Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

süper bende almayı düşünüyorum kış malum dışarı çıkamayacağız bana önerin var mı bu konuda eşim araştırda öyle alalım diyo çünkü koşu bandını

kızlar o programa bütün yediklerimi yazdım 1100 kalori bugün aksam yiceklerimi de yazdım..Sanırım ben az besleyici şeyler yiyorum düzensiz vücut kendini korumaya mı alıyo nedir..

süper bende almayı düşünüyorum kış malum dışarı çıkamayacağız bana önerin var mı bu konuda eşim araştırda öyle alalım diyo çünkü koşu bandını
canım bendede voit var çok programlı bişey almana gerek yok bence..Sağlam bildik bi marka al yeterli olur..Benimkinde kablosunda sorun vardı yaptırdık şimdi iyii..İkinci el falan bak temiz bulursun..

canım ben alalı 7-8 yıl oluyor.. activa markası.. carrefourdan almıştık zamanında.. eşime o kadar söylediğim halde çok programlı aldı ki hiç gerek yok.... çok abartılı bir şey alma , ben progrmaların hiçbirini kullanmıyorum mesela..ama diz problemine yol açıormuş o açıdan alternatif bir spor aleti de düşün derim
kızlar o programa bütün yediklerimi yazdım 1100 kalori bugün aksam yiceklerimi de yazdım..Sanırım ben az besleyici şeyler yiyorum düzensiz vücut kendini korumaya mı alıyo nedir..
heps, mi 1100 calori çok az ama..
ilk girince bilgilerini istiyor sonra senin tahmini enerji değerini hesaplayarak sana günlük alman kaloriyi gösteriyor.. o kalorinin altında kalırsan kilo veriyorsun.. senin kaç çıktı.. benim 2000 e yakın..

TGD diye bişey var o mu canım..Ben şimdi yaptım onu 1600 calori diyo yavas kilo kaybı yada kilo kaybı diye secenekler var ben kilo kaybını sectim...

TGD diye bişey var o mu canım..Ben şimdi yaptım onu 1600 calori diyo yavas kilo kaybı yada kilo kaybı diye secenekler var ben kilo kaybını sectim...
evet canım o.. 1600 kaloriye kadar yiyeblirsin demek..egzersiz ksmına da girersen uyku ve dinlemme halinde kaç kalori yaktığını görürsün.

evet canım o.. 1600 kaloriye kadar yiyeblirsin demek..egzersiz ksmına da girersen uyku ve dinlemme halinde kaç kalori yaktığını görürsün.
teknolojiyle aram bu kadar işte biri söylerse ancak yapabiliyorum :) sağol canım akşam yemeğini de yazdım ama hala 592 calori hakkım var demekki gecen aprilin dediği doğgru vücut korumaya alıyomus kendini böyle durumlarda ama banna regl dönemi dısında yediklerim yetiyo gibi geliyo sanki..Burda daha az yiyen çok kişi var ne bilim ben mi tuhafım..

bunlar ortalama değerler tabii ki.. kimisi daha çok yer ama almaz kimi de az yer ama veremez.. ben ikinci gruba giriyorum .. kilo vermem için baya bir azaltmam gerekiyor şimdi emziriyorum diye yapamıyorum ama.

bunlar ortalama değerler tabii ki.. kimisi daha çok yer ama almaz kimi de az yer ama veremez.. ben ikinci gruba giriyorum .. kilo vermem için baya bir azaltmam gerekiyor şimdi emziriyorum diye yapamıyorum ama.
senin bebek var acele etme zaten emzirme süresinde az az gider kiloların..Gitmeyenlerde bebek 1 yasında gelince yürüycek koşurmaktan gider..

hmm tamam canm sen mı yapıyorsun yoksa dedim bende :) ayy canm ben unuttum rahatsızlığını özür dilerim

benm yiceklerim bitti ama daha 990 kalorim var almam gereken almıcam :) şimdi bile çok mu yedim ki diyorum.. benm mide küçüldü sanırım yediklerim bile fazla geliyor bana..

benm almam gereken kalori 1700 müş canm ben daha 710unu almışım.. evet vucut bi süre kilo verdikten sonra kendini korumaya alıyor ama az da versen yağdan gidiyodur o hem fazla bi kolun da yok sankı..

dunku menum
sabah
1yumurta
1bardak çay
2dilim kepek ekmek
5 zeytin

öğlen 1simit 1bardak çay
4 5 adet zeytin

akşam
1tane köfte
yarım karnıyarık
1küçük dilim koy ekmeği
1tane kestane sekeri

1mandalina
2bardak çay
1lt su
2saat yürüyüş (sosyete pazarını gezdim yaklaşık bi saat :)

uyku/dinlenme yazıyo uykuyu ayarladım dinlenmeyi ayarlayamıyorum..
dinlenmeyi ayarlamıyorsun. egzersiz eklediğinde otomatik olarak dinlenme azalıyor.. yani bir saat ev işi girersen dinlenmeden 1 saat azaltıyor ..
afiyet olsun canım
kızlar ben çıkıyorum şimdilik hoşçakalın :) görüşürüz..
güle güleee

**1.TAKIM 391.ETAP***

sosyestetik(58.4/58.4/0/%0)kilosu sabit
ApriL_2007(92////%)
jasmine53(76.4////%)
prensesss016(56.7////%)
ispanyol(77////%)
dagatesi(63.5/63.5/0/%0)
mahzen77(83.2////%)
loyalty88(56.6/55.9/0.7/1.23)
afrodit26 (63.6/63.0/0.6/%0.94)
deadline(66.5/////%)

1. Takim Ortalamasi: %

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…