Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

ne zaman başladın sen vermeye:KK19:
1 ay oldu sanırım.. ama neredeyse 0 a yakın bir spor, ve çokfazla su içmeme durumum olmuştu..
Şimdi(bu hafta) spor a başladım ve suyumu da olması gerektiği gibi içmeye başlarsam daha rahat vereceğimi düşüyorum.. :KK66:
Umarım sen daha kolay verirsin canım :KK70:

huu huu.. sen zaten fıstık gibisin maaşAllah.. :KK66:
ama herkesin kendine göre fazlalıkları vardır elbet.. :) en yakın zamanda kış kış yapiciiiz onlara.. kışş kıııışşş :KK66:
jasmine kocam dedi aldın sen gene bende o sebepten vermeye karar verdim 54 hedefim :KK66:

jasmine kocam dedi aldın sen gene bende o sebepten vermeye karar verdim 54 hedefim :KK66:
oo.. gayet güzel ve uygulanabilir bir hedef tatlım.. bence yparsın.. aslında hepimiz yaparız.. biraz sabretmemiz gerekiyor sadece.. :KK66: benim de öncekikli hedefim 70/ sonrasında da 65/ ve 60.. kısım kısım hepiciiini vericiiimm inşAllah.. yine fit oliciimmm :KK70: :KK70:

oo.. gayet güzel ve uygulanabilir bir hedef tatlım.. bence yparsın.. aslında hepimiz yaparız.. biraz sabretmemiz gerekiyor sadece.. :KK66: benim de öncekikli hedefim 70/ sonrasında da 65/ ve 60.. kısım kısım hepiciiini vericiiimm inşAllah.. yine fit oliciimmm :KK70: :KK70:
olursun sen tatlım bi ay istikrarlı devam etmişsin bence devamı gelecek inanıyorum sana :KK19:

Selam kızlar ooo yeni kişiler katılmış :) eskiler bilir yazın bu serüvende bende vardım ama izne ayrılmıştım sıkıntı olmazsa geri katılmak istiyorum yalnızca kilo bildirimi yapabilirim ama çünkü okulum çok yoğun vakit bulamıyorum :KK43: kilo bildirim günü yine persembe günü değil mi ?? Eğer onaylıyorsanız geri dönücem kızlar :*
merhaba canımm hoşgeldinn.. benim açımdan sıkıntı yok ama son söz kaptanın tabiii..
slm kızlar daha önce topik açarak 2 ayda 7 kilo verdim ee devamını getirmedim yazın istediğimi yedim içtim veee oldu aralık tam 4 kiloyu geri aldım tekrar o formuma dönmek istiyorum :KK69: biri bana kuralları anlatabilir mi neler yapcaz bakalım :KK28:
oo çok iyi vermişsin.. hoş geldin canım
eskiden yaptığım gibi kalori hesabı yaptım 1200 kalori aldım kilo vermek için ben 1000 kaloriyi geçmezzdim aktif olarak sohbet edelim ben kararlıyım :)
1000 kalori çok az değilmiki yaa..bazal metabolizma hızına baktın mı hiç.. ona göre ayarla bence kalorini..
canım geçmişten okudum şu an kaç kilosun bende 1.64 üm aslında 54 olmam lazım değil mi çıtayı yüksek tutayım benim eşim çok kıskanç o sevgilin evlenincede aynı olacak yani o konu açılmışken ben düğün harici etek giymeyi unuttum gerçi küçük kapalı bi ilçedeyiz zaten o istese ben giymem lakin öyle işte çok gevezeyim :KK30:
benim eşim de evlenmeden önce çook kıskançtı.. ama biraz yontuldu.. hala kıskanç ama bana çaktırmıyor çaktıramıyor..

spor yaptım yarım saat en az 200 kalorilik off süper geldi:KK71:
ççok iyi ya.. ben de yapıcam miniğim uyursa tabii
ben dünkü menumu yazmadım
sabah
1yumurta
5zeytin
2dilim kepek ekmek

öğlen yemedim zaten cok gec yaptık kahvaltıyı

akşam
birkase çorba
minicik bi karnıyarık
1dilim kepek ekmek

1lt su
yarım saat yürüyüş
su 2 lt olsaymış mükemmel olacakmış.. yine de çoook güzel
Günaydınn arkadaşlar

Günaydınlar hatunlar.. Biraz ara verdim gibi oldu ama yine burdayım :)
Hemmen dünkü menümü paylaşıyorum.
sabah: kaşarlı light tost + 1 büyük çay
öğle: (yemek yiyemedim) 1 elma 3 mandalina
akşam: 1 kepçe çorba, 4 kaşık tonbalıklı meyvim salata, 1 kepçe yoğurt.

1lt.su, 1 saat spor(spor a başladım hafta sonundan beridir. Aslında az su içiyorum ama o kadar çok terliyorum ki anlatamam.. sanırım depolarımdan su gidiyor.. Günlük su miktarımı fazlasıyla arttırmam lazım sanırsam :KK66: )
hepinize mutlu bir gün dilerim kızlarr... :KK70:
çok iyi ama su en az 2lt içmelisin..
Dünkü menüm :
Sabah
Bir açma
Bir çay
Öğle
Bir kase ezogelin
Bir kızarmış tavuk but
Bir kase cacık
İki dilim ekmek
Ara
Bir elma
Akşam
İki yumurtadan omlet
Bir dilim ekmek
2,5 ltsu
1 saat yürüyüş
menü fena değil ama su ve yürüyüş çok güzel olmuş canım

telefondan giremedim bir türlü ancak pc açabildim.
dünki menüm
sabah 2 dilim tam buğday ekmeği, 2 kaşık lor, 1 dilim beyaz peynir, domates salatalık dereotu, 4 zeytin, 1 tatlı kaşığı pekmez
ara: 1 elma
öğle: 2 dilim tam buğday ekemği ve beyaz peynirle yapılmış yağsız tost, 1 haşlanmış yumurta 1 nescafe
akşam:1 kase mercimek çorbası, 1 parça haşlanmış tavuk , salata
ara: 10-12 tane badem
su 3,5 lt
spor: 1 saat yürüyüş

dün sporuma ashalara geri döndüm dikkat ediyorum beslenme listem ileb hazır lakin arkadaşım yemeğe davet etti ona bile dedim bak yme meben gücenme diye:eek:
pump it up mı yapıyorsun peki yine.. netten batım da 1 sa 17 dklık bir program ar o mu...benim koşu bandım var balkonda ama.. bebek küçük olduğundan bazen çıkamıyorum.. belki bunu yaparım tavsiye eder misin

kuzum ben normalde 1 bardak suyla günü geçiririm o yuzden o bile bnnm için bişi yani ama daha fazlasını da içmeye çalışıyorm :)
aroditim su az gibi geldi hiç içemsem günlük o kadar içerim :KK66: hatta öğlene kadar 1 akşama 2,5 lt bazen kendimi tutuyorum su içmemek için :-):-):-) menü harika ama ara öğünlerin daha çok kilo verdirdiğini yaşayarak görenlerdenim :KK39:

kuzum ben normalde 1 bardak suyla günü geçiririm o yuzden o bile bnnm için bişi yani ama daha fazlasını da içmeye çalışıyorm :)
aroditim su az gibi geldi hiç içemsem günlük o kadar içerim :KK66: hatta öğlene kadar 1 akşama 2,5 lt bazen kendimi tutuyorum su içmemek için :-):-):-) menü harika ama ara öğünlerin daha çok kilo verdirdiğini yaşayarak görenlerdenim :KK39:

selam kızlar ben de bugün biraz rahatsizim yatiyorum şu an gelmeye calisicam gun içerisinde ama her vereyim dedim bugün adet oldum hemde usutmusum cok fena agrim var midem bulaniyordu sabah şu an azaldı ama idare ediyorum opuldunuz cok:KK19:

selam kızlar ben de bugün biraz rahatsizim yatiyorum şu an gelmeye calisicam gun içerisinde ama her vereyim dedim bugün adet oldum hemde usutmusum cok fena agrim var midem bulaniyordu sabah şu an azaldı ama idare ediyorum opuldunuz cok:KK19:
canımm geçmiş olsun çokk...

cok gcmis olsun csnim yat dinlen..

Selam kizlar dünkü menümü paylasim hemen..
Gec kahvalti
sahanda 1 yumurta
1 domates
1 minik salatalik
biraz dereotu kuzu kulagi
kk peynir
5 zeytin
1 dilim kepek ekmek
2 lokma ayva receli

Ara
1 nescafe
2 ikram biskuvi
1 tabak brokoli yogurtlu

Aksam
körili soslu tavuk
az salata

Yatarken
1 bardak süt

1 lt su
spor yok esimle biraz yuruduk okadar
bugun acisni cikartcam insallah

Selam kizlar dünkü menümü paylasim hemen..
Gec kahvalti
sahanda 1 yumurta
1 domates
1 minik salatalik
biraz dereotu kuzu kulagi
kk peynir
5 zeytin
1 dilim kepek ekmek
2 lokma ayva receli

Ara
1 nescafe
2 ikram biskuvi
1 tabak brokoli yogurtlu

Aksam
körili soslu tavuk
az salata

Yatarken
1 bardak süt

1 lt su
spor yok esimle biraz yuruduk okadar
bugun acisni cikartcam insallah
canm yemeklerde fazla sos kullanma derim çok fazla kalorili oluyorlar.. onun dışında iyi canm .

selam kızlar ben de menumu yazayım
sabah
1sahanda yumurta
2dilim kepek ekmek
1bardak çay

öğlen yemedim

akşam
yarım porsiyon türlü yemeğinden
2 tane küçük biber dolma
karısık salata

1.5lt su
20 dk revoflex ile egzersiz

selam kızlar ben de menumu yazayım
sabah
1sahanda yumurta
2dilim kepek ekmek
1bardak çay

öğlen yemedim

akşam
yarım porsiyon türlü yemeğinden
2 tane küçük biber dolma

karısık salata

1.5lt su
20 dk revoflex ile egzersiz
menun cok guzelde az diilmi canim..Benim canim tatli cekmeye basladi regl olcam :KK23:

X