Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

aslında trafik çok fazla değil.. en azından istanbula göre çok çok iyi..
yazın afroditi de al gel misafirim olun ..

telefon benim de aynı.. giriyorum pat başa dönüyor.. sanırım sorun tlf da değil

bence olur..

çok iyi.. 50li rakamlaar ahhh hayal gibiiii

güzel olmuş cnım afiyet olsun

günaydınlaar canım

günaydın güzelikleeerrr
dünkü menüm
sabah: 2dilim ekmek, 1 dilim beyaz peynir, 1 kaşık lor, 5 zeytin, haşl yumurta, dereotu salatalık domates, 1 dilim helva
öğle: 1 tabak pırasa 1 dilim ekmek yarım kase yoğurt
akşam ızgara köfte salata
ara öğün yapmadım
spor 45 dk 4.5 km yürüyüş
su 3.5lt
Merhaba canim :) insallah geliriz trafik istanbula göre iyi tabi...Menün hrika bu arada..

gunaydin kızlar cok mutsuzum bugün dayanamadım tartildim + dayım ben cok mutsuzum yarın bari ayni kalmış olsam ya :-( reglden dolayı sisimde zaten :-(
ayy regl olcan ondandir olur olmaz inersin üzülme canim.

Kizlar neler yapiyorsunuz ben hala iyilesemedim ya sesim falan cok kotu
ay kaptan herkes hasta zaten acaip ortalik dikkat et cok gecmis olsun ben esime zencefil bal yapiyorum.

huu huuu kimse yok muuuuu..

ocağa süt koymuştum yoğurt yapmak için unutmuşummmm.. tencerem gitmişşş sütü yarı yarıya uçmuş gitmiş iyiki mutfak uçmamışş.. o_O
aklım nerde yaaa sevdalımıyım neyim.:KK45:
bende gecen yemegi yaktim okadar da ugrasmistim ablamla ceneye daldik gitti:)

Bu arada dünkü menüm
gec kahvalti
2 dilim yumurtli ekmek-5 zeytin-kk peynir-1domates-1 salatalik-yesil cay
ara
1 tabak brokoli limonlu
aksam
1 tabak kabak yemegi
Yarim kase yogurt

Yatmadan
tarcinli süt
1 minik portakal

2 lt su
1 saat tempolu yürüyüş

huu huuu kimse yok muuuuu..

ocağa süt koymuştum yoğurt yapmak için unutmuşummmm.. tencerem gitmişşş sütü yarı yarıya uçmuş gitmiş iyiki mutfak uçmamışş.. o_O
aklım nerde yaaa sevdalımıyım neyim.:KK45:
benimde düdüklünün dibi kapkara olduuu bi kere onu çıkarana kadar öldüm :cry:

***1.TAKIM 391.ETAP***

sosyestetik(58.4///%)
ApriL_2007(92////%)
jasmine53(76.4////%)
prensesss016(56.7////%)
ispanyol(77////%)
dagatesi(63.5////%)
mahzen77(83.2////%)
loyalty88(56.6///%)
afrodit26 (63.6////%)
deadline(66.5/////%)

1. Takim Ortalamasi: %

dünkü menü:sabah eti form bizküvi 4 adet
ara 1 elma
öğlen küçük sanviç(yumurta ve domatestli
ara çeyrek poağaça
akşam turşu, 5 adet yaprak sarma ayran ve havuçlu yoğurt
45dk yürüyüş2,5 lt su

Gunaydin kizlar aksam hic bakadim listede sorun varsa kilolarinizla ilgili siz duzenlersiniz bi zahmet( ee bugun bildirim gunu degil mi nerde bildirimlerrrrr???)
kaptancim yarın erkenden bildirim yapsam olur mu +100 deyim bugün yarina 0 olur diye umut ediyorum :-) birde +100 u nasıl hesapliycam bilemedim yarın olmazsa bu haliyle ekliycem mecbur :-(

bugün yakılan kalori 1761 alınan 1300 :KK49: FatSecret i yükleyin kızlar süper program :KK59:
evet bende de var o program çook güzel

dünkü menü:sabah eti form bizküvi 4 adet
ara 1 elma
öğlen küçük sanviç(yumurta ve domatestli
ara çeyrek poağaça
akşam turşu, 5 adet yaprak sarma ayran ve havuçlu yoğurt
45dk yürüyüş2,5 lt su
bu kadarcık şeyle doyuyor musun canım yaa
Gunaydin kizlar aksam hic bakadim listede sorun varsa kilolarinizla ilgili siz duzenlersiniz bi zahmet( ee bugun bildirim gunu degil mi nerde bildirimlerrrrr???)
ben yarın sabah yapıcam yinee

evet bende de var o program çook güzel

bu kadarcık şeyle doyuyor musun canım yaa

ben yarın sabah yapıcam yinee
ben giriyorum kimse yazmıyor çıkıyorum topik hareketsiz geçekrten.. ben ara öğünü bol tuttuğum için acıımykorum tatlım :) sabah 07:30 sandviç, 10 gibi eti form bisküvi, az önce mandalina derke nsaat 13:30 gibi bi haşlanmış yumurtalı kahvaltı düşünüyorum bakalım senin nasıl bi düzenin var ben 6 öğün en az 5 öğün yemeye çalışıyorum :)

ben giriyorum kimse yazmıyor çıkıyorum topik hareketsiz geçekrten.. ben ara öğünü bol tuttuğum için acıımykorum tatlım :) sabah 07:30 sandviç, 10 gibi eti form bisküvi, az önce mandalina derke nsaat 13:30 gibi bi haşlanmış yumurtalı kahvaltı düşünüyorum bakalım senin nasıl bi düzenin var ben 6 öğün en az 5 öğün yemeye çalışıyorum :)
benim 3 aylık kızım var ve emziriyorum ,sütüm etkilenmesin diye diyetisyene gittim. benim de 3 ana 3 ara öğünüm var.. diyet ürün yok bol salata yeşillik vs..ama arada nesfit kaçamağı yapıyorum çok seviyorum.. benim esas takıntım tatlı özellikle bisküvü çok seviyorum o yüzden kilo alıyorum.. her iki gebeliğimde de 20 den fazla kilo alıp 85 lerle doğuma girdi. emzirmeyle fln da gitmiyor ..mecbur az yiycez bol hareket edicez.. şimdi koşu bandına çıkıcam kızım uyanmazsa en az 45 dk yürürüm

**1.TAKIM 391.ETAP***

sosyestetik(58.4///%)
ApriL_2007(92////%)
jasmine53(76.4////%)
prensesss016(56.7////%)
ispanyol(77////%)
dagatesi(63.5////%)
mahzen77(83.2////%)
loyalty88(56.6///%)
afrodit26 (63.6/63.0/0.6/%0.94)
deadline(66.5/////%)

Tünaydın hatunlar..
Bu aralar iş yoğunluğu nedeniyle pek nadir giriş yapıyorum.. Kusura bakmayın :KK43:
Vakit kaybetmeden dünkü menümü paylaşıyorum.
sabah: 1 ufak poğaça, 1 büyük bardak çay
öğle: zeyrin yaplı yemek (ıspanak dibi haşlama, 1 kaşık zeytinyağlı yer elması, 1 kaşık pırasa, 2 kaşık soğanlı yoğurt)
akşam: 3 kaşık bezelye yemeği..
maalesef dün spor yapamadım. 2lt su
Dünkü menüm bayağı kötüydü.. zaten depresif bir havadaydım(regl den kaynaklı olsa gerek). her gün canım bişey çekiodu :-) en sounda poğaçaya yöneldim :KK43: ama bu akşamki spor la arayı kapatacağım..
bugün kilo gönderme günüydü.. onu bile unutmuşum.. yarın sabah erkenden o işi de hallediciiimmm :KK66: :)

**1.TAKIM 391.ETAP***

sosyestetik(58.4///%)
ApriL_2007(92////%)
jasmine53(76.4////%)
prensesss016(56.7////%)
ispanyol(77////%)
dagatesi(63.5////%)
mahzen77(83.2////%)
loyalty88(56.6///%)
afrodit26 (63.6/63.0/0.6/%0.94)
deadline(66.5/////%)

afrocummm harikasın tatlımm
Tünaydın hatunlar..
Bu aralar iş yoğunluğu nedeniyle pek nadir giriş yapıyorum.. Kusura bakmayın :KK43:
Vakit kaybetmeden dünkü menümü paylaşıyorum.
sabah: 1 ufak poğaça, 1 büyük bardak çay
öğle: zeyrin yaplı yemek (ıspanak dibi haşlama, 1 kaşık zeytinyağlı yer elması, 1 kaşık pırasa, 2 kaşık soğanlı yoğurt)
akşam: 3 kaşık bezelye yemeği..
maalesef dün spor yapamadım. 2lt su
Dünkü menüm bayağı kötüydü.. zaten depresif bir havadaydım(regl den kaynaklı olsa gerek). her gün canım bişey çekiodu :-) en sounda poğaçaya yöneldim :KK43: ama bu akşamki spor la arayı kapatacağım..
bugün kilo gönderme günüydü.. onu bile unutmuşum.. yarın sabah erkenden o işi de hallediciiimmm :KK66: :)
bu kadar yemekle nasıl yaşıyorsun .. çok az yemişsin ama..
Ben hastayim diye kaytarmaya mi basladiniz kizlarrr?? Uzulurum baakk
telefonla zor giriliyor hatta hiç girilmiyor artık kaptancım.. ben de pc den yazıyorum anca..

X