Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Ne demek canim bozma moralini hepimizin skntili oldugu zamanlar oluyor, evlilik cozum degil bence oyle dusunme. Iyimser olmaya calis hem burdan hem ozel mesajla istedigin zaman dertlesebiliriz canim. Disari cik temiz hava al iyi gelir
yok canım evlenmek konusunda şaka yapmıştım annemde sallamadı zaten ben biraz garip biriyimde bazen iyimserlik aşamasındayım haklısın zaten ben genel olarak fazla polyannayım birde bu hayatta herkesin dönem dönem yaşadığı sınavlar var haklısın bu da geçecek ama 2 gündür evde olduğum için böyle sanırım o yüzden yarın dışarıda yürüyüş yapmayı planlıyorum alışverişe gitmeyi birde çok teşekkür ederim kaptan hayattan öğrendiğim kurallardan biri mutsuz bile olsan kendini yemek yiyerek kandırma bunu gerçekten öğrendim birazda burda insanların hikayelerine ve azimlerine bakarak çok teşekkürler hakikaten seninle konuşmak iyi geldi

Rica ederim canim benim annene saka yaptigini anlamistim zaten, hepimizin zaman zaman sorunlari oluyor ama depresyona girmek de cozum degil konusuruz sonra ayrintili benim uyumam gerekiyor kafaya takma lutfen gorusmek uzere canim iyi geceler

merhaba kızaaar.. özür diliyorum 2 gündür giremiyorum foruma dün annemin günü vardı akşam eve 10da geldim 1e kadar yaprak sardım 1tencere sonra da yattım eişimin telden menümü yazacaktım tel elimde uyuyakalmışım
bugun de eşimin arkadasını ve eşini yemeğe davet ettik yemek temizlik vs uğrastım bakamadım buraya..
hemen dünkü menümü paylaşayım..
sabah
5zeytin
2 dilim kepek ekmek
1bardak çay

öğlen 1küçük parca peynirli börek
3bardak çay
1kase salata

ara 1kupa nescafe

akşam
5tane yaprak sarma
yarım porsiyon nohut yemeği
3kaşık pilav
biraz salata

eve gelince de 1 muz yedim..
spor yapamadım kızlar tek sporum mutfakla salon arası mekik dokumaktı
ama 2 litre kadar su içtim..
bugun de dikkat etmeye çalıştım yemeklerime misafirlere tatlı yaptım ama yemedimm

menun iyi canm pasta olmasa daha iyiydi ama neyse olsun..canm günler böle kosturmayla gecince insan öle hissediyor ben de az önce aynaya baktım sanki göbecik yeniden gelmmiş gibiydi halbuki tartıda aynıyım psikolojik o takma

kızlar misafirler 12 de gitti ben bitik haldeyim..Yemek yapmaktan ayakta durmaktan basım döndü bide bebekleriyle oynadım uyuttum falan..Neyse yarın çok işim var menümü unutmadan paylaşıyorum yarın geç girebilirim şimdiden herkese sağlıklı zayıf günler canlaar
Dünkü yada bugünkü menüm :)
sabah
2 kepekli poğaça
meyve suyu 1 bardak

öğlen
2 dilim baklava (çok uzun zamandır yememişim tutamadım kendimi off)

akşam
1 kase mercimek çorbası
3 kaşık pilav
3 kaşık patlıcan oturtma
yarım dilim pasta (onlar getirmişti ayıp olmasın diye yedim)
su 1 bucuk lt
spor yok
böyle kızlar bütün gün ayaktaydım yemek,servis derken bittim..yarına Allah kerim
bu arada gelen arkadasım b-fit e gidiyomuş orda yarım saat spor yapıyomus bebeği var tam benlik dedi inceliyorum sanki dedi 1 aydır gidiyomuş fitnessdan nefret edenler için birebirmiş bende istiyorum eşim yollamıyo ....

teşekkürler canım inşallah öyledir..Hevesimin kırılmasını istemiyorum..Eşimde ye ye diye ısrar ettikçe bugünde kilo alınca mutsuz oluyorum niye zorluyosun dedim..Uzun vadede vericeksin birden olmaz sabırlı ol düzenli yiyosun zaten dedi ama destek mi oluyo köstek mi anlamadım...

be
benm eşim de yapıyo onu ama dün baklayı cıkardı ağzından sen zayıflarsan beni beğenmezsin sevmezsin dedi.. o da evlendikten sonra 10 kilo falan aldı ama rahat davandığı için veremiyo benm vermemi de istemiyo içten içe:)

gunaydin kızlar dünkü menum
kahvalti: 1yumurta salatalık maydanoz 2dilim ekmek peynir 6zeytin
ara:1bardak ihlamur
ara:1bardak zencefilli tarcinli çay 5 tane zeytinyağlı yaprak sarma
ara:1bardak siyah çay
aksam: yarım kase çorba 4 kasık bulgur pilavı 6kasık ıspanak yemeği yarım 4 kasık yoğurt
ara: 1türk kahvesi
su 1.5 lt leslie 3mil 30 mekik

Günaydınlar olsun size fıstıklar... cumadan başlayan ve neredeyse pazar gğnüne bile sarkan doktor muhabbetlerimiz bir süreliğine kapanmıştır.. Troid lerime baktırdım bişey çıkmadı çok şükür :) Şimdi tekrar endokrin e dönüş yapıp, tedavime oradan devam edeceğim :)
Dünkü menüm ü paylaşayım bu arada:
sabah; geç kahvaltı
doamtes-salatalık (3 er dilim)
1kk kadar peynir.
1kk kadar köy kaşarı,
3 çb çay,
3 dilim ekmek,
1 çk kadar bal.
büyüklğü toplamda 3 yemek kaşığını dolduracak şekilde yumurtalı patates

ara:
1muz-1 süt

akşam:
1 kepçe mercimek çorbası,
1 yemek kaşığı et sote,
3 yemek kaşığı bulgur pilavı..
1 lt su
1 saatlik evde spor- gündüz temizlik, akşam 15 dk lık fizik hareketleri..
hepinize güzel bir haafta diliyorum. canlar :)

kızlar artık kış geldi ve domates- salatalık- biber zamanı da geçti...
sabahları yeşillik olması açısından ne yiyorsunuz?
kenarda birşey olmadı mı, kahvaltı bana çok yavan geliyor

B fit e ben bi gidip baksammi ki takim kaptani olarak bilemedim, ben fitness a cok gittim ama gelince yemek yedigim icin kilo veremedim of bilemedim

Gecmis olsun canim sende de mi troid var hepimizde var herhalde

selam kizlar Nasılsıniz
kusura bakmayin haftadonu annemler geldi hic giremedim nete...
eee bir de anne gelunce yedim de yedim...cok utanıyorum. ..
yarin diyetisyene gidecegim..

Gecmis olsun canim sende de mi troid var hepimizde var herhalde
Kilo veremiyorum die endokrin e gittim.. eliyle muayne etti, bişey var sanki dedi..
sonrasında troid uzmanı bir doktora gittim o da elle muayne etti, bişey yok dedi.. anlamadım..
benim annem, anneannem, babaannem.. hepsinde var.. çok riskliyim ben..

selam kizlar Nasılsıniz
kusura bakmayin haftadonu annemler geldi hic giremedim nete...
eee bir de anne gelunce yedim de yedim...cok utanıyorum. ..
yarin diyetisyene gidecegim..
Bozma moralini canim sutun azalmasin da ye sorun degil
Elle muayenede anlasilabiliyor ama hormon degerlerin nasil ki canim?

hormon degerletin nasil..ultrason yapildi mi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…