Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Selam kizlar nasilsiniz?Bende regl oldum sancidan öldüm aksama kadar ilacla gecti biraz simdi sersem gibiyim...Moralimde sıfir ya siskinim kilo almisim gibi hissediyorum..
gecmis olsun canım benim geçen haftaki halim cok ağrım vardı önce sonra ipin ucunu kaçırdım regl olunca yemedigim kalmadı aman sen dikkat et bu hafta kilo almış olmak istemiyorum cumadan sonra 2 gun acayip bir şeyler oldu doymak bilmedim regl etkisiyle cok pisman olsamda olan oldu artık bu hafta cok dikkat etmem lazım persembeye kadar

Sağol canım dikkat etmeye çalışıyorum..Yarın kontrolüm var tiroid bakalım ilacı bıraktırırsa napcam bilmiyorum..İlaç kullanırken bile kilo vermekte zorlanıyorum..Benim suan 55-56 arası gidip geliyorum bi düşsem gerisi gider ama hep burda takılıyorum..

ideal kilona az kaldığı icin vermekte zorlaniyorsun bence hep oyle derler ben oraya gelemedim daha ama bu arada ilaç kullandigini bilmiyordum unutmuşum ya da hipotiroid misin hiper mi yada başka birşey mi ne icin ilaç kullanıyorsun

Tiroidler çalışmıyomus canım..Hipo mu dedi hatılamıyorum :)

Tiroidler çalışmıyomus canım..Hipo mu dedi hatılamıyorum :)
hipotiroid sin o zaman metabolizman yavaş çalışıyor aslında ilaç kullandigin icin daha rahat kilo verirsin bu arada başka bir şeyde olabilir tabi bu hastalıklarda ilaclar uzun süreli kullanılıyor ama inşallah değerlerin normal çıkar cok gecmis olsun canım hedefine az kaldı sanırım değil mi bir korumaya gecsen tamam bu konuda daha rahat olursun bence

ben geldim kimse yok ben gelmiyorum burası kalabalık oluyor bir tek loyalty oluyor çoğu zaman kimse neden yok acaba bende gidiyorum o zaman

Bu hastalik bende de ipin ucunu kacirtti kizlar, hemen yarin tekrar basliyorumm bi alternatif diyetlere bakayim biraz bari

tam gidiyordum ben onu izlemiyorum hiç izlemedim yani cok sıkıldım yapacak birşey bulamadım burda da kimse yoktu ne yapsam film mi izlesem kaptan bir film onerin var mi
Ben daha cok dizi izliyorum canim yabanci film ne desem bilemedim simdi imdb den 7 puan ve uzeri alanlar izlemeye deger bence

Ben daha cok dizi izliyorum canim yabanci film ne desem bilemedim simdi imdb den 7 puan ve uzeri alanlar izlemeye deger bence
genelde oyle izliyorum ama bu aralar tüm filmler icimi daraltıyor cok karışık olmasın yormasin beni falan diye romantik komedi izliyorum bu aralar özellikle eski filmlerden 2000 lerin baslari filmleri gibi gideyim bir arastirayim birşeyler bulamazsam da vakit geçer

Kizlar bnm koca evde saat basi bogazi otuyo annemin deyimiyle:) bu hafta ben cok bisi veremem heralde
Ben bu erkeklerin metabolizmalarina, benim erkek arkadasimda oyle surei biseyler yemek ister ben yemek istemeyince de israr eder, bir erkeklere bi de unlulere gicigim nasil hep ayni kaliyorlar ben neden yiyince hemen tartida farkediyor aaaa

Dnku menum
Sabah
1 yumurta
Bir bardak cay
Bes alti zeytin
İki dilim kepek ekmek

Oglen yemedim

Aksam
Bi ceyrek tantuni
Bir bardakayran
2 bardak cay

Yarim saat yurume
1 lt su

Bi arastir bakalim tatlim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…