Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

selam kızlar ben 8.takım üyesiyim maalesef geçtiğimiz hafta hiç kilo veremedim kilom sabit.verememe sebebim ise yeni diyetisyene başaldım ve geçen hafta regl haftamdı yoksa diyetisyen ölçtüğünde kilo verememe rağmen 1 kg yağlardan gitmiş dedi bu hafta daha dikkat edip en az 500 gr vereceğim.

gunaydin kızlar dünkü menumu yazayim gelmişken
kahvalti:1 yumurta maydonoz 5zeytin 1kk peynir 1tk reçel 3dilim ekmek
ara: 2kayısı
ogle : 2kepçe çorba 5yk yogurt
ara:1parça bitter cikolata
aksam: 1kepçe çorba 1minik boy patlicanla karniyarik 3kasık taze fasulye
su 2lt spor yok

canım +700 gördüğüm için ceza aldım grup yarışma kuralları gereği aslında kişisel tercihim değil zaten. Dönemseldir inşallah eksileri görürüm bir an evvel..

H Herseyguzelolacak38 benben sanırım takım içi aldiginiz karar sonucu bu yazıları yazıyorsunuz umarım bu hafta hedefinize ulasirsiniz iyi haftalar dilerim size

Takım içi kararı değil canım grup kuralları gereği bazı takımlar uygulamıyor sanırım.

anladım canım bende kuralları tam bilmiyorum daha bir kac haftadır takimdayim o yüzden oyle düşündüm yinede moralini bozma bence bu hafta böyle olur haftaya birinci olursun belli olmaz herkes her hafta kilo vermiyor maalesef duraklamalar oluyor önemli olan ıstikrarı korumak pes etmemek cok kolay gelsin umarım bu hafta senin icin cok iyi geçer

kızlar kk da sorun mu var, alıntıların alıtına yazamadım mecburen içine yazdım. o da olmadı böyle, başka yaşayan varmı bu tarz sorun ya, bi ben miyiyim..

kızlar kk da sorun mu var, alıntıların alıtına yazamadım mecburen içine yazdım. o da olmadı böyle, başka yaşayan varmı bu tarz sorun ya, bi ben miyiyim..​
Ben de sorun yasiyorum canim yaziyorum yazamiyorum alintilayamiyorum yinr guncelleme var sanirim

dünkü menüm
sabah
patatesli yumurta
peynir zeytin
domates salatalık
3 dilim ekmek

akşam:
1 tabak sulu köfte
yoğurt
2 dilim ekmek

suyum az
spor, 40 dk yürüyüş
3 saat ev işi

bugun gorumcemle sabah 10 da ciktik alışverişe yeni donduk..canim cikti yavvv.cok da moralim bozuldu...hiçbişey bulamadim kendime..en son iki tane gömlek aldim ..onlarla idare edicem..

bugun gorumcemle sabah 10 da ciktik alışverişe yeni donduk..canim cikti yavvv.cok da moralim bozuldu...hiçbişey bulamadim kendime..en son iki tane gömlek aldim ..onlarla idare edicem..​

Neden moralin bozuldu canim? Kilo muhabbetiyse takma vermeye calisiyoruz burda beraberce

Selam kızlar,

Bugün yine cok yogundum bir ara yorumlarınızı okudum ama bir türlü yazamadım. hemen menümü paylaşıp yorumlara cevap yazayım

Sabah 6.30
2 dilim ekmek
1 cay kasıgı recel

öğlen 12.30
kaşarlı küçük boy soguk sandvic (maalesef toplantıdaydık ve yiyebilecegim en masum menü buydu)
1 adet cikolata ama hani bayramlarda dagıtılır ya minik janjanlı içi fındıklı cikolatalar. o tarz 1 tane madlen cikolata. (hayır demem gereken cok sey vardı tatlıya dayanamadım: ( )

aksam 19.00
avuc içi kadar ızgara et
1 dilim bugday ekmegi

ara 21.00
1 mandalina
1/2 portakal
ve kibrit kutusunun yarısından daha az pudingli pasta (2 catallık bile değildi yani )

Spor eğer ofiste bakıma girmiş asansor yüzünden 7. kattan girişe indiğim 6-7 seferi saymazsak ve calıstıgımı saymazsak yok maalesef.

Su ise 2 -2.5 lt

Selam kizlar alintilayamiyorum genel yorum yapayim menüler guzl dikkat etmeye devamm

Kizlar söyle bir konu var fikirlerinizi almak istiyorum
Seabaharin mesaji aynen alntiliyorum

Oylamaya sunacağım önerinin açıklanma mesajıdır:
Yeni bir kadro oluşturacağız. Kadromuzun adı: Arabulucu
Bir kişi, bir takımda meydana gelen bir işleyişin yanlış olduğunu düşündüğünde bu düşüncesini, kanıtlarıyla birlikte arabulucuya özel mesaj yazarak aktaracak. Bu kişinin adı arabulucuda saklı kalacak. Daha sonra arabulucu sorun olduğu iddia edilen takım yetkilisi ile konuyu yine özel mesajla görüşecek.
Her iki tarafın bilgilendirmesi neticesinde bir karara varacak. Hangi tarafın ne yapması gerektiğini bu karar doğrultusunda sonuçlandıracak.

Oylamamızın ilk aşaması bu sistem için kullanacağınız EVET/HAYIR oylarıyla başlayacak.
Detaylandırmayı ve sonraki işleyiş için kurduğum çatıyı buna göre paylaşacağım.

Sizden tek ricam, sadece oy kullanmanız. Sistemi geliştirmek ve/ya iyileştirmek adına bildireceğiniz bütün fikirleri sonraki aşamada değerlendirmek istiyorum

[BCOLOR=#ff0000]Ne dersiniz sizce arabuluculuk nasil bir sistem olur?[/BCOLOR]

güzel olabilir sanırım ortalik karışmadan arabulucuyla ozelden çözülür gerçi koşulları bilmiyoruz ama ben oyumu kaptan ne düşünüyorsa kabulum şeklinde kullanıyorum

güzel olabilir sanırım ortalik karışmadan arabulucuyla ozelden çözülür gerçi koşulları bilmiyoruz ama ben oyumu kaptan ne düşünüyorsa kabulum şeklinde kullanıyorum
Kaptan da icerigi algilayamadi tam olarak arabuluculuk guzel bir kavram ama bunu alsi yonde kullanmak isteyenler nasil elenecek orasi muamma bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…