Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

bugün sabh bi simit yedim
öğlen yufka (çok ince) çiğköfte
akşam 1 omlet (kocam yok yemeğe erindim), 3 kaşık sac kavurma
2 lt su

eskiden yaptığım gibi kalori hesabı yaptım 1200 kalori aldım kilo vermek için ben 1000 kaloriyi geçmezzdim aktif olarak sohbet edelim ben kararlıyım :)

Hosgeldin tatlim ilk sayfada kurallarimiz var bi goz at istersn takildigin yerde ben yardimci olurum yine

O zaman kendine en uygun olani sec canim simdiden
spor şartı var mı canım ona göre davranayım :)
var tatlim

canim listeye en erken 2 hafta sonra alabilirim cunku bunun oylamasi yakin zamanda yapildi ve ortak olarak oyle karar alindi, bu senin menulerini paylasmana sohbetlere katilmana engel degil tatlim
haklısın yoksa takibi zor oluyor benim hedef 55 şuan 60 ım senin kaç canım

Boyum 162 canim hedefim 53 ama benim bacaklarim guzeldir yaa ama giyemiyorum ben de kiskanc sevgili faktoru bi de rahat edemiyorum ama ozel gunlerde severim
canım geçmişten okudum şu an kaç kilosun bende 1.64 üm aslında 54 olmam lazım değil mi çıtayı yüksek tutayım benim eşim çok kıskanç o sevgilin evlenincede aynı olacak yani o konu açılmışken ben düğün harici etek giymeyi unuttum gerçi küçük kapalı bi ilçedeyiz zaten o istese ben giymem lakin öyle işte çok gevezeyim

Evet canim ozel gunlerde seviyorum ben de, ama evlilik daha uzak gorunuyor henuz oyle bir planim yok , yas kac tatlim?

hosgeldin canım hergün dünün menusü diye bir önceki günün menüsünü su ve spor miktarıyla paylasiyoruz toplu olarak aklında olsun musait oldukça geliyoruz ayrıca muhabbet falan umarım hedef kilona ulasirsin zaten kaptan 2 hafta sonra listeye alır ki şu an zaten takimdasin kilo vermeye bak

bilmiyorum ki canım bu izin işi nasıl oluyor yeni sosyestetik kaptana sormak lazım durumu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…