Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

2014-12-17 11.16.39.jpg

selam kızlar..
bugün oğluşum da eşim de evdeler hasta oldı-uklarından.. hastabakıcıyım bugüüüüünnnn..
çok giremiyorum o yüzden..
karnım ağrıyo yaaa regl olacak gibi..keşke olsammmmm..ısırgan otu çayı yaparmı acaba böyle ağrı

dünkü menüm
sabah: 2 yumurtalı omlet, 1 dilm ekmek, 1 dilim helva,3 zeytin 1kaşık lor 1 kk beyaz peynir, dereotu, yarım domates
ara: 2 kuru kayısı, 2-3 ceviz
öğle:2 dilim tam buğday ekemği ile yapılmış yağsız karışık tost, nescafe, 1 tane eti tutku
akşam zeytinyağlı kabak yemeği, 1 kase yoğurt, 1 dlim ekmek
ara: 10 fındık 2 kuru kayısı
su 3.5 lt
spor yok

selam kızlar..
bugün oğluşum da eşim de evdeler hasta oldı-uklarından.. hastabakıcıyım bugüüüüünnnn..
karnım ağrıyo yaaa regl olacak gibi..keşke olsammmmm..ısırgan otu çayı yaparmı acaba böyle ağrı
gecmis olsun canım sanada kolay gelsin:KK17: ısırgan otu cayi hiç icmedim ilgimi cekmedigi icin pek fikrim yok açıkçasi:KK17:

Bugun sonuclarimi doktora gosterdim kizlar...Hamd olsun, hersey yolunda saglikli besleniyorum demekki vitaminler falan iyiymis..Sadece sık sık az az yemeyi ihmal etme dedi..Bide tiroid ilacına devam bebek istedigimiz icin..Her ay kontrol kilo alma dedi:)

senin adına cok sevindim canım. cok gecmiş olsun

bugün çocuklardan vakit bulup sporyapamadım.. eksiklik hissediyorum

insan alışınca zor oluyor değil mi? ben de bir şeyleri yanlış yapmıs gibi hissediyorum

Selam kizlar neler yapiyorsunuz ay regl olcm fenalik basiyor beni

tatlı krizlerine girmiyorsundur umarım kaptan benim gibi :)

İnsallah canm ya cok istiyorum artik cevremde hamile gormeye dayanamiyorum .. Belirtiler de var kasik agrim bel agrim akinti vs ama erken sevinmek istemiyorum olmaxsa daha cok uzulurum.

ya

inşallah hamilesindir. ama stres yapma ya

Kizlar bugun cok yorgunum ancak gelebildm koca hazir evdeyken degerlendreyim ddim evi dip kose tmizledik perde taktirdim bol bol en sonunda da bnm pil bitti tabi evreler yandi is bitti ortada takilcak perde bisi yok bn tuttum adama askim makine durdu hetalde perdeyi tak dedim adam koptu ne perdesi die.:KK70:

temiz temiz bebişli bebişli oturun inşallah :)

Menumude yazayim sabah
2 dilm kepek ekmek
Az bisi menemen cay

Oglen yemedim evde degildim
Ara turk kahvesi

Aksam
Havuclu pirasa yemegi yarim tabak
4 kasil bulgur pilavi
1 dilim kepek ekmk
Yarim saat yuruyus 2 lt su

cok az yememiş misin canım ya ?

Bende yazim bugünkü menümü unutuyorum bazen..
Sabah
1 haşlama yumurta-1 domates-4 biber-1 minik salatalık-5 zeytin-kk peynir-1 tk tereyağ-1 tk reçel-biber tutam maydonoz,dereotu,kuzu kulağı-çeyrek simit-kayısı çayı(ayy ne çok yemişim:KK23:)
öğlen
1 tabak taze fasulye-2 kaşık yogurt
ara
nescafe şekersiz-2 incir,bikaç ceviz
akşam
2 kaşık bulgur pilavı-bi avuc kadar haslanmıs brokoli-2 kaşık yoğurt-1 bardak ayran
ara
1 elma
1 saat tempolu yürüyüş
2 lt su
Çok mu abartıyorum sizce kızlar ya..2 gündür ceviz incir yiyorum ara öğün yapmaya çalışıyorum..

kahvaltılarına bayılıyorum süper ! bence kalorisi cok değil menülerinin. yalnız dikkat! günde 2 den fazla inciri tavsiye etmiyor diyetisyenler kalorisinden dolayı! sporun süper!

BDizine protez takilmisti 2 ay once iltihap olmus yeniden ameliyat gerekebilirmis .. Bizimde hepyaslilar canm bi de soru bombardimanina tutulucam iyi biliyorum ee dusen dustu yeni bebek yok mu vs canimi skacaklar hic muhattap olmak istemiyoru...

canım Allah kolaylık versin. düsüncesiz cahil insanlarla ugrasmak cok zor! geçmiş olsun ayrıca.

Sen ne diyosun benimkilerde tetikte 3 yıl oalcak evleneli tık yok bizde ufak tefek sorunlar var eşimde bende bilmiyolar..Bbek istmeiyoruz dedik..Bugünde eşim belki gelmez yarın güne karnı ağrıyo demiş, kvde niye demiş,regl oldu demiş eşimde..Kv niye regl oldu hamile olsa ya demiş..Sinir oldum geçip karşılarına olmuyo diye bağırasım geliyo bazen :)

Bende valla rol yapmak öyle zorki..Onlar çocuk istemiyoruz düşünmüyoruz biliyolardı..2 hafta önce eşim söylemiş benim çocuğum olmayabilir çok umutlanmayın demiş..Niye öyle söyledin dedim üstümüzde bide onların stresini istmeiyorum dedi..Ona rağmen kv bugün öyle regl falan demiş düşün yani nelere dikkat ediyosa..

Geçmiş olsun canım..Bende bu ay umutlandım ama olmadı kısmet..Zaten doktor olsada düşük olma şansı yüksek olur demişti..Nasıl bi duyguysa bu yinede umutlanmaktan vazgecmıyo insan çok kızıyorum kendime o yüzden..

canım cok düşünüp stres yapma kendini. bir tanıdıgımın cocugu olmaz dedikleri halde normal yollardan bebeği oldu. aşılama vs de yaptırmadı. ama diyor ki kabullendiğim ay o aydı. hatta hamile oldugunu anlamadı. sürekli midesi bulanıyordu yazın havalar cok sıcak, sıcak carptı galiba deyip durdu epey. bozma moralini. ne olacagı hiç belli olmaz. inşallah her sey gönlünüzce olur

gunaydin kızlar aksam gelemedim siz neler yaptınız:-) dünkü menumu yine resim ekliyim zaten deftere yazmışım telefondan yazarken zor oluyor ya:KK53:

süpersin heheh. yalnız kafamı yan tutup okumak zor oldu biraz. :) menün harika. mekikleri tam mı yarım mı cekiyorsun ?

selam kızlar..

cok geçmiş olsuun

dünkü menüm
sabah: 2 yumurtalı omlet, 1 dilm ekmek, 1 dilim helva,3 zeytin 1kaşık lor 1 kk beyaz peynir, dereotu, yarım domates
ara: 2 kuru kayısı, 2-3 ceviz
öğle:2 dilim tam buğday ekemği ile yapılmış yağsız karışık tost, nescafe, 1 tane eti tutku
akşam zeytinyağlı kabak yemeği, 1 kase yoğurt, 1 dlim ekmek
ara: 10 fındık 2 kuru kayısı
su 3.5 lt
spor yok

cok güzel su içmişsin :KK66:

insan alışınca zor oluyor değil mi? ben de bir şeyleri yanlış yapmıs gibi hissediyorum

kahvaltılarına bayılıyorum süper ! bence kalorisi cok değil menülerinin. yalnız dikkat! günde 2 den fazla inciri tavsiye etmiyor diyetisyenler kalorisinden dolayı! sporun süper!

canım Allah kolaylık versin. düsüncesiz cahil insanlarla ugrasmak cok zor! geçmiş olsun ayrıca.

canım cok düşünüp stres yapma kendini. bir tanıdıgımın cocugu olmaz dedikleri halde normal yollardan bebeği oldu. aşılama vs de yaptırmadı. ama diyor ki kabullendiğim ay o aydı. hatta hamile oldugunu anlamadı. sürekli midesi bulanıyordu yazın havalar cok sıcak, sıcak carptı galiba deyip durdu epey. bozma moralini. ne olacagı hiç belli olmaz. inşallah her sey gönlünüzce olur

süpersin heheh. yalnız kafamı yan tutup okumak zor oldu biraz. :) menün harika. mekikleri tam mı yarım mı cekiyorsun ?

cok geçmiş olsuu

sagol canım resim eklerken düzgün aslında ekleyince yan dönüyor resmi cevirip koyayim yarın o zaman bakayım ne olacak:-) mekiklerin yarısı tam yarısı yarım hem alt karın hem üst karın calissin diye düşündüm de:-) bir gun yürüyüş bir gun pilates yapmaya karar verdim bugün pilates yaptım bakalım ne olacak:-)

[QUOTE="kahvaltılarına bayılıyorum süper ! bence kalorisi cok değil menülerinin. yalnız dikkat! günde 2 den fazla inciri tavsiye etmiyor diyetisyenler kalorisinden dolayı! sporun süper!
canım cok düşünüp stres yapma kendini. bir tanıdıgımın cocugu olmaz dedikleri halde normal yollardan bebeği oldu. aşılama vs de yaptırmadı. ama diyor ki kabullendiğim ay o aydı. hatta hamile oldugunu anlamadı. sürekli midesi bulanıyordu yazın havalar cok sıcak, sıcak carptı galiba deyip durdu epey. bozma moralini. ne olacagı hiç belli olmaz. inşallah her sey gönlünüzce olur [/QUOTE]
Bende yedikten sonra baktım telefondaki programdan kalorisi çok..Zaten hiç sevmem dün de güya ara öğün yaptım kendi çapımda :)Bebek konusunda herkes öyle diyor stres yapma diye..Valla uğraşıyorum bende meşgul olmaya çalışıyorum bişeylerle.Teşekkürler canım :)

cok geçmiş olsuun

Yok cnm cok bile bana tartildim bugun sBit kalmiskilom 100 g bile gitmemis koca yuzunden..
Sagol cnm gercekten zor allah da bana yardim ediyo bi sekilde..
İnsalah da bebis vardir da nedense umudum da yok kuzum

Yok cnm cok bile bana tartildim bugun sBit kalmiskilom 100 g bile gitmemis koca yuzunden..
canım gider gider acelemiz yok :KK66: bebiş konusu ise İnşallah olur en kısa zamanda bende istiyorum Rabbim isteyen herkese versin İnşallah ...

canım gider gider acelemiz yok :KK66: bebiş konusu ise İnşallah olur en kısa zamanda bende istiyorum Rabbim isteyen herkese versin İnşallah ...
april burdaki herkes hakkında birşeyler biliyorum ama senin hakkında bilmediğimi farkettim evli misin kac yaşındasın ben nedense seni kafamda nişanlı falan diye hayal etmistim :-)

bende bugün tartildim bendede aynı ya bu hafta bir duraksadi kilom :KK53: inşallah canım hayirlisi olsun bebek konusunda allah isteyen herkese sağlıklı bebisler nasip etsin:KK19:

o
bende bugün tartildim bendede aynı ya bu hafta bir duraksadi kilom :KK53: inşallah canım hayirlisi olsun bebek konusunda allah isteyen herkese sağlıklı bebisler nasip etsin:KK19:
onumuz hafta iyi asılcaz canm sporumuzu güzel güzel yapıcaz gitcek en az 1 klo tabi bende bebbiş yoksa :KK45:

Alintilama isi olmuyor malesef yazasiya kadar sayfa yeniliyor bende de, bebis konusu icin allah isteyen dileyen herkese versin diyorum, kilolar niye sabit kaldi kizlarrr??? Ay cok yorgunum ben yaaa

Kilolarimizi da bildirelim yarin cici cci bazi arkadaslar hic ugramiyor onlari izinli yazcm artik geldiklerinde de deneme sureci gibi uygulama yapalim diyorum ben, cunku hem motivasyonu dusuruyor hem ortalamayi dusuruyor hem de paylasimda bulunmuyorlar. Siz ne dersiniz izinli yazalim mi? Bu arada paylasim yetersizliginin diskalifiye sebebi oldugunu da hatirlatirim tatliciklarimm

***1.TAKIM 392.ETAP***

sosyestetik(58.4///%)
ApriL_2007(92////%)
jasmine53(76////%)
prensesss016(56.7////%)
ispanyol(77////%)
dagatesi(63.5////%)
mahzen77(83.2////%)
loyalty88(55.9////%)
afrodit26 (63//////%)
deadline(66.5/////%)

1. Takim Ortalamasi: %