Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Bende yazim bugünkü menümü unutuyorum bazen..
Sabah
1 haşlama yumurta-1 domates-4 biber-1 minik salatalık-5 zeytin-kk peynir-1 tk tereyağ-1 tk reçel-biber tutam maydonoz,dereotu,kuzu kulağı-çeyrek simit-kayısı çayı(ayy ne çok yemişim)
öğlen
1 tabak taze fasulye-2 kaşık yogurt
ara
nescafe şekersiz-2 incir,bikaç ceviz
akşam
2 kaşık bulgur pilavı-bi avuc kadar haslanmıs brokoli-2 kaşık yoğurt-1 bardak ayran
ara
1 elma
1 saat tempolu yürüyüş
2 lt su
Çok mu abartıyorum sizce kızlar ya..2 gündür ceviz incir yiyorum ara öğün yapmaya çalışıyorum..

Aynen canm oglen evden ciktik aksam altida evdeydik hep kosturmaca oldu paxara falan da gittim firsatim olmadi
Bende sadece sabahları bikaç saat eşime yardıma gidiyorum..Sonra bütün gün evdeyim..2 ay öncesine kadar evde durmazdım..Şimdi evden çıkmak istemiyorum..Yarın gün var kayınvalideyle hiç gidesim yok bi bahane bulsam

He valla bn de severim evde durmayi :) bnm kv hasta haliyle gun yapacakti onuumuz c.tesi bn de yapma dedim dinlemedi siz yapiverirsiniz diyodu dr durumun ciddi deyince oturdu totosunun ustune yirttim :)

He valla bn de severim evde durmayi :) bnm kv hasta haliyle gun yapacakti onuumuz c.tesi bn de yapma dedim dinlemedi siz yapiverirsiniz diyodu dr durumun ciddi deyince oturdu totosunun ustune yirttim :)
Nesi var ki canım geçmiş olsun..Bizimki evde değil allahtan dısarda kayınvalidenin eski komsu arkadasları falan..Ama çok sıkıcı yani hep aynı yer aynı yemekler aynı insanlar yaş ortalaması 55en gençleri benim kv. :)

BDizine protez takilmisti 2 ay once iltihap olmus yeniden ameliyat gerekebilirmis .. Bizimde hepyaslilar canm bi de soru bombardimanina tutulucam iyi biliyorum ee dusen dustu yeni bebek yok mu vs canimi skacaklar hic muhattap olmak istemiyoru...

BDizine protez takilmisti 2 ay once iltihap olmus yeniden ameliyat gerekebilirmis .. Bizimde hepyaslilar canm bi de soru bombardimanina tutulucam iyi biliyorum ee dusen dustu yeni bebek yok mu vs canimi skacaklar hic muhattap olmak istemiyoru...
Sen ne diyosun benimkilerde tetikte 3 yıl oalcak evleneli tık yok bizde ufak tefek sorunlar var eşimde bende bilmiyolar..Bbek istmeiyoruz dedik..Bugünde eşim belki gelmez yarın güne karnı ağrıyo demiş, kvde niye demiş,regl oldu demiş eşimde..Kv niye regl oldu hamile olsa ya demiş..Sinir oldum geçip karşılarına olmuyo diye bağırasım geliyo bazen :)

Ayy bnm kv de oleydi dusuk olunca ceneleri kapandi simdi lagi bile gecmiyor .. Ama digerlerine sormasi kolay tabi bn de tersliyorum alla dayanamiyorum artik bn derdime dusmusum bi de onlara mi laf anlatcam

Ayy bnm kv de oleydi dusuk olunca ceneleri kapandi simdi lagi bile gecmiyor .. Ama digerlerine sormasi kolay tabi bn de tersliyorum alla dayanamiyorum artik bn derdime dusmusum bi de onlara mi laf anlatcam
Bende valla rol yapmak öyle zorki..Onlar çocuk istemiyoruz düşünmüyoruz biliyolardı..2 hafta önce eşim söylemiş benim çocuğum olmayabilir çok umutlanmayın demiş..Niye öyle söyledin dedim üstümüzde bide onların stresini istmeiyorum dedi..Ona rağmen kv bugün öyle regl falan demiş düşün yani nelere dikkat ediyosa..

Bosver cnm kulak asma sen stres bile engelliyo hic sorun yokken ov testi yapiyor musun yum icin

Bosver cnm kulak asma sen stres bile engelliyo hic sorun yokken ov testi yapiyor musun yum icin
Bu ay başladım ilk kez yaptım adetim düzensiz diye..Doktor adetten 14 gün sonra değil,önce yumurtlar her kadın diyodu doğruymuş :) 19. gün yumurtlama testi pozitifti.tam 14 gün sonra regl oldum..Testsiz mümkün değil anlayamam geç yumrutluyorum sanırım...Sen yapıyomusun düşük ne zamandı cnaım..

Temmuzda ogrendim cnm ov testi ile austosta dustu.. Yine yapiyorum test ama hic net bi koyu goremedim .. Duzen de yok zaten gecen sefer de yum olmamis dr dedi bu ay da supheli oldugu ..

Temmuzda ogrendim cnm ov testi ile austosta dustu.. Yine yapiyorum test ama hic net bi koyu goremedim .. Duzen de yok zaten gecen sefer de yum olmamis dr dedi bu ay da supheli oldugu ..
Geçmiş olsun canım..Bende bu ay umutlandım ama olmadı kısmet..Zaten doktor olsada düşük olma şansı yüksek olur demişti..Nasıl bi duyguysa bu yinede umutlanmaktan vazgecmıyo insan çok kızıyorum kendime o yüzden..

Tek tutundugumuz sey umut cnm bnm o da olmasa ne oluruz .. İnsallah gelecek bebisler bekletmeden

Dünkü menüm :
Sabah
Yarım simit
Bir cay
Ara
Küçük dilim kek
Öğle
Bir kase mercimek çorbası
İki çatal taze fasulye
İki kaşık pilav
Akşam
Bir çiğ köfte dürüm
Bir ayran
2 lt su
Spor yok

Günaydın menün çok az değil mi canım..Sen mi kahvaltı sevmiyodun yanlıs mı hatırlıyorum?

gunaydin kızlar aksam gelemedim siz neler yaptınız dünkü menumu yine resim ekliyim zaten deftere yazmışım telefondan yazarken zor oluyor ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…