Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Kizlar bu hafta ortalamamiz cok dusuk ve bildirim yapmayanlar da var eger bu hafta da bildirimde bulunmazlarsa (gerekcesiz) diskalifiye edelim diyorum ben cunku bi anlam veremedim bir kisi olsa neyse birden cok bir de, ya da izinli yazariz sonra donmek isteyince de deneme suresi olur yine ortak karar almak istiyorum sizce ne yapalim kizlar?

Kizlar bu hafta ortalamamiz cok dusuk ve bildirim yapmayanlar da var eger bu hafta da bildirimde bulunmazlarsa (gerekcesiz) diskalifiye edelim diyorum ben cunku bi anlam veremedim bir kisi olsa neyse birden cok bir de, ya da izinli yazariz sonra donmek isteyince de deneme suresi olur yine ortak karar almak istiyorum sizce ne yapalim kizlar?
canım bu ara telefondan çok zor girip bişeyler yazmak.. mutlaka bir nedenleri vardır diye düşünüyorum...izinli yazalım derim ben..

selam kızlar..
alıntılıyorum ama yazamıyorum..
dünkü menüm
sabah: 1.5 dilim ekmek, 1 kaşık lor, 1 dilim beyaz peynir, domates salatalık, dereotu, 1 haşlanmış yumurta, 25 gr tahin helvası
öğle: 1 kase mercimek çorbası, 3 kaşık pırasa, yarım dilim ekmek
ara: 1 nescafe, 2 ceviz , 3-4 badem 2 kuru kayısı
akşam 4 köfte, salata
ara: 8 badem 2 kuru kayısı
su 3lt spor yok
canm menun güzel bebek de sana spor oluyordur :)

dünkü menum kızlar..
sabah 1yumurta
1bardak cay
5zeytın
1küp seker kadar koy peyniri
2dilim kepek ekmek

ara bir avuc fındık fıstık

öğlen 4kasık nohut 1tane biber dolması
yarım kase yoğurt

akşam
yarım pide kıymalı bir kase corba
bir bardak ayran küçük

küçük bi parca cikolata
dün kv deydim orada yememek gibi bi durumum olamıyor malesef kızlar biraz fazla oldu gibi ama neyse..
3saat temzilik+ 2lt su

ya diskalifiye cok ağır ama haber verselerdi keşke bilmiyorum ki kaptan izinli yazalım şimdilik bence yine hbr vermezlerse diskalifiye edersin süre verelim bence:-( bu arada misafirimiz var ani kuzenim eşi çocuğu geldi cocuk peşinde koşuyorum yeme düzenim bozuldu bugün yarina dikkat etsem iyi olacak bu haftada husrana uğramak istemiyorum kaptancim cok girmiyorum söz en geç pazartesiye burda ultra aktif olcam :-(

Paylasimda da bulunmuyorlar ama bakalim persembeye kadar hala bir gerekce yoksa yeniden gozden gecirelim diyorum
tamam canım ..perşembeye kadar gelmezlerse öyle yaparız
dünkü menum kızlar..
sabah 1yumurta
1bardak cay
5zeytın
1küp seker kadar koy peyniri
2dilim kepek ekmek

ara bir avuc fındık fıstık

öğlen 4kasık nohut 1tane biber dolması
yarım kase yoğurt

akşam
yarım pide kıymalı bir kase corba
bir bardak ayran küçük

küçük bi parca cikolata
dün kv deydim orada yememek gibi bi durumum olamıyor malesef kızlar biraz fazla oldu gibi ama neyse..
3saat temzilik+ 2lt su
menü güzel de küp şekeri kadar peynir neyin nesi :KK53: ...2 dilim ekmeği neyle yedin. ben peynir baya çok yiyorum ..

tamam canım ..perşembeye kadar gelmezlerse öyle yaparız

menü güzel de küp şekeri kadar peynir neyin nesi :KK53: ...2 dilim ekmeği neyle yedin. ben peynir baya çok yiyorum ..
cok küçük bi parcaydı yani öle aklıma geldi öle dedim minincik peynirdi:KK48::KK48: zeytinle yumurtayla yedim tatlım zeytini daha cok seviyorum:)

huhhuuuuu 1. takımın güzel hatunları nabersiniz..
dünkü öenüm
sabah: 1 dilim ekmek, 25 gr helva, 1 dilim beyaz peynir, 1 kaşık lor, 3 zeytin, domates salatalık dereotu, 3 kaşık patatesi yumurta
ara: 1 portakal, yarım elma
öğle: 2 dilim ekmek, üzerlerine beyaz peynir sürülmüş
akşam:1 nescafe, yarım paket etiform yulaflı bisküvi..
su 3 lt
spor yapamadım
aslında akşama etli yemek yapacaktım.. kv işkembe çorbası yapıp göndermiş eşim onu yemek isteince yapmadım yemek kahveyle geçiştirdim

Selam kizlar dunku menum
sabah
4 biber
1 haslama yumurta
5 zeytin
kk peynir
1 salatalik 1 domates
maydonoz dereotu kuzu kulagi
1 ck ayva receli
1 dilim kepek ekmek
1 kayisi cayi

Ara 2 kare bitter
Aksam
yarim tabak menemen
1 bucuk kepekli pogaca
Yarim dilim pasta
spor yok
1 lt su
dogum günündeydim bugunde cok hastayim kizlar spor yapamicam yine off..

Selam kizlar keyifler nasil?
selam kaptan misafirlerimiz gitti ev topluyoruz annemle küçük cocuk olunca her yer birbirine girdi:-) menü paylasimi yapamadım ne zamandır bu günlerde de ne yediğim belli değil artık menü bildirimi yapsam iyi olacak yarından başlıyorum tekrar kaydetmeye:-)

selam kaptan misafirlerimiz gitti ev topluyoruz annemle küçük cocuk olunca her yer birbirine girdi:-) menü paylasimi yapamadım ne zamandır bu günlerde de ne yediğim belli değil artık menü bildirimi yapsam iyi olacak yarından başlıyorum tekrar kaydetmeye:-)
Benim de sacma sapan menulerim canim canim da sikkin onun da etkisi var sanirim

Hala tam anlamiyla iyilesemedim canim ya burnum falan eskisi kadar kotu degil sesim de iyi ama hirilti ve oksuruk var
gecmis olsun baya ağır atlattin galiba hastalık kötü ya en kısa zamanda iyilesmeni dilerim insan halsiz oluyor birşey yapasi gelmiyor menülerini dusunene kadar sıra gelmiyor vitaminli şeyler ye direncin artsin

Selam kizlar nasilsiniz?Bende regl oldum sancidan öldüm aksama kadar ilacla gecti biraz simdi sersem gibiyim...Moralimde sıfir ya siskinim kilo almisim gibi hissediyorum..

X