konuda fazla yazmak istemiyorum boş bir konu ve gereksiz

Sıze tokat atana obur yanagını cevırırsenız çok yakında 7 karılı ahmetınız olacak.
Bır konunuzu okudum, daha evvelde okumustum hatırladım. Pes

Biz konu sahibinin yazdıklarından çoğu şeyi anladık ama konu sahibi benim kemalim yapmaza bağlamış senelerce.

Herşeyi hala.inkar ediyor yok tehdit yok başladı yazdı o kadının tek amacı bizi ayırmak amacına ulaşıyor mutlu olacak böyle.oluncs diyor

Umarım diğer kadın amacına ulaşmasın diye kocanızın sizi senelerdir apaçık aldatmasını bu kez de sineye çekmezsiniz. Bırakın ulaşsın amacına kadın. Mutlu olsun. Hatta sizi eşinizden ayırabildi diye 40 fakir doyursun. Hatta o 40 fakir doyurursa aşırı mutluluktan, siz 400 fakir sevindirin sürekli ihanet eden bir adamdan kurtulduğunuz için. Ama yazdıklarınızdan anladığım kadarıyla korkarım ki bu sefer de affedeceksiniz. Adam sizin en özelinizi anlatmış kadına. Hala kadının amacından bahsetmenize şaşırdım açıkçası.

Not: 18 yıllık evliliğini ihanet sebebi ile sonlandıran 2 çocuklu bir ablanım.

Son düzenleme:
Ben sana kıyamam ya ne diyeyim bilemedim canım bir şekilde cocuklarınla kendine yeni bir hayat kuracaksın canın elbet cok yanıyordur ama sen annesin güçlü olmak zorundasın ıcın kan aglasada sapa saglam durup o 3 küçük kuzuya huzur vermelısın

Ben sonucun olumlu ya da olumsuz olmasından ziyade mahkemelerin birbirinden farklı kararlar vermesinin mümkün olduğunu, doktrinde de fikir ayrılıklarının olabileceğini, her somut olayın kendi koşulları çerçevesinde değerlendirilmesi gerektiğini, bu nedenle -istisnalar dışında- sonuca dair kesin yargılarda bulunulamayacağını anlatmak istiyorum yalnız.

Lütfen yanlış anlamayın. Herkes her konuda fikir beyan edebilir elbette ama yetkin olmadığımız alanlarda kesin beyanlarda bulunursak başkalarını yanlış yönlendirebiliriz.

Fikrimi söyledim
Hakim değilim
Sizde değilsiniz
Avukatsınız sanırım
Davayı tam bilmiyorsunuz
Ben kesin böyle mi demişim
Bence sonuç çıkmaz dedim ki çıkıcağını hiç sanmıyorum
Ortada nişan falan yok
Evleniriz demiş adam kız da inanmış
Herkes herkese söylüyor bunu
Bu suç olsaydı oooo mahkemelerden çıkmazdı kimse
Neyse fazla uzadı bu konu

Siz soylenmesi gerekeni apaçık söylemişsiniz, ben susuyorum. Teşekkürler

Şimdi bir eski konularınıza baktım da 1 yıldır falan değil 2015 den beri zaten mütemadiyen aldatılmışsınız, belki öncesi de var onu bilemiycem ve görmekten kaçınmışsınız. Ve muhtemelen bu aldatılmanızı da aynı sonla taçlandıracaksınız. Her konunuz da insanlara sayfalarca yorum yaptırdıktan sonra, tek bir cevap bile yazmadan sonuca ulaşmadan unutulup gitmiş, muhtemelen bu konunuz da öyle kapanıp gidecek.. Sormak istiyorum amacınız ne tam olarak? Hani bizi ilgilendirmez sizin mideniz vs.niz de, zor olmuyor mu hafızayı aldırmış gibi davranmak sürekli olarak?

Bu konu ne oldu bilmiyorum ama konu sahibi 1 yıldır aldatıldığını öğrenince çok şaşırdı
Siz gerçekten müneccimsiniz heralde (ya da aklın yolu bir mi deseydim) çünkü konu sahibi tam 6 ay sonra konu açtı 1 yıldır aldatılıyormuşum diye
Son iki mesaj eski konuları hortlatip o konulara yazdığınız mesajlar.
Siz neden bu kadar kötü kalplisiniz? Anlamamis ya da anlamak istememiş olabilir. Konduramamis olabilir. Basireti bağlanmış olabilir. Üstüne gitmeye cesaret edemeyip sadece burada paylaşıp rahatlamaya çalışmış olabilir. Binlerce sebebi olabilir yani kadının.

Şimdi bu kadını "Saf mısın eski konular burada işte, nasıl anlamadın?" der gibi aşağılamak, zaten yanan canını daha da yakmak, yarasına tuz basmak bir kadına yakışıyor mu? Vallahi istersem Ban yiyeyim ama sessiz kalamadim. İnsanların canını böylesine rahat yakamazsiniz. Teselli arayan insanın yarasina tuz basmak acımasızlıktir. Yazik.

Herşeyi hala.inkar ediyor yok tehdit yok başladı yazdı o kadının tek amacı bizi ayırmak amacına ulaşıyor mutlu olacak böyle.oluncs diyor
kocana diyeceksin ki adam ol yatmaya kalkmaya gelince anasını sokağını iknaya gelince yavşamayı bildiğin kadına bari ihanet etme hadi ben adamlığını görmedim adamlık yaptığına bari puştluk yapma..

yazık olan bişey varsa o da burada insanların duygularını ve emeklerini sömürüp, sonra da aynen hayatına devam edip, tekrar tekrar aynı şeyi yapmasıdır konu sahibinin. 2 yoruma dayanarak tanımadığınız insanların kalbiyle, karakteriyle ilgili hüküm vermek de sizin haddinize değil. Ha merak etmeyin şikayet butonuna basmıyorum ban yemezsiniz hakaret etmediğiniz sürece, sonuçta bu da bir fikir beyanıdır

Yoo basabilirsiniz, bundan cekinsem zaten yazmazdım bu yorumu.
Eski konulara da itinayla yazmissiniz, bunda net art niyet var.
Elbette kendinizi savunacaksiniz, ha haklısın ya keşke yazmasaydim demenizi beklemiyorum zaten.
Bazen tek bir mesaj da insanın niyetini anlatır. Tek bu konuya yazsanız neyse hadi, eski konulara da özenle mesaj dösemissiniz, ben buradan gayet de sonuç çıkarırım kimse de karışamaz.
İnşallah basiretinizin bağlandığı bir durumda insanlar sizin üstünüze gelmez de şu anı hatirlamazsiniz.

Ben şimdi farkettım ya pekı yılbaşında hamama gıttı mi bu adam ? o konuya açıklık getirmemişşiniz.valla demekki bu adamların nefes almasına bile izin vermemek lazım.bazıları diyor ya biraz nefes almaya ihtiyacı var adamların görüyoruz nefes alanların bir başkasına suni teneffüs yaptığınıbırakın nefessiz kalsınlar.bu nedir ya yüzde kaç oranında arttı bu aldatma oranları

Katılıyorum size kesinlikle. Diğer kadın mutlu olmasın diye belki de affetti bile biz de kendimizi parçalıyoruz boşu boşuna.

Konular zaten hortlamıştı ben de sözkonusu konulara daha önce yorum yazdığım için bildirim düştü.. Konu sahibi hanımefendinin bu konusuna kendisinin aynı kişi olduğunu farketmeden önce çözümcül mesajlar da yazmıştım dünden beri.. Kimse kusura bakmasın ama basiret bağlanması dediğiniz şey aynı konular çerçevesinde 1 defa olur, tabiki herkesin başına gelebilir mutlaka benim de geldi ve gelecektir yine de iyi dilekleriniz için teşekkürler :) Art niyet vs. demişsiniz ne kadar hoş demekki siz öyle görmek istediniz sizin tercihiniz. Kimseye niyetimi kanıtlamak zorunda değilim ama yine de belirteyim buna art niyet değil, yıllardır aynı kandırmacalar içerisinde hayatını idame ettiren bir hemcinsimi biraz sarsarak ileride daha iyi bir hayatı olmasına belki bir nebze katkım olmasını istemek diyelim. Ben bile isteye göz göre göre kendi hayatını mahfeden hemcinslerime istemsizce sinirleniyorum yüksek müsadenizle

Pekı, bu aldattıgı kadın kım o karsı esnaf olan aysemı. Yoksa farklı bırımı. Canım sen bunca ihanete neden o evde kaldın bır yolunu bul ve cocuklarını alıp cek git.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…