Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

pump it up mı yapıyorsun peki yine.. netten batım da 1 sa 17 dklık bir program ar o mu...benim koşu bandım var balkonda ama.. bebek küçük olduğundan bazen çıkamıyorum.. belki bunu yaparım tavsiye eder misin
Tatlım 40 dk yapıyorum ben yeterli geliyor aynen o

Hoşbulduk canım :)

valla canm bu sabah tartıldım kilom aynı kalmış ben de çok mu yiyorum diyorum kendi kendime moralim bozuldu ama acıkmıyorum zaten canm gec kalkıyorum öğlenem gerek kalmıyo..
menun cok guzelde az diilmi canim..Benim canim tatli cekmeye basladi regl olcam

sorma bursaya gitmiştim ya pazar bi paket kestane şekeri aldım bayyyılırım ama bitecek diye korkuma günde bitane yiyorum acaba ondan mı sabıt kaldım ki..
Aa öylemi benimde esim sever ben yiyemem onu..Bizde gecen ay gittik 2 gün kaldik..Bayildim ya trafik feci ama tam benlik yer hele o cumalikizik varya orda yasarim ben :)Epey gezdik esime dedim bigun burda yasariz belki diye yazın da kiz arkadaslarimla gidicem:)

Kızlar cep tel giren varmı ? Ben sinir oldum yaaa yazılmıyor iki kelime , ya benim tel bozuluyor yada neyse o bilmiyorum ama çok gıcık bişey ya kaç gündür

Kizlar Michi 373. Etapta izne ayrilan uyemiz kendisi tekrar donmek istedigini belirtti ama sadece bildirim yapmak istiyor, sizler ne dersiniz donmesi konusunda?

Kızlar cep tel giren varmı ? Ben sinir oldum yaaa yazılmıyor iki kelime , ya benim tel bozuluyor yada neyse o bilmiyorum ama çok gıcık bişey ya kaç gündür
ben telden giriyoum gayet iyi tatlım telefonda bi sıkıntı olabilr bu arada bugün arkadaşa yemeğe gittik demiştim ama ben tatlı servisini almadım.. yemeği de tabağımı bitirmedim salataya yüklendim :) mutluyum bi tüm gün evde yoktum sporum eksik hiç atlamazdım ama yarın iki katı yapacam

Canm bnm eger cok zorlayacaksa bir catalcik alsaydin bizim yemeyip ustune kizmamiz onlarin hosuna gidiyo bn ole yapiyorum ve artik esim eskisi kaar ugrasmiyo benle:) bu zaafi onlara belli etmeyelim bnmle en cok ugrasan gorumcem ve esiydi onlarda gordu zayifliyorum hem de diyet yamadigim icin bisi diyemiyolar onceden cok kizdiriyolardi
benim içinde sorun yok :)

afrodit :) minik pasta aldı geldi hemde çikolatalı yemedim ama burnundan getirdim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…