Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

spor yaptım yarım saat en az 200 kalorilik off süper geldi
hay maşallah tatlım topiğe hızlı bi giriş yapmışsın :) canm 2 hafta boyunca yaz yine menulerini sporunu yap suyunu bol içmeye çalış hem listeye girdiğin hafta cok kilo vermiş olursun bizim de takım olarak yüzdemizi artırırsın güzel olur:)

L
selam tatlim evet yeni arkadaslar geldi sen nerelerdesin bi bakmak lazim hangi ayda izne ayrildigina, evet bildirimler yine persembe gunu

ben dünkü menumu yazmadım
sabah
1yumurta
5zeytin
2dilim kepek ekmek

öğlen yemedim zaten cok gec yaptık kahvaltıyı

akşam
birkase çorba
minicik bi karnıyarık
1dilim kepek ekmek

1lt su
yarım saat yürüyüş

dün sporuma ashalara geri döndüm dikkat ediyorum beslenme listem ileb hazır lakin arkadaşım yemeğe davet etti ona bile dedim bak yme meben gücenme diye

ok ben 2 kiolya yakın veririm 2 hafftaya

Evet canim ozel gunlerde seviyorum ben de, ama evlilik daha uzak gorunuyor henuz oyle bir planim yok , yas kac tatlim?
tatlım sana tavsiyem yaşayan biri olarak taviz vermemen verdikçe daha fazlasını isteeye mhakkı oluyormuş gibi ben yapamadım sen yap her şey baştan şekileniyormuş 20 de tanıştım eşimle ilk görüştüğüm kişi tabi her şeyi hoş gelmişti ama keşke şöyle yapmasaymışı mdediğim noktalar var benden 6 yaş büyük olması da dezavantaj oldu sırf bu konuda

aroditim su az gibi geldi hiç içemsem günlük o kadar içerim hatta öğlene kadar 1 akşama 2,5 lt bazen kendimi tutuyorum su içmemek için menü harika ama ara öğünlerin daha çok kilo verdirdiğini yaşayarak görenlerdenim

25 im tatlım ayrıca bebek düşünüyoruz ben fazla kiloyla düşünmek yanlış diye kilo vereyim bi dedim :) senin kaç canım
Ben 27 yim canim
aynen katiliyorum ben de kendime guvenmedigim icin henuz evlilik planim yok, taviz verdikce daha cogunu bekliyor kesinlikle katiliyorum

Günaydınlar hatunlar.. Biraz ara verdim gibi oldu ama yine burdayım :)
Hemmen dünkü menümü paylaşıyorum.
sabah: kaşarlı light tost + 1 büyük çay
öğle: (yemek yiyemedim) 1 elma 3 mandalina
akşam: 1 kepçe çorba, 4 kaşık tonbalıklı meyvim salata, 1 kepçe yoğurt.

1lt.su, 1 saat spor(spor a başladım hafta sonundan beridir. Aslında az su içiyorum ama o kadar çok terliyorum ki anlatamam.. sanırım depolarımdan su gidiyor.. Günlük su miktarımı fazlasıyla arttırmam lazım sanırsam )
hepinize mutlu bir gün dilerim kızlarr...

jasmine sende mi burdasın boy kilo oranın en canm
Tabiki de tatlım.. bensiz olur mu hiç.. demek sende katıldın aramıza.. ohh ne güzel.. buradan çok çıtır hatun çıkacak boy 168-kilo 78 ile başladım.. Şuan 76.5 um.. ufak ufak eriyoruz senin durumun nasıl canım?

Dünkü menüm :
Sabah
Bir açma
Bir çay
Öğle
Bir kase ezogelin
Bir kızarmış tavuk but
Bir kase cacık
İki dilim ekmek
Ara
Bir elma
Akşam
İki yumurtadan omlet
Bir dilim ekmek
2,5 ltsu
1 saat yürüyüş

ben 1.64 60 kiloyum tatlım :) inş fıstık oluruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…