Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

evet orası sıkıntı seçilen arkadaşlar nasıl bir yol izleyecek birde sonuçta ne kadar olsa da tarafsız bir tutum izlemeli ilimli bir insan olmalı ki arada kalacak yani bence ara bulucunun işi cok yapabilinirse güzel bir yöntem olabilir çünkü ortada tartışmalar olmasi da hoş olmaz arabulucu ozelden çözer mesela hem güzel hemde kafa karıştırıcı yönleri var bence cevap vermek icin bir süre bekleyebilirsin kaptan hemde takımda herkes fikrini belirtirse ona göre oy kullanirsin

bence arabulucu iyi de ozel mesaj olmasi problem yaratabilir. .sıkıntı yaşayanlar acik acik yazmali..

Yok canm. Adetmis dengm bozuulduiyice 15gunde adet oldum hormonlarda ssorun yok tekrar ederse reset atacam kendime dk hapiyla

Napiyosunuz kizlar. Haftanin birincilerinde neler yapil zayifladiklarini anlattiklari bir konu var. Ben bugun gordm. Ama diyetleri pek saglikli bulmadigimi demeden gecemeyecegm.

merhaba kızlar..bugün giremedim çok işim vardı ancak fırsat buldum..Hemen menümü yazim
Geç kahvaltı
1 haşlama yumurta
1 dilim ekmek
5 zeytin
kk peynir
3 biber

akşamüstü
yarım tabaktan biraz fazla pilav pirinç
haşlama tavuk bikaç lokma
1 ayran

akşam
1 dilim kek
1 şekersiz çay

spor yok
1 lt su

Kizlar su arabuluculukla ilgili yorumlarinizi belirtin lutfen bi fikrimiz olsun
Güzelde bence böyle bişeye gerek yok yani..Biz zaten bi sıkıntı olunca söylüyoruz size kaptan ve halloluyo..Yani bizim takım için söylüyorum tabi bunu öyle bi sıkıntı yaşandı mı bilmiyorum benden önce..

Kızlar gündüzleri pek giremiyorum yarında öyle olacak sanırım..Evde gündüzleri bilgisayar yok telefondan da alıntılayamıyorum falan zor oluyo ve hala tablet alamadım beğendiklerimi eşim almıyo onun beğendikleri de pahalı.Böyle nereye kadar inatlaşcaz bilmem Bugünkü menümü de yazıyorum o yüzden...
geç kahvaltı
2 haşlanmış yumurta
bikaç şeker domates
4 biber
4 zeytin
kk peynir
1 dilim ekmek

öğlen
kayısılı bitki çayı

akşam
yeşil mercimek yemeği 1 tabak
1 bardak ayran

ara
1 mandalina

1 saat tempolu yürüyüş (2 gündür yürüyemedim acısını cıkardım:)
2 lt su görüşürüzzz..

güzel canm..

spor da olsuuunnn :)

dünkü menüm
sabah
patatesli yumurta
peynir zeytin
domates salatalık
3 dilim ekmek

akşam:
1 tabak sulu köfte
yoğurt
2 dilim ekmek

suyum az
spor, 40 dk yürüyüş
3 saat ev işi
menun iyi canm
öğlen kaçmasa iyi olurmuş ama mecburduysan dicek bişi yok canm :)
bence gerek yok gibi pek de anlamadım ama sen ne dersen kaptan:)
spor :)
güzel menulerin canm :)

kızlar butun gün dısardaydım kanamamdan dolayı da doktora gittim tahliller vs uğrastım giremedim nete.. ben 15 gün arayla tekrar regl oldum sancım var çok şişkinim.. sinirim de bozuk üzgünüm herşeyi yemek istiyorum kendimi zor tutuyorum.. neyse dünkü menüm..
sabah
5dilim sucuk
1yumurta
1bardak cay

öğlen yok

akşam
yarım porsiyon bulgur pilavı
1kase cacık

1lt su
sporum yok ağrım vardı baya yapamadım bişi

Çok geçmiş olsun canım..Menün az değil mi canım yani bide reglsin..Hiç ara falan bişeyler atıştırmamışsın..Ceviz,fındık falan ye bence reglken iyi gidiyo bide kuru üzüm..

Günaydın guzellikleeer...
Kizlar su arabuluculukla ilgili yorumlarinizi belirtin lutfen bi fikrimiz olsun
ben gerek olmadigini dusunuyorum..mrdeni insanlariz aramizda cozeriz..ama yine de sen ne dersrn o olsun canim
suyu biraz arttirirsan cok gusel olur
mmm bu coook iyi olmus ...
gecmis olsun canim..uzulme ama hastalik fln degilmiscya sevinmen gerek..
suyu arttur bir de papatya cayi melisa cayi fln ic cokbrahatlarsin

dunki menum
sabah: 1 dilim tam bugd ekm 2 kaşık lor peyn, 1 kk beyaz peynir, 30 gr tshin helvasi, domates, salatalik, dereotu ,1 haşlanmış yumurta,3 zeytin
öğle:izgara tavuk , salata
ara: yarim bardak boza
ara: yarimbpaket eti form 1 tatli kaşığı pekmez ( şekerim dustu de )
aksam : 3-4 kaşık kabak yemegi 1 kase yogurt 1 dilim tam bugd ekmeği
ara: 3 kuru kayısı , 8 badem
su gecekiyle burlikte 4 lt
spor 4-5 saat alışveriş

bugun temizlikci gelecek dip köşe temizlik var..daha dunun yorgunluğunu atamadim..
yarin da kuafore gidicem. .sacimi boyaticsm kestiricem kaş biyik vs..bakima giricem yani..
en son agustosta dip boya yaptirmistim..beyazlarim bağırıyor burdayiiiiizzz diye..

herkese günaydın kızlar
çok geçmiş olsun canım. regle rağmen bence de menün az olmuş, dikkat et kendine

sosyestetik ; arabululucuk işini çok anlamadım kafam karıştı belki de bizim takımda gerek olmadığını düşündüğüm için anlayamamışımdır.

bizim takımda bir sorun yok katiliyorum bir sıkıntı olursa da özel mesaj atacaksakta özel mesajla kendi aramızda çözebiliriz bende iyle düşünüyorum ama 2 takım arası birileri arasında sıkıntı oldu geçen hafta biraz istenmeyen konuşmalar oldu sanırım ortalikta dolastigimdan gördüm bende sanırım o yüzden böyle bir uygulama icin oylama başlatıldı durum bu yani ortalikta konusulmasindansa ara bulucuya özel mesajla sikayetlerini söylemiş olacaklar kimin sikayet ettiği belli olmayacak ara bulucu diğer kişiye böyle bir mesaj atacak anladigim kadarıyla bende kararsızım oyle birşeye ihtiyacımız olur mu bilmem ama kendi aramızda çözebiliriz oyle birşey olursa bende kararsızım

gecmis olsun canım menü zaten cok az spor yapmasanda önemli değil ama arada birşeyler yemelisin bncede halsiz düsme

MEvsim geçişleri, sıkıntı -stres, bunlar hep etkiliyor regl dönemini canım.. Doktordan bir sonuç aldın mı?

evet bahsettigin durumu brn de takip ettim ve hic hos degildi....takim icinde degil de genel olarak zayiflama listesindeki hetkes icin olabilir jatiliyorum..gerci o olayda puskkut araya girdigi halde devam ettilet atismaya..ysni arabulucu bile olsa uine atisirlardi kanimca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…