Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Kızlar merhaba, c.tesi gününden beri giremiyorum cünkü bilgisayarım saolsun cöktü. Ve içindeki hazırladığım raporlar da beraberinde gitti. Bu hafta acil yetiştirmem gereken o kadar cok iş birikti ki anlatamam. ve stres olunca biraz tatlıyı kacırdım ( inşallah kilo almamısımdır. 2 gündür ne yediğimi sasırdım resmen..

benim aksam yemegimi yemem en erken 20.00 oluyor. Daha erken yemem mümkün değil. zaten 12 gibi de yatmıs oluyorum. Karatay yapmak istiyorum ama yemekten sonra hiç bişey yememem lazım sanırım uymam için.

ben gec mi kaldım ki ödemleri atmak için :))

Herkes uyudu mu kizlarr??

boyun kactı ? 1.65-1.66 falansa 58 de iyi bir rakam bence.

menun güzel canm içli köfte hariç..

ooov çiğ köfte fazla kaçmış canm ya.. ne zamandır benm de canm cekiyo ama yemiyorum çünkü baslarsam duramammmm:)

akşamı hafif atlatmışın canm güzel

suyun sporun yok mu canm

Kızlar selamlar nasılsınız bakiim
Sosyestetik ciim paylaşım alanında aeben anket hazırlamış bi bakarmisin canım yogunsun galiba.puskuut cumaya kadar yanitlayin güncelleme yapıcam demiş.

mrb kızlar herkese dünkü menümü yazıyorum hiç de yazasım oyk dün çok açtım
sabah
peynirli yumurta(1 yumurta çok az peynir ve yağ yok)
1 domates
maydonoz,dereotu
3 yeşil tatlı biber
5 zeytin
1 bardak elmalı yeşil çay
1 dilim kepek ekmek

öğlen
2 elma
1 minik mandalina
1 muz
1 dilim ekmek üstüne biraz bal ve kaymak sürdüm
(tatlı krizime engel olamıyorum sanırım regl olcam ama bi türlü olamıyorum)

akşam
yarım tabak kepekli makarna
2 kaşık taze fasulye
çeyrek tabak yoğurtlu brokoli

1 lt su
spor yok bütün gün temizlik yaptım

suyun sporun yok mu canm
yazmayı unutmuşum 2 lt su spor yok:-(
su az olmuş tatlı fazla ama akşamın iyi olmuş en azından öğlen yemissin erimistir o

Gününüz aydın olsun hatunlar.. Vücudumuz her daim çalışsın bugün.. iki lokma yiyince doyalım.. Bol su içip kanımızı temizleyelim sonrada tuvalet yollarına düşelim.. :)
ah canım yaa ben yakında tuvaletin kapısında oturup kalıcam çok samimiyiz bu aralar

Hem pişmaniye hemde pilav olmasa iyiymiş. Kızlar bence diyet yaparken pilav yenmemeli çünkü tamamen şeker

Canım nerde benim boyum 157 cm 58 kilo beni balık etli kalın gösteriyo zarif olmak istiyorum ilk hedefim 55 ama beğenmezsem 53 te yapabilirim
canım bence menün kötü değil ama suyunu biraz artırabilirsin

kızlar ben dünkü menümü yazmayı unutmuşum
sabah 1tane haşlanmış yumurta
1bardak çay

öğlen
2bardak çay
domates salatalık
yarım kase yoğurt
1kasık pekmez
1dilim ekmek
5tane zeytin

ara
1mandelina
1muz

akşam
bir kase mercimek çorbası
1elma
4 5 adet ceviz

1.5lt su
yarım saat yürüyüş

teşekkürler canım ama bi türlü artıramıyorum hep unutuyorum yada şişiyorum...

acıkmadın mı çok az bence yada benim gözüm aç bugünlerde

bence menün çok güzel ve hafif olmuş canım.

Biliyorum canım ben sadece hatırlatmak istedim, yapmak isteyen olursa diye. Karatayda herşey serbest değil de güzel taraflari cok bence. Meyvesiz yapamam dersen sabahlari izin var, sonuçta herkes kendi beslenme tarzına uygun diyet yapmalı. Şahsen ben az ve sık beslenme tarzını uygulamiyorum. Ya hic yememeli ya da doyana kadar yemeliyim. tadına bakip bırakmıyorum. Bu yüzden karatay benlik bir diyet. Kalori saymanin avantajı da herşeyden az da olsa yiyebiliyor olmak.

ayy teşekkür ederim simarttin beni..daha dusuk kalorili yspamiyorum bebisim küçük diye...
arkadasima gidicem bugun ..hicbirsey haxirlama dedim ama insallah tutabilirim kendimi..
canım emziren bir arkadaşim sadece karatsyvari bir beslenmeyle 20 kg Verdi 8 ayda. Sen de verirsin.İnşallah karataya uyumlu bişeyler hazırlamistir arkadaşin.

Dagatesi Canım geç kalmış sayılmazsın. Akşam 8 i geçirmemeye çalış. Ogün aralarini da 5 saat yaparsan tamamdir.

Selam kızlar
arkadaşıma gittim birsürü sey hazırlamış. .sadece 1 minik börek 1 dilim tiramisu yedim. .ben tiramisu asigiyimdir..bana özel yapmış. .hem kiramadim hem dayanamadım. .

Selam kızlar
arkadaşıma gittim birsürü sey hazırlamış. .sadece 1 minik börek 1 dilim tiramisu yedim. .ben tiramisu asigiyimdir..bana özel yapmış. .hem kiramadim hem dayanamadım. .
bende aynı itirafı yapacaktım ya biz de eski komsumuza gittik oda ben seviyorum diye yapmış :-( kacamaksiz bir günüm olmayacak mi benim:-( sonrada eve gelince simdi 45 dk spor yaptım ceza verdim kendime gerçi karsilamiyor ama :-(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…