Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Günaydın fıstıklar
bursaya mi geldin bana da ugrasaydin....
cpk ozledim gezmeyi iki cocukls gezilmiyorki...netelere gittiniz bakalim...

Dünkü menüm ;
Sabah
Üç dilim ekmek
Bir kibrit kutusu peynir
Bes zeytin
İki çay kş tahin pekmez
İki çay
Öğle
6 kş makarna
Bir br ayran
Akşam
Üç kş et sote
Bir kş yoğurt
Bir dilim ekmek
2 lt su spor yok

cok guzel menun..afiyet olsun
Kızlar telden girenler sizde sorun yaşıyormusunuz bende devamlı dün akşamdan beri kopma var
dun benimde ouleydi

dunki menum
sabah :2 dilim ekmek ,1 dilimbeyaz peynir, 2 kaşık lor peyniri ,4 zeytin ,3 kaşık kadar menemen, 1 dilim tahin helvası ,1 tatlı kaşığı kuşburnu marmeladı dereotu salatalık
ara:1 mandalina7-8 tane badem
öğle :1 bardak yoğurt içinde iki kaşık nesfit 1 kaşık müsli ile
akşam: 10 tane kadar hamsi salata
ara:2 tane ayva lokumu 10 tane fındık
su 3,5 lt

menun cok güzel olmuş bayildim

Kızlar telden girenler sizde sorun yaşıyormusunuz bende devamlı dün akşamdan beri kopma var
beenn dün giremedim bir türlü girdim yorum yapamadım sinirlendim gelmedim bir daha:-(

tebrikler canım suyunda cok iyi masallah

tunaydin kaptancim

cok güzel bence:)

menün cok guzel zaten de su süper nasi iciyosun yaa ben yurumesem hic icemiyorum,yüruyüncede 2 lt ye zorlaa cikiyorum..Neyse masallah:)

Dünkü menümüde yazim
gec kahvalti
1 haslam yumurta
2 biber
yarim domates
minik bi salatalik
dereotu kuzu kulagi birer tutam
kk dan biraz fazla peynir
4 zeytin
yesil cay
bi dilim ekmek kepek
1 lokma bal tereyag

Aksam
bi lokma tuzlu peynir ( trafikte ac kaldm tansiyonum dustu sanirim)
1 tabak kabak yemegi bi lokma kepek ekmek
ara
bi nescafe az sekerli
1 Adet form biskuvi
1 mandalina
30 dakika tempolu yuruyus
1.5 lt su

selam kizlar ne alemdesiniz ben 1 saat yürüyüş yaptım geldim çok yoruldum ve çok acıktım kızım izin verirse bir şeyler yemek istiyorum ama ne yiyeceğimi bilmiyorum

Bu arada kizlar kac gundur uyku duzenim bozuldu gec yatip kalkiyorum..Ama sabahlari kalkinca ve aksam yatarken falan kulaklarim ugulduyo..Dun denemek icin bi cay kasigi bal yedim gecti..Kan sekerim dusuyo sanirim..Seker yukleme testi yaptirmistim gecen yil aclik kan sekerim tam sinirdi ..Bida doktora gitmek istemiyorum ya..O testten nefret ediyorum...

Günaydın fıstıklar

bursaya mi geldin bana da ugrasaydin....
cpk ozledim gezmeyi iki cocukls gezilmiyorki...netelere gittiniz bakalim...
:) aaa bi dahaki sefere uğrarım canm ales i kaznırsam bursayı 2. memleket yapacağım çünkü:) çok kalabalıklaşmış canm yaa ulu cami etrafında iğne atsan düşmeyecek yani o derece 3 sene önce geldim okurken tezim için ne kadar sakindi oralar.. kapalıçarsı tophane taraflarında gezdik muradiye ülliyesine falan götürdüm eşimi canm inegöle falan da uğradık çok gezemedik ama bi daha gidicem

aaaa alt sınır mi ust sinur mi..ihmal etme sakn..test yaptirmasan da girun bence.
ay mutlaja ugra ..hatta kizkza gezelim

Selam kızlar ooo yeni kişiler katılmış :) eskiler bilir yazın bu serüvende bende vardım ama izne ayrılmıştım sıkıntı olmazsa geri katılmak istiyorum yalnızca kilo bildirimi yapabilirim ama çünkü okulum çok yoğun vakit bulamıyorum kilo bildirim günü yine persembe günü değil mi ?? Eğer onaylıyorsanız geri dönücem kızlar :*

slm kızlar daha önce topik açarak 2 ayda 7 kilo verdim ee devamını getirmedim yazın istediğimi yedim içtim veee oldu aralık tam 4 kiloyu geri aldım tekrar o formuma dönmek istiyorum biri bana kuralları anlatabilir mi neler yapcaz bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…